BAZAR - Petrainer PET854

Bazárové a rozbalené protištekacie obojky Petrainer PET854. Pokiaľ je dostupných viacero variánt, je možné vybrať si z rolovacieho zoznamu. Fotky sú ilustračné a odpovedajú približnému stavu. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Výber varianty produktu

28 € 23 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 18. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - Petrainer PET854

Informácie o stave tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je iba rozbalené, prípadné bol poškodený obal a preto bolo prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nikdy nebol používaný.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, môže obsahovať malé škriabance.

3) Málo používané*

Zariadenie bolo používvané do 14 dní, sú na ňom viditeľné škriabance.

4) Veľmi používané*

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom zjavné škriabance alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

*Predávame výhradne 100% funkčný tovar, ktorý je možné používať rovnako ako ten nový. Vodotesnosť aj ostatné vlastnosti zostávajú zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné vrátiť do 30 dní, prípadne ho v tomto časovom rozmedzí vymeniť za iný. Pokiaľ nie je uvedené inak, produkty vždy obsahujú kompletné príslušenstvo.

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej republike a na Slovensku. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie, alebo produkty, ktoré nie sú úrčené pre český a slovenský trh, tzv. šedý dovoz. Iba u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a český/slovenský návod. 

 

 

Popis produktu

Petrainer PET854 je prepracovaný protištekací obojok pre malé aj veľké psy. Ide o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérie, je plne vodotesné a vhodné pre všetky psy s váhou od 10 do 90 kg. PET854 zabraňuje štekaniu pomocou šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúcim psí štekot od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný jedine vibráciami hlasiviek pri štekaní konkrétneho psíka, preto ho nijak neovplyvní štekanie iných psov a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, v ktorých chcete, aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekaní. Pokiaľ psík zašteká, hneď príde korekcia v podobe impulzov. Pokiaľ bude štekať aj naďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku. Pre bezpečnosť psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa jednu minútu na štekanie nereagoval. PET854 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 7 úrovniach - jednoducho ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa.

 

 

Detekcia štekania

Petrainer PET854 využíva pre detekciu štekania vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Pokiaľ teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET854 využíva ako korekciu elektrostatický impulz na 7 úrovniach. Obojok nemá žiadne varovanie, takže korekcia je okamžitá po prvom zaštekaní. Pokiaľ psík zašteká, obojok začne ihneď vydávať impulz. Pokiaľ šteká ďalej, sila a trvanie impulzu sa zvyšujú.


Nastavenie obojka

U Petrainer PET854 nemáte možnosť nastavenia sily impulzu. Tá sa zvyšuje automaticky a síce v 7 úrovniach. U tohto modelu máte možnosť iba nastaviť citlivosť na štekot, keď sa obojok spustí, a to v 7 úrovniach.  

 

Batéria a nabíjanie

Obojok Petrainer PET854 využíva pre napájanie 6V batérie s označením 4LR44. Výdrž obojka sa potom pohybuje v rozmedzí 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým ale záleží na kvalite použitých batérií a na tom, ako často sa obojok používa. Do obojka odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer.

 

Vodotesnosť

Petrainer PET854 je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj pre vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj za snehu a psík sa s ním smie aj ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Petrainer PET854 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 10 do 90 kg. U skutočne malých psov ale môžu byť posledné úrovne impulzov príliš silné.

 

Dĺžka obojka

Petrainer PET854 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Petrainer PET851 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač, ktorý má šírku 5,6 cm, výšku 4,1 cm a hĺbku 2,7 cm a váži len 52 gramov.  

 

 
Technické parametre

Rozměr (š/v/h) 5,6 x 4,1 x 2,7 cm
Hmotnost 52 g
Síla impulzu 7
Nastavení citlivosti áno
Délka obojku 20 - 65 cm
Baterie 6V 4LR44
Druh korekce impuls
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek
Výdrž v baterií 1 - 3 měsíce

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.