Tractive GPS obojok pre mačky a malé psy
Tractive GPS obojok pre mačky a malé psyTractive GPS obojok pre mačky a malé psyTractive GPS obojok pre mačky a malé psy

Tractive GPS obojok pre mačky a malé psy

GPS obojok Tractive je vyvinutý pre aktívne mačky a ich majiteľov, ktorí im chcú dopriať maximum voľného pohybu bez obáv z ich straty. Už nikdy sa nebudete musieť strachovať o svojho mačacieho miláčika, keď sa nevráti vo svojom obvyklom čase domov. Obojok sa hodí pre mačky a malé zvieratá s obvodom krku 19 – 30 cm, čo odpovedá približne minimálnej hmotnosti 3,5 kg. Je teda vhodný i pre malé psy, alebo iné zvieratá.

53 € 44 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 04. 06. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Tractive GPS obojok pre mačky a malé psy

Doprajete svojej mačke maximum voľnosti, ale ona to berie ako povolenie k túlaniu sa? Len ju nechajte prejaviť svoje inštinkty a pre váš pokoj jej kúpte GPS obojok Tractive. Obojok váži iba 50 g a má univerzálnu nastaviteľnú veľkosť.

Vďaka rozpojovaciemu systému je GPS obojok veľmi bezpečný i pre mačky, ktoré navštevujú tie najneprístupnejšie miesta. Pokiaľ sa pri preliezaní nešikovne zachytí napríklad o plot, alebo vetvu, obojok sa rozpojí a váš objaviteľ nikde neuviazne.

Malý GPS prijímač a SIM karta v obojku potrebné informáce zobrazia vo vašom smartfóne. Lokátor zaznamená trasu pohybu zvieraťa, alebo vám zašle oznámenie vo chvíli, keď zviera prekročí nastavenú bezpečnú oblasť pohybu.

Aplikace pro iOS, Android a Windows je zdarma. Základný mesačný poplatok za pripojenie k dátovej sieti je 3,75 €.

Pre koho je GPS obojek určený?

GPS obojok Tractive je vyvinutý pre aktívne mačky a ich majiteľov, ktorí im chcú dopriať maximum voľného pohybu bez obáv z ich straty. Už nikdy sa nebudete musieť strachovať o svojho mačiaceho miláčika, keď sa nevráti vo svojom obvyklom čase domov.

GPS prijímač je umiestnený v 2 cm širokom a 3 mm hrubom obojku s bezpečnostným rozpojovacím systémom, ktorý chráni zviera pred uviaznutím. Pre prípad straty obojku môžete na vnútornú stranu vpísať kontaktné údaje. 

Obojok sa hodí pre mačky a malá zvířata s obvodom krku 19 – 30 cm, čo odpovedá približne minimálnej hmotnosti 3,5 kg. Je teda vhodný i pre malé psy, alebo iné zvieratá.

 

Ako GPS lokátor v obojku funguje?

Nájsť vášho zvieracieho miláčika nebolo nikdy jednoduchšie. V balení nájdete všetky zariadenia potrebné pre nepretržitý GPS monitoring vrátane GPS čipu, ktorý kontinuálne vyhodnocuje svoju pozíciu.

 

Pre zobrazenie informácií o polohe vašej mačky stačí stiahnúť aplikáciu do mobilného alebo PC prehliadača so systémom iOS, Android alebo Windows a môžete vyraziť na virtuálnu výpravu so svojim štvornohým dobrodruhom.

 

 

 • Aplikácia umožňuje sledovať pohyb zvieraťa s maximálnym oneskorením 2 – 3 sekúnd
 • Mesačné predplatné začíná na 3.75 € za 1 lokátor
 • GPS signál prenáša akákoľvek mobilná datová sieť
 • GPS obojek funguje kdekoľvek, kde funguje i váš telefon
 • Tractive zaisťuje nepretržité pokrytie signálom z niekoľkých sietí v danej oblasti

 

 

 

Funkce aplikace Tractive GPS Pet Finder k obojku pro kočky Tractive GPS

 

Aplikácia

aplikace Tractive GPS Pet FinderZákladná aplikácia Tractive GPS Pet Finder zdarma pre smartfóny a tablety so systémim iOSAndroid a Windows. Umožní sledovanie pohybu zvieraťa, zobrazenie histórie pohybu alebo zdieľanie informácií. Minimálne požiadavky na verzie systémov iOS 8 nebo Android 5.0.

