Patpet B68

Patpet B68 je najmenší protištekací obojok na trhu pre malé a najmenšie plemená psov. Patpet B28 disponuje technológiou rozlišujúcou psí štekot od okolitých hlukov. K jeho technologickej výbave je tiež nastaviteľná citlivosť na psí štekot v 5tich úrovniach. Malý, ľahký a dobíjací obojek Patpet B28 ponúka funkciu vibrácie a zvuku.

 

 

41 € 34 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 08. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet B68

Patpet B68 patrí s váhou 12 gramov k najmenším protištekacím obojkom na trhu. Obojok je vhodný pre najmenšie a malé plemená psov. Obojok využíva zabudovaný mikroprocesor na jednoznačné rozlíšenie štekotu psíka od okolitých zvukov. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v piatich úrovniach, takže si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Obojok reaguje na základe kombinácie zvuku a vibrácie hlasiviek, bez rizika nechceného spustenia iným psom či zvukom.

Detekce štěkání 

Patpet B68 využíva na detekciu štekanie zvuk a vibráciu hlasiviek. Táto kombinácia umožňuje bezproblémové používanie aj vonku, bez rizika nechceného spustenia iným psom či zvukom. Vďaka detekcii pomocou zvuku je tiež ideálny aj proti vytiu.


Typ korekce  

Obojok proti štekanie B68 ponúka dva druhy korekcií - zvuk a vibráciu.

 

1.Štěkání - pouze vibrace 1,5

2.Štěkání - vibrace 1,5s + zvuk 1,5s

3.Štěkání - vibrace 1,5s + zvuk 2,5s

4.Štěkání - vibrace 1,5s + zvuk 3,5s

5.Štěkání - vibrace 1,5s + zvuk 4,5s

 

Baterie a nabíjení

Patpet B68 je dobíjací a nabíja sa pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Obojok vydrží v prevádzke až 30 dní.

  

 

Vodotěsnost 

Patpet B68 je vodeodolný s označením IPX6. Je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za slabého dažďa, ale nesmie dôjsť k jeho ponoreniu.

 

Plemeno 

Obojok je vhodný pre malé a najmenšie plemená psov. Váha obojku je iba 12 gramov.

 

 

Délka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Nastaviteľný remienok je nastaviteľný do 55 cm.

 

 

Váha a rozměry

Obojek proti štěkání disponuje malými rozměry: š.2,3 x v.4,3 x h.2 cm a ergonomickým tvarem. Pejskům tak velmi usnadní nošení a snáze si na něj zvyknou. Nízká váha pouhých 12 g zabezpečí komfort i menším plemenům psů.
Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 2,3 x 4,3 x 2 cm
Hmotnost 12 g
Druh korekcie impuls + zvuk
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek + zvuk
Výdrž v batérii 1 měsíc

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.