Petrainer PET980 Smart Control

Petrainer PET980 Smart Control je moderný elektronický výcvikový obojok, ktorý môžete ovládať pomocou chytrého telefónu. Obojok je ovládaný cez bluetooth 4.0 a dosah je až 100 metrov. Je dobíjací, vodotesný a disponuje funkciou vibrácie, impulz, protištekajúcí mód a anti lost. Doporučujeme ho skôr pre stredné a velké plemená.

144 € 119 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET980 Smart Control

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Petrainer PET980 Smart Control je moderný elektronický výcvikový obojok, ktorý môžete ovládať pomocou chytrého telefónu. Obojok je ovládaný cez bluetooth 4.0 a dosah je až 100 metrov. Je nabíjací, vodotesný a disponuje funkciou vibrácie, impulz, protištekajúcí mód a anti lost. Odporúčame ho skôr pre stredné a veľké plemená. U obojku je možné nastaviť silu impulzu a vibrácií od úrovne 0 až 100 vďaka tomu je obojok vhodný pre všetky psy o hmotnosti od 10 kg až do 90 kg. Naviac vďaka chytrému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu – akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne se do režimu stand-by. Obojok tiež disponuje funkciou anti lost - to znamená, že si môžete nastaviť zónu, napr. 100 m a pokiaľ sa pes vzdiali od Vašeho telefónu na viac ako 100m budete upozornený vyzváňaním. 

 

Ukážka aplikácie

Aplikacia je kompatibilná so všetkými mobilmi s bluetooth 4.0

Aplikace pro Android ke staženie

Aktualizácia: v súčasnosti sa nevzťahuje na telefóny iPhone.

 

 

Dosah obojku

Petrainer PET980 Smart Control pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 100 metrů. Tento obojek je teda vhodný pre základný výcvik povelov a poslušnosti psa.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET980 Smart Control má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz. Vibráciu a silu impulzu si môžete nastaviť v 100 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre Vašeho psíka. Sílu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítiek na vysielači.

 

Protištekací mód

Tento obojok ako jeden z mála disponuje protištekajúcím módom (kombinácia výcvikového a protištekajúcého obojku v jednom). Vďaka protištekajúcému módu môžete jednoducho zameziť nežiadúcému štekaniu Vášho psa. Tuto funkciu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa Vašej potreby.

 

Displej

Petrainer PET980 Smart Control má veľmi prepracovanú aplikáciu pre ovládanie. Spárovanie s telefónom je veľmi jednoduché a v aplikácii máte jednoducho znázornené tlačítka pre každú funkciu. 

 

Batéria a nabíjanie

Petrainer PET980 Smart Control je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 450mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 3 dní.  

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET980 Smart Control je dodávaný s kompletne vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie). Je tak ideálnou voľbou pre výcvik psov vo vode.

 

Počet psov 

Petrainer PET980 Smart Control je možné použiť pre ovládánie viacej psov naraz, bez stráty funkcií.  Prikúpením ďalších obojkov jej môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 10 psov súčasne. Na vysielačke sa potom môžete pomocou tlačítka prepínáť medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET980 Smart Control má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm. 

 

 V čem vám smart produkty pomůžou?

  • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
  • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
  • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Technické parametre

Vodotesnosť Vodotesný
Dĺžka obojku 20 až 60 cm
Funkcia vibrace + el.impulz
Nastavenie impulzov 99 úrovní
Počet psov 1 až 10 psů
Napájanie prijímača dobíjecí akumulátor
Batérie v prijímači 450mAh
Nastavenie zvuku ne
Nastavenie vibrácií 99 úrovní
Výdrž prijímača 3 až 7 dní

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.