Obojek proti vytí PetSafe Little Dog Deluxe (PBC19-12443)
Obojek proti vytí PetSafe Little Dog Deluxe (PBC19-12443)Obojek proti vytí PetSafe Little Dog Deluxe (PBC19-12443)Obojek proti vytí PetSafe Little Dog Deluxe (PBC19-12443)

PetSafe Little Dog Deluxe

Obojok proti štekaniu PetSafe Little Dog Deluxe je špeciálný obojok určený hlavne pre najmenšie a malé plemená psov s váhou od 3,6 kg, ktorý využívá k zamedzeniu štekania statickú korekciu v 10-tich úrovniach. Protištekací obojok sa aktivuje len v prípade ak zaznamená vibrácie hrtanu a zároven zvuk štekania.

118 € 97 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 22. 06. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

PetSafe Little Dog Deluxe

Obojok proti štekaniu PetSafe Little Dog Deluxe je špeciálny obojok určený hlavne pre najmenšie a malé plemená psov s váhou od 3,6 kg, ktorý využívá k zamedzeniu štekania statickú korekciu v 10-tich úrovniach. Protištekací obojok sa aktivuje len v prípade ak zaznamená vibrácie hrtanu a zároveň zvuk štekania. Týmto sú naprosto minimalizované prípady falošného spustenia obojka. Vďaka tejto funkcii je obojok vhodný aj pre domácnosti, kde je viacej psov. Obojok nemôže byť žiadnym spôsobom ovplyvňovaný ostatnými psami. Systém obsahuje software "Temperament learning", ktorý sleduje aká úroveň korekcie je pre psa ideálna, aby se zamedzilo jeho nadmernému štekaniu, prípadne sa táto vlastnosť psa eliminovala. Obojok je teda vhodný svojím nastavením skutočne pre malé plemená a zároveň aj pre veľké a temperamentné psy.

PerfectBark ™ technologie - Ide o duálnu detekciu, která kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Tato exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade pokiaľ zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí. Tento spôsob detekcie je vhodný hlavne pokiaľ pes nielen šteká, ale aj vyje. Niekedy je možné, že pokiaľ pes vyje a nešteká, klasický obojok (viz napr. PBC19-10765) nedokáže efektívne detekovať iba vibráciu hlasiviek, a tak sa aktivovať tzn. vyslať korekciu. Nezaručujeme však, že obojok dokáže vždy správne vyhodnotiť vytie psa, a tak jej efektívne tlmiť.

Technologie Temperament Learning - Tato Technologia umožňuje obojku, aby sa automaticky prispôsobil temperamentu psa a vyslal tak čo nejmänej a čo najúčinnejšie korekcie. Obojok si jednoducho zapamätá akú silnú úroveň korekcie je nutné pre daného psa, aby prestal štekat. Pri ďašej aktivácii obojka štekáním psa sa obojok spustí buď na tejto úrovni alebo o úroveň nižšie. Taký tréning je nejúčinnejší.

 

 

Typ korekcie 

PetSafe Little Dog Deluxe využíva zvuk a statickú korekciu na elimináciu štekania, ktorá je najefektívnejšou korekciou dostupnou na trhu. Korekcia si má získať pozornosť psíka, nie mu akýmkoľvek spôsobom škodiť, alebo ho trestať. Po zaštekaní vyšle obojok tón doprevádzaný postupne sa zvyšujúcim impulzom.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok používa špeciálnu PetSafe batériu RFA-188 - batéria väčšinou vydrží 3 - 6 mesiacov avšak na začiatku užívania obojka sa môže batéria vybiť skôr nakoľko bude obojok častejšie aktivovaný (tréning trvá 3 - 14 dní - po tomto časovom úseku by ste už mali zaznamenať výrazné omedzenie štekania) UPOZORNENIE: pokiaľ obojok nepoužívate, otočte batériu do pozície vypnutia, aby sa zbytočne nevybíjala.

 

Vodotesnosť 

PetSafe Little Dog je vodotesný, nie však ponoriteľný. Nevadí mu bežný dážď, sneh či blato. 

 

 


Dĺžka obojku

PetSafe Litlle Dog má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 40 cm. 

 

 

Váha a rozmery

Prijímač váži 23 gramov. Najmenší obojok vo svojej kategórii. 

 

 
Technické parametre

Hmotnost 23 g
Síla impulzu 10
Nastavení citlivosti nie
Délka obojku 20 - 40 cm
Baterie RFA-188
Druh korekce impuls + zvuk
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek + zvuk
Výdrž v baterií 3 - 6 měsíců

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.