BAZAR - Petrainer PET850

Zľava15% s kódom BAZ15

Bazarové a rozbalené protištěkacie obojky Petrainer PET850. Ak je dostupných viac variant, možno ich vybrať z rolovacieho zoznamu. Fotky sú ilustratívne a zodpovedajú približne stavu. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Výber varianty produktu

33 € 27 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 25. 05. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - Petrainer PET850

Informácie k stavu tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je len rozbalené, prípadne bol poškodený obal a bolo preto prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nebol nikdy použitý.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádziaci, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, maximálne niekoľko ľahkých odrenín.

3) Ľahko použité*

Zariadenie bolo používané 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použité *

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi viditeľné škrabance, alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

* Predávame len 100% funkčný tovar, ktoré možno užívať rovnako ako nové. Napríklad vodotesnosť a iné vlastnosti sú vždy zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká, ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivý lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. Šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ / SK návod. Viac v tomto článku.

 

 

Petrainer PET850 je vypilovaný protištěkací obojok pre malé i veľké psy. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je plno vodotesné, nabíjacie a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. PET850 zamedzuje štekanie pomocou vibrácií alebo šokových korekciou, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúce psie štekanie od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekanie daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami.Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekani. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe vibrácií alebo impulzu. Pokiaľ bude štekať ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku.Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET850 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 7 úrovniach - jednoducho si ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa. U obojka PET850 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov v 7 úrovniach, prípadne len použiť šetrnejšie vibrácie.

 

 

 

                   Detekcia štekania

Petrainer PET850 využíva pre detekciu štekanie vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

 

Typ korekcie

Petrainer PET850 využíva ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz v 7-tich úrovniach. Obojok nemá žiadne varovanie, takže korekcia je okamžitá po prvom zaštekani. Ak psík zašteká, obojok začne ihneď vibrovať alebo vydá impulz. Pokiaľ šteká ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje.

 

Nastavenie obojku

Silu impulzu si môžete u obojku PET850 ručne nastaviť a to v 7-mi úrovniach. Automaticky sa potom zvyšuje doba impulzu. Pri prvom zaštekanie príde vibrácie a krátky impulz a ak psík neprestane, dĺžka impulzu sa zvyšuje. U tohto modelu máte aj možnosť nastavenia citlivosti na štekot, kedy sa obojok spustí.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Petrainer PET850 využíva pre napájanie dobíjacie a vymeniteľný Li-Ion akumulátor s kapacitou 220mAh. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 5 až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

 

                   Vodotesnosť

Petrainer PET850 je vodeodolný s označením IPX6. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu. Nie je vhodný na ponor.

 

Plemeno 

Petrainer PET850 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 10 do 90kg. U naozaj malých psov, môžu byť poslednej úrovne impulzu velmi silné.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET850 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Petrainer PET850 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 5,6cm, výšku 4,1cm, hĺbku 2,7cm a jeho váha je iba 52 gramov.

 
Technické parametre

Druh korekcie impuls + vibrace
Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek
Výdrž v batérii 5 - 14 dní

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.