Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

BAZÁR - Canicalm First

Bazárové a rozbalené protištekacie obojky Canincalm First. Pokiaľ je dostupných viac variant, je možné vybrať z rolovacieho zoznamu. Fotky sú ilustračné a zodpovedajú približnému stavu. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 14. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 18. 6.

53.41 € 44.13 € bez DPH
ks
Kód produktu: P6933
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Obojek proti štěkání Canicalm First
BAZÁR - Canicalm…
53.41 €

Popis produktu

 

Informácie k stavu produktu

1) Rozbalený

Produkt je len rozbalený, prípadne bol poškodený obal a preto bol prebalený do neoriginálneho obalu. Produkt nebol nikdy použitý.

2) Zánovný*

Produkt bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, má maximálne niekoľko ľahkých odretí.

3) Ľahko použitý*

Produkt bol používaný 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použitý*

Produkt bol používaný 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi zrejmé škrabance, alebo otlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

* Predávame len 100% funkčné produkty, ktoré je možné využívať rovnako ako nové. Napríklad vodotesnosť a iné vlastnosti sú vždy zachované. Záručná doba pri kategórii 1 a 2 je rovnaká, ako pri nových produktoch. Záručná doba pri kategórii 3 a 4 je 6 mesiacov. Produkty je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

Canicalm First je základný protištekací obojok pre malé a veľké psy bez potreby akéhokoľvek nastavovania. Obojok je aktivovaný len vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Canincalm First je vodovzodrný, má veľkú výdrž batérií a disponuje zvukovým upozornením a impulzom. Canical First automaticky zvyšuje silu stimulácie v závislosti na dĺžke štekania. Činnosť obojku sa spúšťa chvením hlasiviek psa pri štekaní a je vylúčené spustenie iným psom. Canicalm First je vodovzdorný, má veľkú výdrž batérií a disponuje zvukovým upozornením a impulzom. Canicalm First automaticky zvyšuje silu stimulácie v závislosti na dĺžke štekania. Činnosť obojku sa spúšťa chvením hlasiviek psa pri štekaní, reakciou je zvukové upozornenie, nasledované stimulačnými impulzmi, ktorých dĺžka a úroveň sa postupne zvyšuje až pokiaľ pes neprestane štekať. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku. Obojok je vodovzdorný, takže ho odporúčame len pre 

Činnost obojku se spouští chvěním hlasivek psa při štěkání, reakcí je zvukové upozornění, následované stimulačními impulsy, jejichž délka a úroveň se postupně zvyšuje, dokud pes nepřestane štěkat. Z principu funkce vyplývá, že přístroj reaguje výhradně jen na štěkání psa, který jej má na krku. Obojek je vodovzdorný, takže jej doporučujeme pre domáce ale aj vonkajšie použitie. 

 

Detekcia štekania

Canicalm First je spúšťaný chvením kože na krku pri štekaní. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výhradne na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotom cudzieho psa. 

 

 

Typ korekcie 

1. Pri prvom zaštekaní vydá obojok len zvukové upozornenie

2. Pokiaľ pes zašteká v priebehu nasledujúcich 30 sekúnd znova, obojok vydá zvukové upozornenie a slabý krátky stimulačný impulz

3.Zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a slabý dlhší stimulačný impulz.

4.Zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a silnejší krátky stimulačný impulz

5. Zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a silnejší dlhší stimulačný impulz. 


Nastavenie obojku

U Canicalm First nie je potrebné nič nastavovať. Protištekajúci obojok Canicalm First je plne automatický a stačí ho len nasadiť psovi na krk. Potom sa už nemusíte starať o nič.  

 

Batéria a nabíjanie

Obojok Canicalm First využíva pre napájanie vymeniteľnú líthiovú 3V batériu s označením CR2. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Záleží predovšetkým na kvalite použitých batérií. 

 

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok Canicalm Firts je len vodeodolný. Je vhodný pre domáce aj pre vonkajšie použitie. Pri daždi je alebo potrebné dať obojok dolu.  

 

Plemeno 

Vďaka malému prijímaču odporúčame Canicalm First pre malé aj veľké plemená psov. Je ideálnou voľbou pre všetky psy s váhou od 5 do 90kg. 

 

 

Dĺžka obojku

Canicalm First má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm. Váha a rozmery

Canicalm First má stredne veľký obojok, ktorý je veľmi dobre tvarovaný. Má šírku 5,5cm, výšku 3,6, hĺbku 4,4cm a jeho váha je 65 gramov aj s batériou. 

  

Produkt je zaradený v kategóriách

Bazár Protištekacie obojky

Zobraziť celý popis

Parametre

Detekcia vibrácie
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Canicalm First

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
64.34 €

Porovnať

BAZAR - BarkWise + diaľkový ovládač
Varianty (3)
Hodně použité Zánovní Rozbaleno

BAZAR - BarkWise + diaľkový ovládač

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
153.45 €

Porovnať

Obojek proti vytí PetSafe Little Dog Deluxe (PBC19-12443)
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - PetSafe Big dog deluxe

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
125.11 €

Porovnať

BAZAR - Dogtrace d-mute
Varianty (1)
Hodně použité

BAZAR - Dogtrace d-mute

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
60.29 €

Porovnať

BAZAR - Protištěkací búdka Goodlife Bark Control Pre
Varianty (2)
Lehce použité Zánovní

BAZAR - Protištěkací búdka Goodlife Bark Control Pre

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
108.91 €

Porovnať

Canicalm
Varianty (1)
Lehce použité

BAZAR - Canicalm

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
56.24 €

Porovnať

Sprejový obojek proti štěkání Canicalm Spray
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZÁR - Canicalm Spray

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
64.34 €

Porovnať