Petrainer PET855

Protistěkací obojok pre malých aj veľkých psov s nastavením citlivosti na štekot v 7 úrovniach. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je nabíjacie, plne vodeodolné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami.

39 € 32 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET855

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

 

Petrainer PET855 je vymazlený protištekací obojok pre malých aj veľkých psov. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je nabíjacie, plne vodeodolné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. PET855 zamedzuje štekanie pomocou šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom pre rozlíšenie psieho štekania od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekaní. Pokiaľ psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe impulzu. Pokiaľ bude štekať ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku. Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET855 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 7 mi úrovniach - jednoducho si ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa.

 

 

 

Detekce štěkání

Petrainer PET855 využíva pre detekciu štekanie vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

 

Typ korekce 

Petrainer PET855 využíva ako korekciu elektrostatický impulz v 7-tich úrovniach. Obojok nemá žiadne varovanie, takže korekcia je okamžitá po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, obojok začne ihneď vydá impulz. Ak šteká ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje.


Nastavení obojku

U Petrainer PET855 nemáte možnosť nastavenia sily impulzu. Tá sa automaticky zvyšuje a to v 7-mi úrovniach. U tohto modelu máte možnosť iba nastavenie citlivosti na štekot, kedy sa obojok spustí a to v 7-mich úrovniach.

 

Baterie a nabíjení

Obojok Petrainer PET855 využíva pre napájanie dobíjacie a vymeniteľný Li-Ion akumulátor s kapacitou 220mAh. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 5 až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

 

Vodotěsnost 

Protistěkací obojok PET854 je iba vodeodolný s označením IPX3. Vďaka tomu, že má iba základnú ochranu proti vode odporúčame tento obojok skôr na použitie v domácnosti.

 

Plemeno 

Petrainer PET855 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok doporučujeme pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. U naozaj malých psov, môžu byť posledný úrovne impulzu moc silné.

 

Délka obojku

Petrainer PET855 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Petrainer PET855 má malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač, ktorý má šírku 6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je iba 41 gramov.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 5,6 x 3 x 3,5 cm
Hmotnost 41 g
Síla impulzu 7
Nastavení citlivosti áno
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Baterie 220 mAh
Druh korekcie impuls
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek
Výdrž v batérii 1 - 3 měsíce

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.