Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtra iQ No Bark

Protistěkací obojok Dogtra iQ No Bark sa radí medzi elitu v sortimente protištekacích obojkov. Disponuje vibračným upozornením a 10timi úrovňami impulzu, ktoré sú nastaviteľné užívateľom. Impulz je možné úplne vypnúť a používať iba vibrácie. Ako jediný na trhu má namiesto kovových elektród kontaktný bod z vodivého plastu.

Viac informácií ›

Na cestě 2 kusů Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 11. 12.
144 € 118 € bez DPH
ks
Kód produktu: P189
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Protištekací obojok Dogtra iQ No Bark sa radí medzi elitu v sortimente protištekacích obojkov. Disponuje vibračným upozornením a 10-timi úrovňami impulzu, ktoré sú nastaviteľné užívateľom. Impulz je možné úplne vypnúť a používať len vibrácie. Ako jediný na trhu má namiesto kovových elektród kontaktný bod z vodivého plastu. Je teda vhodný aj pre psov s citlivejšou kožou. Protištekací obojok Dogtra iQ No Bark je vhodný od najmenších plemien po strednej. Je vodotesný a môže byť používaný aj vonku. Dogtra iQ No Bark je dodávaný v dvoch farbách - čierna a ružová.

 

Detekce štekanie

Dogtra iQ No Bark využíva na detekciu zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Na rozdiel od väčšiny ostatných obojkov, dokáže inteligentná technológia rozoznať bežnú činnosť psa a tým zabraňuje falošnému spusteniu činnosti obojku.

 

Typ korekcie 

Dogtra iQ No Bark využíva ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz v 10-tich úrovniach. Nadmerné štekanie najskôr spustí vibračné upozornenie, pokiaľ pes na vibračné upozornenie nereaguje, je spustený elektrostatický impulz, ktorý sa stupňuje.

 


Nastavenie obojku

U Dogtra iQ No Bark nastavujete iba úroveň impulzu - začínate od najnižšej, kým nenájdete hodnotu, ktorá je psovi už dostatočne nepríjemná, aby ho od štekania impulz odradil. Obojok sám rozpozná, kedy psík šteká, akú dobu a podľa toho sa aktivuje. Pokiaľ pes prestane štekať, obojok sa vyresetuje do základného nastavenia.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Dogtra iQ No Bark je napájaná klasickými gombíkovými batériami CR2032. Batéria vydrží cca 1 mesiac, záleží na kvalite batérie a frekvencii používania. Vždy odporúčame používať batérie Energizer.

 

Vodotesnosť 

Dogtra iQ No Bark je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Dogtra iQ No Bark má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny pre malé, tak aj stredné plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 5 do 20kg.

 

Dĺžka obojka

Dogtra iQ No Bark má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 10 až do 55 cm.

 


Váha a rozmery

Dogtra iQ No Bark má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 6,5 cm, výšku 3cm, hĺbku 2,3 cm a jeho váha je iba 40 gramov.

 

 Výhody

 • Miniatúrne rozmery a váha obojku
 • Inteligentná dvojitá detekcia štekaním
 • Plne vodotesný
 • 10 úrovní impulzov
 • Vibračné upozornenie
 • Indikácia stavu batérie
 • Vhodný aj proti vytiu

 Nevýhody

 • Nie je nabíjacia

 Obsah balení

 • Protištekacie zariadenie
 • Nastaviteľný obojok
 • 2x batéria CR2032
 • Testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre najmenších Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa korekcie Elektronické Vibračné Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Ponořitelné Podľa značky Dogtra

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti áno
Rozpoznanie štekotu Pomocí zvuku
Funkce Impuls, Vibrace
Úroveň impulsu 10
Délka obojku 10 - 55 cm
Vodotesnosť Ponořitelný
Napájanie Baterie
Batérie v prijímači CR2032
Napájanie prijímača Baterie
Výdrž prijímača 1 měsíc
Hmotnosť prijímača 40 g
Rozmer prijímača 6,5 x 3 x 2,3 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro nejmenší psy

Súbory

Súvisiace produkty

Patpet B801

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
82 €

Porovnať

Reedog No Bark Vibro Premium

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
82 €

Porovnať

Patpet 258V

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
45 €

Porovnať

Energizer CR2430 2ks

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
6 €

Porovnať

Patpet B301

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
62 €

Porovnať

Batéria PetSafe RFA-188 (1 ks)

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
17 €

Porovnať

E-Collar BP 504

Na cestě 5 kusů, v pondelok 11. 12. u vás
201 €

Porovnať

Batérie Energizer AA 4ks

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
4 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Dogtra iQ No Bark
Varianty (1)
Černá

Dogtra iQ No Bark

Na cestě 2 kusů, v pondelok 11. 12. u vás
144 €

Porovnať