PetKit Mate Wifi kamera pre psov a mačky

PetKit Mate je profesionálna smart kamera pre psov a mačky. Vďaka tejto smart wifi kamere, môžete sledovať činnosť svojich maznáčikov rovnako ako keby ste ich nikdy neopustil! Pomocou prehľadnej a prepracovanej aplikácie môžete sledovať vašeho psa odkiaľkoľvek a kedykoľvek. 

Výber varianty produktu

281 € 232 € bez DPH
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

PetKit Mate Wifi kamera pre psov a mačky

PetKit Mate je profesionálna smart kamera pre psov a mačky. Vďaka tejto smart wifi kamere, môžete sledovať činnosť svojich maznáčikov rovnako ako keby ste ich nikdy neopustil! Pomocou prehľadnej a prepracovanej aplikácie môžete sledovať vašeho psa odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Naviac ponúka mnoho funkcií od mikrofónu, laseru až po možnosti zdieľania s priateľmi. 

 

Hlavné funkcie

  • P-Care M1 Wifi kamera pre psov a mačky: inteligentná kamera, vďaka ktorej môžete sledovtať vášho domáceho maznáčika aj v dobe kedy ste ďaleko od neho
  • Real Time Video: vďaka tejto funkcii môžete pozdraviť vášho maznáčika ako by ste ho nikdy neopustili
  • Fotky: zachytenie všetkých báječných momentov. Áno, jednoducho môžete zachytiť každučký moment alebo dokonca nahrať video a naviac ho zdieľať s priateľmi.  
  • Chat: Mikrofón a reproduktor zaisťuje bezproblémovú komunikáciu medzi vašim maznáčikom a vami. Pokiaľ ste napr. v práci, stačí zapnúť mikrofón a vaše zvieratko vás počuje a vy zas jeho. To všetko v reálnom čase. 
  • Zábava: hrajte si spoločne s vašim miláčikom. Už ste niekedy skúsili si hrať s vašim maznáčikom pomocou laseru? Nie? Teraz to môžete skúsiť pomocou diaľkového ovládania aj keď nie ste doma! 
  • 340°, 720p HD, 110° širokouhlý: Kamera je špeciálne vybavená tak, aby ste mohli vidieť každý kút miestnosti
  • IR Nočné videnie: Kamera natáča aj v noci
  • WiFi Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie, vďaka ktorému sa môžete pripojiť kdekoľvek. 
  • Vhodné pre iPhone 4s a víc a Android 4.3 a viac, kompatibilné s chytrými telefónmi vybavenými zariadením Bluetooth 4.0.
  • Stiahnutie aplikácie: Môžete oskenovať QR Ccode cez mobil, nájsť aplikáciu APP store alebo Google play.

 

 

Video a fotky - Zachytenie, ukladanie a zdieľanie!

jednoducho zachytíte úžasné fotky alebo nahráte videa, ktoré môžete zdieľať so svojimi priateľmi kedykoľvek! 360 ° videnie, 720p HD, 110 ° široký uhol. Jednoducho môžete sledovať celú miestnosť a všetko čo sa v nej deje. 

 

Mikrofon - Pozdravte svojho maznáčika!

Duálny mikrofón a reproduktor vám zaistí hladkú komunikáciu na diaľku.
Pokiaľ ste v kancelárii, zapnite mikrofón v telefóne, a váš maznáčik vás bude počuť cez Mate z domova a vy zas jeho. Všetko je online a v reálnom čase! Ak bude vystrájať, môžete ho napomenúť. V kombinácii s automatickým dávkovačom, môžete psovi dát povel k jedlu.

 

Laser - Hrajte si na diaľku!

Skúšali ste niekdy kresliť laserom po zemi? Bola to pre vašeho miláčika zábava? Teraz to môžete skúsiť! Vďaka MATE a pomocou diaľkového ovládania, môžete ovládať laser na diaľku. Váš miláčik sa bez vás už nudiť nebude! Hrajte si s ním na diaľku a zabavte ho, keď nie ste doma!

 

 

 

 

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.