Ultrazvukový obojek se záznamem hlasu proti štěkání
Ultrazvukový obojok so záznamom hlasu PetrainerUltrazvukový obojek se záznamem hlasu proti štěkáníUltrazvukový obojek se záznamem hlasu proti štěkání

Ultrazvukový obojok so záznamom hlasu Petrainer

Výborné riešenie proti štekaniu a vytiu psa ak nechcete použiť impulz v podobe vibrácií či elektrostatickej korekcie. Do prístroja nahráte až 6 sekúnd povelu pre psa, vo chvíli, kedy pes začne štekať, aktivuje sa ultrazvuková signalizácia a prehrá sa Váš nahraný povel.

12 € 10 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 02. 06. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Ultrazvukový obojok so záznamom hlasu Petrainer

Obojok proti štekaniu Petrainer s ultrazvukom a záznamom hlasu je obojok určený skôr pre psov s nie príliš tvrdohlavou povahou, ktorý využíva k zamedzeniu štekania vysielanie ultrazvuku. Obojok detekuje štekanie pomocou zvukového mikrofónu. Po aktivácii zvukom obojok vyšle ultrazvukový tón, ktorý je pre psa natoľko nepríjemný, že ho odradí od ďalšieho štekania. 

 

Detekcia štekania

Ultrazvukový obojok Petrainer nie je vhodný pre použitie pri niekoľkých psoch. Mikrofón v obojku zachycuje zvuky do 2,5 metrov, a tak pokiaľ šteká v blízkosti psa, ktorý má obojok založený, iný pes, môže sa ultrazvukový obojok spustiť, a tak vyslať aj nežiadúcu korekciu.

 

Typ korekcie 

Pretože ultrazvukový obojok Petrainer využíva len ultrazvukovou korekciu, nie je veľmi vhodný pre tvrdohlavé psy. Odporúčame ho hlavne pre malé psy, ale nevylučujeme účinnosť aj na veľkých.

 

Plemeno 

Ultrazvukový obojok Petrainer je vhodný pre všetky psy, ale pre tvrdohlavších psov a väčšie plemená nemusí byť účinný - v tom prípade odporúčame kúpiť obojok s elektrostatickou korekciou.

 

Dĺžka obojka

Ultrazvukový obojok Petrainer má nastaviteľný obojok pre obvod krku od 20 až 65 cm.

 

 

Batérie

Ultrazvukový obojok Petrainer používa 4 ks batérií (LR44). Tieto baterky sa dajú bežne zakúpiť v rôznych prevádzkach (aj potravinách, elektro atď.).

 

 

Váha a rozmery

Prijímač má šírku 7 cm, výšku 6,5 cm, hĺbku 1,5 cm a jeho váha je 41 gramov (vrátane batérie). 

 

 
Technické parametre

Rozměr (š/v/h) 7 x 6,5 x 1,5 cm
Hmotnost 41 g
Nastavení citlivosti nie
Délka obojku 20 - 65 cm
Baterie LR44
Druh korekce ultrazvuk + hlasový povel
Vodotěsnost bez ochrany
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu pomocí zvuku
Výdrž v baterií 1 - 2 měsíce

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.