Sprejový protištěkací obojek  PetSafe Big Dog Deluxe (PBC19-13095)
Sprejový protištěkací obojek  PetSafe Big Dog Deluxe (PBC19-13095)Sprejový protištěkací obojek  PetSafe Big Dog Deluxe (PBC19-13095)Sprejový protištěkací obojek  PetSafe Big Dog Deluxe (PBC19-13095)

PetSafe Big Dog sprejový

Protištekací obojok PetSafe Bid dog sprejový od americkej firmy PetSafe je vhodný pre psov od hmotnosti 18 kg. Obojok detekuje štekanie pomocou duálnej technológie Perfect Bark™, ktorá kombinuje senzor vibrácií a mikrofón.

125 € 104 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 24. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

PetSafe Big Dog sprejový

Protištekací obojok PetSafe Bid dog sprejový od americkej firmy PetSafe je vhodný pre psov od hmotnosti 18 kg. Obojok detekuje štekanie pomocou duálnej technológie Perfect Bark™, ktorá kombinuje senzor vibrácií a mikrofón. Protištekací obojok sa aktivuje iba v prípade ak zaznamená vibrácie hrtanu a zároveň zvuk štekania, po aktivácii obojku dôjde k sprejovej korekcii. Týmto sú takmer naprosto minimalizované prípady falošného spustenia obojku. Vďaka tejto funkcii je obojok vhodný aj do oblastí, kde je viacej psov. Obojok nemôže byť žiadnym spôsobom ovplyvňovaný ostatnými psami. Systém obsahuje software "Temperament learning", ktorý sleduje aká úroveň korekcie je pre psa ideálna, aby se zamedzilo jeho nadmernému štekaniu, prípadne sa táto vlastnosť psa eliminovala. Obojok je teda vhodný svojím nastavením skutočne pre malé plemená a zároveň aj pre veľké a temperamentné psy. 

Perfect Bark™ duálná detekcia nadmerného štekania pomocou sensoru vibrácií a mikrofónu. Tato technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu len vtedy, pokiaľ zaznamená vibrácie z hlasivek a zároveň zvuk pri štekání

Temperament learning - tato technológia umožňuje obojku, aby sa prispôsobil temperamentu psa a zaručil tak čo najmenej, ale zároveň čo najúčinejších korekcií. Obojok si zapamätá silu korekcie, ktorej je nejčastejšie potreba k zamedzeniu štekotu psa. Pri následnej aktivácii sa obojok spustí na tejto, prípadne o stupeň nížšej úrovni korekcie.

 

Typ korekcie 

PetSafe Big Dog sprejový využíva k zamedzeniu štekaniu korekciu pomocou spreju. Táto korekcia je veľmi šetrná, ale cez to veľmi účinná. Sprej vydrží 30 - 40 vystrieknutí. V prípade zapožičania obojku je nutné sprej uhradiť. 

 

Batérie a nabíjanie

PetSafe Big Dog sprejový je napájaný 6V baterii RFA-188, ktorá vydrží fungovať 3 až 6 mesiacov. Záleží vždy na použitiu. Indikátor stavu vybitej batérie. 

 

 

Vodotesnosť 

PetSafe Big Dog sprejový je vodotesný, nie však ponoriteľný. Nevadí mu bežný dážď, sneh či blato. 

 


Dĺžka obojku

PetSafe Big Dog sprejový má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači RFA-188
Druh korekce sprej
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek + zvuk
Výdrž v baterií 3 - 6 měsíců

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.