Obojok proti štekaniu Petsafe Deluxe

Obojok proti štekaniu PetSafe Deluxe je univerzálny obojok určený pre všetky veľkosti psov, ktorý využíva k zamedzeniu štekania statickú korekciu. Obojok je aktivovaný pomocou duálnej detekcie štekania Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón.

125 € 104 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 03. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Obojok proti štekaniu Petsafe Deluxe

Obojok proti štekaniu PetSafe Deluxe je univerzálny obojok určený pre všetky veľkostí psov, ktorý využíva k zamedzeniu štekania statickú korekciu. Obojok je aktivovaný pomocou duálnej detekcie štekania Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojek se aktivuje a vydá korekciu len  v prípade ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí. Pri prvom zaštekaní vydá prvý varovný zvukový signál. Pokiaľ pes opatovne zašteká, obojok vyšle ďalší varovný signál, teraz však statický. Intenzita varovných signálov sa stupňuje ak pes neprestáva štekať. Ak pes nezašteká do 30 sekúnd, jednotka nastavení sa vynuluje. Pokiaľ pes zašteká viac než 15x behom 50 sekúnd, jednotka sa automaticky vypne na 3 minúty. PerfectBark ™ technológia - Ide o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade ak zachytí vybrácie z hlasiviek psa ako aj zvuk pri štekaní / zavýjaní.
Tento spôsob detekcie je vhodný najmä ak pes nielen šteká ale aj zavýja. Niekedy je možné, že ak pes zavýja a nie šteká, klasický obojok nedokáže efektívne detekovať iba vibráciu hlasiviek a tak sa aktivuje t.z. vyslať korekciu. Nezaručujeme však, že obojok dokáže vždy správne vyhodnotiť zavýjanie psa a tak ho efektívne tlmiť.

 

Detekcia štekania

Obojok proti štekaniu PetSafe Deluxe využíva pre detekciu štekania funkciu Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu len v prípade ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí. 

 

Typ korekcie 

PetSafe Deluxe obojok využíva statickú korekciu na elimináciu štekania, ktorá je najefektívnejšia dostupná na trhu. Korekcia si má získať pozornosť psíka, nie mu akýmkoľvek spôsobom škodiť či ho trestať. Obojok Deluxe má 3 základné úrovne nastavenia korekcie, z ktorých každá má ešte možnosť 6 úrovní nastavenia statickej korekcie. Obojok sa tak dá veľmi dobre prispôsobiť temperamentu a váhe psa. Majiteľ nastaví základnú úroveň (1, 2 alebo 3). Keď pes začne štekať, obojok začne postupne vysielať korekciu od úrovne 1-6 v zadanej úrovni.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok PetSafe Deluxe používa 6V batériu (RFA-67D) - špeciálna PetSafe baterka, ktorá štandardne vydrží od 3-6 mesiacov avšak na začiatku užívania obojku treba počítať s jej zvýšenou záťažou (pes bude často obojok "testovať"), a tak batéria môže vydržať len niekoľko týždňov. V balení sa už nachádza 1ks batérie RFA-67D.

 

Vodotesnosť

PetSafe Deluxe je vodotesný, nie však ponoriteľný. Nevadí mu dážď, sneh alebo blato. Psík by sa s ním však nemal potápať. 

 

 

Plemeno 

PetSafe má malý prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 3,6 do 90kg. 

 

 

Dĺžka obojka

PetSafe Deluxe má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 71 cm. 

 


Váha a rozmery

Obojok proti štekaniu PetSafe Deluxe váží 62,4 gramov. 

 

 

 
Technické parametre

Hmotnost 62,4 g
Délka obojku 20 - 70 cm
Druh korekce impuls + zvuk
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek + zvuk
Výdrž v baterií 3 - 6 měsíců

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.