Petkit Cozy inteligentný pelech s termoreguláciou

Čo by váš miláčik dal za inteligentný pelíšek, ktorý zmení teplotu podľa jeho potrieb? Najmodernejšia technológia Petkit prináša útulný mačací (vhodný ale aj pre malé psíky) "domček". Ten nie len, že poskytuje pohodlie k odpočinku, dokáže aj regulovať teplotu podľa potreby. Ako? Automaticky, či na diaľkové ovládanie pomocou vášho smartphonu. V aplikácií Petkit môžete navyše monitorovať odpočinkový režim vášho miláčika. 

244 € 202 € bez DPH
Skladem 5 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 10. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petkit Cozy inteligentný pelech s termoreguláciou

Čo by váš miláčik dal za inteligentný pelíšek, ktorý zmení teplotu podľa jeho potrieb? Najmodernejšia technológia Petkit prináša útulný mačací (vhodný ale aj pre malé psíky) "domček". Ten nie len, že poskytuje pohodlie k odpočinku, dokáže aj regulovať teplotu podľa potreby. Ako? Automaticky, či na diaľkové ovládanie pomocou vášho smartphonu. V aplikácií Petkit môžete navyše monitorovať odpočinkový režim vášho miláčika. 

 

 

Príjemný guľatý tvar tohto útočiska je designovo jednoduchý, univerzálny a priamo stvorený k dokonalému pohodliu vašej mačky či malého psíka. Uzavretý tvar poskytuje úkryt a súkromie. Búdička prichádza s presne padnúcou výstielkou zo špeciálnej tkaniny, na ktorej si miláčik odpočinie ako na obláčiku.

Pelíšek ako z budúcnosti!

Aktivujte infračervený senzor, a presne zistíte, kedy sa Váš miláčik v pelíšku nachádza. Monitoring prostredia rozlíši, či je veterno, chladno alebo horúco a tomu prispôsobí reguláciu vnútri pelíška. Špeciálna technológia, ktorá utlmí rušivé zvuky okolia ešte umocňuje dojem, že tento klimatizovaný pelíšek pochádza z budúcnosti!

 

 

Keby ani to nestačilo, stačí pelech prepojiť s aplikáciou a všetko môžete sledovať prostredníctvom vlastného telefónu. Potom presne viete kedy a ako dlho mačka či pes odpočíva. Údaje sa usporiadajú v aplikácii do "spánkového kalendára".

V aplikáci môžete zapnúť tiež teplotné doporučenie, ktoré vám poradí, akú teplotu v pelíšku nastaviť. I na diaľku môžete regulovať prostredie, v ktorom bude váš chlpáč odpočívať. Ani náhla změna počasia už nebude pre vášho maznáčika predstavovať nepokojné spanie!

 

 

 

V čem vám smart produkty pomůžou?

  • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
  • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
  • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

Ako vybrať domček pre píska?

  • Nepodceňte voľbu správnej veľkosti. Psík by sa v peliešku nemal cítiť stiesnene, ani mať okolo seba príliš veľa voľného priestoru. Uzatvorené peliešky typu iglu sú vhodné hlavne pre malé a stredné plemená.
  • Vyberajte peliešok s ohľadom na povahu a zdravotný stav vášho psíka. Búdy a kukane ocenia psíky, ktoré sa rady schovávajú, sú bojazlivejšie alebo majú zdravotné problémy a musia byť v teple. Pokiaľ máte doma akčného strážneho psíka, ktorý má rád prehľad o všetkom, čo sa doma šuchne, zvoľte radšej otvorený peliešok alebo praktickú podložku.
  • Myslite tiež na údržbu pelieška. Mal by byť z materiálu, na ktorom sa príliš nezachytávajú chlpy a ktorý sa dá jednoducho očistiť, ideálne vyprať v práčke.
  • Máte jasno v tom, kam peliešok umiestnite? Pokojné miesto na spanie a odpočinok sú pre psy rovnako dôležité, ako pre nás. Pokiaľ uvažujete o chladnejšej miestnosti alebo garáži, bude búda či kukaň tou správnou voľbou. Psíka zároveň ochráni pred prievanom a hlukom.Technické parametre

Napájení Akumulátor

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.