 

Pozorujte zvyky svojho mačacieho objaviteľa

Aplikáciu môžete využiť aj iným spôsobom, než k online sledovaniu pohybu zvieraťa. Poslúži vám napríklad k prevencii nežiadúceho správania sa vašej mačky. Jednoducho nastavíte virtuálny plot a vo chvíli, keď mačka vymedzenú oblasť opustí, vám príde do telefonu oznámenie. Sledovanie histórie pohybu vám zasa veľa napovie o zmenách v aktivite a správaní sa vašej mačky či vášho psíka.

Frekvencia aktualizácie polohy zvieraťa závisí na intenzite pohybu zvieraťa. Pokiaľ z nejakého dôvodu dôjde k tomu, že nie je možné zobraziť aktuálnu polohu vášho zvieraťa, zostane na mape vyznačená jeho posledná známá poloha a história pohybu.

 

 

 • Funkcia Live tracking – živé sledovanie umožňuje zobraziť pozíciu mačky každé 2 – 3 sekundy
 • Zobrazenie vašej aktuálnej vzdialenosti od zvieraťa
 • Funkcia virtuálního plotu – Geofence zašle oznámenie pokiaľ mačka prekročí hranicu určeného priestoru
 • Histórie pohybu zobrazí priebeh predcházajúcich ciest neobmedzene alebo za posledných 24 hodin
 • Funkcia kompasu ukáže na mape vzdialenosť a smer vedúci k GPS prijímaču
 • Zdieľanie polohy zvieraťa je možné v rámci predplatného Premium

 

 

Tractive GPS obojek pro outdoor kočky

 

Aktivácia GSM služieb

Po zakúpení aktivujte GPS lokátor na stránkach výrobcu a zvoľte výšku mesačného tarifu pre úhradu služieb spojených s komunikáciou medzi GPS lokátorom a vašim telefónom.

 

Pre využívanie v rámci jednej zeme plne postačí tarif Basic, začínajúci na 3,75 € mesačne bez DPH. Pokiaľ chcete, aby bolo zariadenie funkčné vo viac než 150 krajinách (napríklad ak sa chystáte na dovolenku) zvoľte tarif Premium, ktorý začína na 4,16 € mesačne bez DPH. V rámci vyššieho tarifu môžete tiež využívať i ďalšie vylepšené funkcie aplikáce. Poplatky slúžia k zaisteniu bezproblémového a nepretržitého pokrytia signálu z niekoľkých sietí v danej oblasti. 

 

Technické vlastnosti

 

 • Zariadenie integrované v obojku
 • Zobrazí svoju polohu z akéhokoľvek miesta na svete
 • GPS príjimač
 • SIM karta zaisťujúca komunikáciu medzi prijímačom, telefónom a aplikáciou
 • Bezpečnostný rozpojovací mechanizmus
 • Nastaviteľný obvod 19 – 30 cm
 • Celková hmotnosť lokátoru i s obojkom 50 g
 • Rozmery obojku: šírka 2 cm, hrúbka 3 mm
 • 100% vodotesný pri krátkodobom ponorení do vody (IPX7)
 • Nárazuvzdorný
 • Jednoducho prístupná nabíjacia batéria
 • V závislosti na signále a použití vydrží batéria na 1 nabitie 2 – 5 dní
 • Pri poklese kapacity batérie na 10 % odošle zariadenie na váš telefón oznámenie
 • Dobitie batérie trvá 3 hodiny

 

Obsah balenia

 

 • Tractive GPS obojok pre malé domáce zvieratá
 • Nabíjačka
 • Rýchly návod

 
Technické parametre

Navigační systém 3G GSM + Wifi + LBS
Zobrazení mapové
Vodotěsnost voděodolný
Napájení nabíjecí
Výdrž v provozu 3 dny
Přesnost polohy 10 metrů
GEO Fence Ano
Aplikace Android, iOS

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.