Pawbo Munch multifunkčný dávkovač na maškrty

Pawbo Munch multifunkčný dávkovač na maškrty

Multifunkčný dávkovač je plný nielen maškŕt, ale aj zábavy! Pawbo mení dávkovač na interaktívnu hračku, rádio, komunikátor aj kameru, a to všetko s ovládaním na diaľku cez telefón. Alebo môžete využiť ovládač!

193 € 160 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 10. 05. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Pawbo Munch multifunkčný dávkovač na maškrty

Multifunkčný dávkovač je plný nielen maškŕt, ale aj zábavy! Pawbo mení dávkovač na interaktívnu hračku, rádio, komunikátor aj kameru, a to všetko s ovládaním na diaľku cez telefón. Alebo môžete využiť ovládač!

 

 

 

Hlavné funkcie:

 • Môžete nastaviť veľkosť porcií a vkladať maškrty ľubovoľných rozmerov
 • Môžete rozšíriť funkcie prepojením s ďalšími produktami Pawbo - kamera, hra
 • Pohyblivá LED ikona na displeji
 • Zvuky a melódie pre pohodovú náladu zvieraťa
 • Interaktívna laserová hra s ovládaním na diaľku
 • Zvyšuje optimizmus vašich štvornohých kamarátov
 • Nastavenie porcie podľa druhu a veľkosti zvieraťa
 • Kontrola odkiaľkoľvek na diaľku, pomocou aplikácie, alebo priamo ovládačom
 • Možnosť zdieľania s počtom až 8 užívateľov
 • Záložný zdroj

 

Dávkovač maškŕt Pawbo Munch: Hrá, baví, nakŕmi!

Pawbo Munch nakŕmi vašich miláčikov a pridaním bezdrôtovej kamery Pawbo+ ich na diaľku v aplikácii môžete aj vidieť, alebo zapnúť interaktívnu hru.

Akonáhle kliknete vo vašej aplikácii na ikonu pre kŕmenie, na priestornom LCD displeji dávkovača Pawbo Munch sa aktivuje svetelná kontrolka. Okrem toho Pawbo nabáda zviera aj melódiou, aby spozornelo, a precvičilo si svoj postreh. Z dávkovača sa vysype porcia granúl a záleží len na vás, či využijete aj praktickú tácku, kde sa môže krmivo naservírovať.

Keďže Pawbo Munch môžete nastaviť automaticky alebo ho v reálnom čase ovládať na diaľku, zabaví zviera, aj keď s ním práve nie ste. A to je skvelý spôsob, ako rozptýliť jeho pozornosť a predísť tak smútku a úzkosti. Hudba motivuje chlpáča, aby spozornel, pretože z hrajúceho dávkovača už za chvíľku dostane maškrtu! Chytľavá melódia zaujme a zlepší náladu vášho štvornohého parťáka!

 

 

 

 

 

Dobroty bez obmedzenia veľkosti a tvaru!

Dávajte zvieratkám také maškrty, aké majú radi! Pawbo Munch je unikátny dávkovač aj v tomto ohľade. Pri výbere dobrôt sa tak nemusíte obmedzovať veľkosťou či tvarom ako u bežných dávkovačov! Váš miláčik tak nebude ochudobnený o jeho obľúbenú maškrtu. Priehľadný guľatý zásobník sa otáča, aby nadelil maškrty. Celá prevádzka dávkovača sa sústredí na estetiku - dobre vyzerá, využíva svetelné ikony ako vizuálne prvky a prehráva melódie. Pozorovať funkcie dávkovača je tak ešte zábavnejšie!

Zaujíma vás, ako by ste mali správne vášho nenásytníka nakŕmiť? To vám umožní aplikácia, kde nastavíte plán kŕmenia na základe potrieb a veľkosti zvieraťa. Môžete jednoducho nastaviť veľkosť a počet porcií tak, aby vaše zviera dostalo na misku optimálne množstvo viackrát za deň. Prospejete tak jeho zdraviu!

 

 

Čo stojí za skvelo fungujúcim produktom?

Pawbo Munch nie je len dávkovač, za jeho úspechom stojí predovšetkým myšlienka posilnenia vzťahu medzi zvieraťom a jeho chovateľom. Pawbo vám umožní byť s vašim miláčikom v kontakte pomocou vášho telefóny - môžete ho vidieť, rozprávať sa s ním alebo ho počúvať. To je úplne iný rozmer vášho spolužitia, ako keď sa v práci strachujete, čo váš štvornohý kamarát doma asi prežíva.

Pri množstve denných povinností bohužiaľ možno nemáte na svojich štvornohých priateľov toľko času, ako by ste si ideálne priali. Využite preto bez obáv produkty, ktoré vám vďaka progresívnym technológiám cestu k vašim chlpáčom uľahčia. Pawbo, overený výrobca pod hlavičkou Acer, ponúka chovateľom okrem tohto úžasného hracieho dávkovača Pawbo Munch ešte napríklad bezdrôtovú kameru alebo hračku. Všetko na ovládanie cez aplikáciu v telefóne. Produkty naviac môžete medzi sebou kombinovať a rozšíriť tak ich možnosti podľa vašich prianí!

Pawbo vás prepojí aj s ďalšími užívateľmi - až 8 členov môže zariadenie cez aplikáciu zdieľať a deliť sa tak o starostlivosť aj radosť z vášho domáceho kamaráta. Kto by ešte pochyboval?

 

 

 

 

Zaobstarajte si produkt, ktorý je nielen zábavný, ale aj v nadčasovom vzhľade!

Malý robotický dávkovač prináša technológiu starostlivosti o zvieratá až k vám domov. Praktická úchytka zaručí jednoduchú manipuláciu rovnako ako aj široký prehľadný displej. Zaoblené hrany a jednoduché línie kompaktného tvaru pôsobia ako uliate do upraveného minimalistického interiéru. Žiadny milovník hi-tech produktov nebude sklamaný! Vnútorný zásobník v otáčavej priehľadnej guli len dokazuje, aké efektívne môžu byť detaily. Šikovný tím dizajnérov Pawbo Munch tým ešte podtrhol vzdušný a delikátny vzhľad produktu. Sympatický tvar má zaoblené hrany a v bielom prevedení pôsobí čisto, úhľadne a pritom nadčasovo.

 

 

Parametre:

 • Kapacita dávkovača: 320 g
 • Hmotnosť: 906 g
 • Rozmery: priemer 210 mm x výška 244 mm
 • Napájanie cez mikro USB kábel (DC 5 V = 1 A) pre vstup, alebo 4 C batérie (alkalické)
 • LCD displej
 • Určenie: Mačky, psy malých a stredných plemien

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

V čem dávkovač pomůže?

Dávkovače vody a krmiva jsou chytrá zařízení pro zdravé celkové stravovací návyky vašich mazlíčků. S podporou progresivních technologií s jednoduchým ovládáním na dálku přes vás chytrý telefon.

 

                                

 

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířete

V čom vám kamera pomôže?

 • Kamery ponúkajú vynikajúci spôsob, ako zaznamenať a uchovať cesty Vašich domácich zvierat, vyprávať ich príbehy a objavy, ich stretnutia, výlety, poznať veľké a malé radosti ich života.
 • S IP kamery môžete sledovať chovanie psov aj mačiek v ich domácom prostredí, keď odídete z domu. Vidíte čo robia, ako sa chovajú, môžete ich počúvať alebo im na diaľku dávať povely. Jednoducho máte psa pod kontrolou, nech ste kdekoľvek.

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.