Protištekací obojok E-collar BL100 Extra citlivá verzia

Extra citlivá verzia špičkového protištekacieho obojku ECollar BL100. Zariadenia má zvýšenú citlivosť na štekot a spustí sa aj na štekot, ktorý iné zariadenia odhaliť nedokážu. Veľmi dobre spracovaný a efektívny protištekací obojok, ktorý je použiteľný ako pre malé plemená, tak pre väčšie tvrdohlavé psy. Je vybavená "samoučiacou" technológiou, a je vďaka tomu schopný rozpoznať, aká sila impulzu je pre zamedzenie štekotu optimálna.

126 € 104 € bez DPH
4 týdny
Kedy tovar dostanem?
v stredu 15. 09. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Protištekací obojok E-collar BL100 Extra citlivá verzia

Extra citlivá verzia špičkového protištekacieho obojku ECollar BL100. Zariadenia má zvýšenú citlivosť na štekot a spustí sa aj na štekot, ktorý iné zariadenia odhaliť nedokážu.

Veľmi dobre spracovaný a efektívny protištekací obojok, ktorý je použiteľný ako pre malé plemená, tak pre väčšie tvrdohlavé psy. Je vybavená "samoučiacou" technológiou, a je vďaka tomu schopný rozpoznať, aká sila impulzu je pre zamedzenie štekotu optimálna. Na väčšinu psov zaberá po 15tich minútach používania. 

 

Detekcia štekania

Protištekací obojok ECollar BL100 disponuje veľmi prepracovanou technológiou pre detekciu štekania a vylepšeným senzorom, ktorý viditeľne vystupuje z konštrukcie a prilieha ku krku psa. Senzor je izolovaný od konštrukcie a nehrozí teda spustenie ani v prípade, že sa pes obojkom o niečo otrie. 

 

Typ korekcie 

ECollar BL100 využíva ako korekciu štekotu elektrostatický impulz, ktorý je možné buď úplne vypnúť (a ponechať len upozornenie v podobe pípania), nastaviť napevno v štyroch úrovniach, alebo nechať nastavenie sily impulzu na samotnom zariadení. BL100 pozná, aká sila impulzu vedie k zastaveniu štekotu. Impulzu vždy predchádza varovanie v podobe pípnutí.

 


Nastavenie obojku

Obojok disponuje 4 úrovňami elektrostatického impulzu, len pípnutie alebo automatické nastavenie sily impulzu, ktoré je veľmi efektívne a šetrné voči psovi.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok proti štekaní BL100 je vybavený lithiovým akumulátorom, ktorý sa nabije za 2 hodiny a vydrží 2-7 dní v závislosti na využití.

 

Vodotesnosť 

BL100 je plne vodotesný a ponoriteľný. 

 

 

Plemeno 

E-collar BL100 je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg.

 

 

Dĺžka obojku

Obojok proti štekaní BL100 má veľmi kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 78 cm. Obojok je ľahko vymeniteľný za kratší, alebo delší.

 


Váha a rozmery

ECollar BL100 má rozmery 5cm x 3,6cm x 2,8cm a váži 53 gramov.

 

 
Technické parametre

Rozměr (š/v/h) 5 x 3,6 x 2,8 cm
Hmotnost 53 g
Síla impulzu 4
Nastavení citlivosti nie
Délka obojku 20 - 78 cm
Druh korekce impuls + vibrace
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení nabíjecí
Výdrž v baterií 2 - 7 dní

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.