BAZAR - Obojok proti štekanie PetSafe
BAZAR - Obojok proti štekanie PetSafeBAZAR - Obojok proti štekanie PetSafe

BAZAR - Obojok proti štekanie PetSafe

Zľava15% s kódom BAZ15

Protistěkací obojok PetSafe je navrhnutý s 15 úrovňami statickej stimulácie, ktoré pomáhajú odrádzať od štekania a kňučania. Petsafe je vodotesný a ponoriteľný do 1m. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií a je vhodný pre všetky plemená psov s váhou od 3,6 kg. Obojok detekuje štekanie spoľahlivou kombináciou vibrácií hlasiviek a mikrofónu a automaticky nabehne najúčinnejšie nastavenie, ktoré pomôže vášmu psovi prestať štekať.

 

Výber varianty produktu

61 € 50 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 04. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - Obojok proti štekanie PetSafe

1) Rozbaleno

Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito.

2) Zánovní

Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek.

3) Lehce použité

Zařízení bylo používáno 5 - 15 dní, jsou na něm již viditelné škrábance od drápů.

4) Těžce použité

Zařízení bylo používáno 15 až 40 dnů, jsou na něm velmi patrné škrábance, nebo otisky zubů. Může projít servisem, repasem.

 

Protistěkací obojok PetSafe je navrhnutý s 15 úrovňami statickej stimulácie, ktoré pomáhajú odrádzať od štekania a kňučania. Detekuje štekanie spoľahlivou kombináciou vibrácií hlasiviek a mikrofónu a predchádza tak nechcenému spusteniu zvuku z okolia. Hladina stimulácie obojku sa pri každej detekcii štekania automaticky zvyšuje, kým sa štekanie nezastaví. Statická stimulácia je pre psov nepríjemná, ale bezpečná. Zabudovaný bezpečnostný prvok automaticky vypne obojok na 3 minúty, ak váš pes šteká viac ako 15 krát v priebehu 80 sekúnd. Obojok sa prispôsobuje temperamentu vášho psa. Stimulácia sa automaticky znižuje v prípade menej častého štekania. Obojok proti štekanie PetSafe je vynikajúcou voľbou pre citlivejšie psy s hmotnosťou najmenej 3,6 kg. Obojok funguje s vymeniteľnou batériou RFA18-11 av prevádzke vydrží 3-6 mesiacov.

Hlavní funkce:

  • Na vnitřní nebo vnější použití
  • Pro psy od 3,6 kg a více
  • 15 nastavitelných úrovní statické stimulace
  • Detekce zvuku a vibrací hlasivek
  • Automatické bezpečnostní vypnutí
  • Ponořitelný do hloubky 1,5m během 30minut

 

Detekce štěkání

Štekanie alebo vytie psa rozpozná obojok pomocou zabudovaného mikrofónu alebo vibračných hlasiviek. Zvukové a vibračné senzory zaisťujú aktiváciu obojku iba vtedy, keď pes skutočne šteká.

 

Typ korekce 

Obojok Petsafe disponuje 15 úrovňami statickej stimulácie. Zabudovaný bezpečnostný prvok automaticky vypne obojok na 3 minúty, ak váš pes šteká viac ako 15 krát v priebehu 80 sekúnd. Obojok sa prispôsobuje temperamentu vášho psa. Stimulácia sa automaticky znižuje v prípade menej častého štekania.


Nastavení obojku

Intenzita elektrostatického impulzu je k dispozícii v 15 nastaviteľných úrovniach. Z 15 stupňov sily impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre vášho psíka.

 

Baterie a nabíjení

Obojok Petsafe  využíva na napájanie vymeniteľnou batériou RFA18-11. Baterka vydrží približne 3-6 mesiacov. Na začiatku užívania obojku baterka priemerne vydrží okolo 30-45 dní podľa početnosti používania obojku pri tréningu psa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer.

 

Vodotěsnost 

Petsafe protištekací obojok je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra s označením IPX7. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Psík teda môže bezpečne skákať s obojkom do bazéna, alebo sa s ním kúpať bez toho, aby ste sa museli obávať o následnú funkčnosť zariadenia.

 

Plemeno 

Obojok Petsafe má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 3,6 kg. U naozaj malých psov, môžu byť posledné úrovne impulzu veľmi silné.

 

Délka obojku

Obojok Petsafe má veľmi pevný a kvalitný nylonový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná do 68 cm.

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.