Zavolajte nám (Po-Pi 8-16:30)

Petrainer PET853

Petrainer PET853 je veľmi malý, ľahký a účinný protištekací obojok. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je vhodné pre všetky plemená psov s váhou od 5 do 90 kg. PET853 disponuje veľkou výdržou batérie, 7 úrovňami impulzu a zvuku a možnosť nastavenia citlivosti na štekot v 5 úrovniach.

Viac informácií ›

Skladom 5 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 3.

58.76 € 48.56 € bez DPH
ks
Kód produktu: P183
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Protištekací obojok Petrainer PET853 je vhodný pre všetky plemená od 5 do 90 kilogramov. Protištekací obojok PET853 zamedzuje štekaniu pomocou narastajúcej intenzity zvukových a šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúcim psie štekanie od okolitých zvukov. Pri prvom zaštekaní zaznie iba krátky varovný tón. Po ďalšom šteknutí do 30 sekúnd, zaznie tón intenzívnejšie. Pri treťom šteknutí už dostane pes slabý impulz, sprevádzaný varovným tónom. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Prvé dva sú iba varovné tóny. Ďalších 5 je postupne narastajúci impulz a zvukový signál. Ak prestane pes štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje. Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňoch, minútu štekaním nereagoval. Vďaka použitému varovnému tónu si pes rýchlo uvedomí, že jeho vlastné štekanie má za následok korekčný impulz. Ak zabudne, že šteká, varovný tón mu znovu pripomenie, že pridá impulz, pokial neprestane. PET853 má nastaviteľnú citlivosťou, v závislosti na hlasitosti štekotu. Pomocou tlačidiel ľahko nastavíte vhodnú citlivosť pre Vášho psa.

 

 

 

Detekcia štekania

Petrainer PET853 využíva pre detekciu štekanie zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí. Vďaka detekcii pomocou zvuku je tak ideálny aj proti vytie.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET853 má ako korekciu zvukové upozornenie a elektrostatický impulz v 5-tich úrovniach. Pri prvom zaštekanie obojok varuje psa pomocou krátkeho zvukového tónu. Ak ďalšie šteknutie príde do 30tich sekúnd, zaznie tón intenzívnejšie. Pri treťom šteknutie už dostane pes slabý impulz, sprevádzaný varovným tónom.


Nastavenie obojku

Sila impulzu sa u obojku zvyšuje automaticky a to v 5tich úrovniach. U tohto modelu máte iba možnosť nastavenia citlivosti na štekot, kedy sa obojok spustí. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru pre vášho psa.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Petrainer PET853 využíva pre napájanie 6V batéria s označením 4LR44. Výdrž baterie sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií a ako často sa obojok používa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer. Akonáhle obojok začne dlho pípať, aj keď nie je na psovi, je potreba vymeniť batériu.

 

Vodotěsnost 

Petrainer PET853 nie je vodotesný ani vodeodolný. Vďaka tomu že nemá žiadnu ochranu proti vode a detekuje štekanie pomocou zvuku, odporúčame tento obojok skôr pre bežné použitie v domácnosti.

 

Plemeno 

Petrainer PET853 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 5 do 90 kg. U naozaj malých psov, môžu byť posledný úrovne impulzu moc silné.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET853 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 5 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Petrainer PET853 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 6,6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je iba 50 gramov.

 

 

 Výhody

 • Malý, ľahký a dobre tvarovaný prijímač
 • Možnosť nastavenia citlivosti na štekot
 • Veľká výdrž batérií
 • 2 zvukové upozornenie a 5 úrovní impulzu
 • Ideálna aj proti vytiu psov

 

Nevýhody

 • atypická batéria
 • nie je vodotesný

 Obsah balení

 • Protištěkací obojek
 • Krátké elektrody (9mm)
 • Dlouhé elektrody (12mm)
 • Nastavitelný obojek
 • Testovací výbojka
 • Manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa korekcie Elektronické Zvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Podľa značky Petrainer Obojky proti vytiu

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti áno
Rozpoznanie štekotu Pomocí zvuku
Funkce Impuls, Zvuk
Úroveň zvuku 7 úrovní
Úroveň impulsu 7 úrovní
Délka obojku 5 - 65 cm
Vodotesnosť Bez ochrany
Napájanie Baterie
Batérie v prijímači 4LR44
Výdrž prijímača 1 - 3 měsíce
Hmotnosť prijímača 50 g
Rozmer prijímača 6,6 x 3 x 3,5 cm
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

Súvisiace produkty

Testovacia výbojka

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
2.73 €

Porovnať

Novinka

Patpet protištěkací obojek B78

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
74.53 €

Porovnať

Tkaný řemen modrý 20 mm x 75 cm

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
7.85 €

Porovnať

Náhradná náplň / sprej PetSafe bez vône

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
19.33 €

Porovnať

Batérie Energizer AA 4ks

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
3.51 €

Porovnať

E-Collar BP 504

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
192.83 €

Porovnať

Nabíjacia batéria Energizer 9V 175 mAh

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
15.38 €

Porovnať

Plastový kryt 772V

10 dní, v stredu 13. 3. u vás
11.80 €

Porovnať