Obojok Garmin Delta Smart 4v1

Garmin Delta Smart je high-tech novinkou od firmy Garmin. Jedná sa o unikátny smart obojok pre psov, ktorý jednoducho ovládate pomocou svojho smarphonu. Pomôže vám s pasívnym aj aktívnym výcvikom, pričom o vhodné správanie sa stará aj v dobe, kedy je pes bez dohľadu. Garmin Delta Smart kombinuje výcvikový obojok, protištekací obojok, ohradník a sport-tracker, ktorý sleduje fyzickú aktivitu psíka a všetky dáta prenáša do aplikácie.

174 € 144 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 18. 10. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Obojok Garmin Delta Smart 4v1

Garmin Delta Smart je high-tech novinkou od firmy Garmin. Jedná sa o unikátny smart obojok pre psov, ktorý jednoducho ovládate pomocou svojho smarphonu. Pomôže vám s pasívnym aj aktívnym výcvikom, pričom o vhodné správanie sa stará aj v dobe, kedy je pes bez dohľadu. Garmin Delta Smart kombinuje výcvikový obojok, protištekací obojok, ohradník a sport-tracker, ktorý sleduje fyzickú aktivitu psíka a všetky dáta prenáša do aplikácie.

 

Dajte svojmu maznáčikovi to najlepšie pomocou vášho smart telefónu

  • Efektívny výcvikový systém, ktorý zaistí aktívnu výchovu vášho psa. Disponuje dosahom až 50 metrov (záleží na signále bluetooth) a funkciami vibrácie, impulz a zvuk, ktoré je možné nastaviť podľa vlastnej potreby. 
  • Maximálne prepracovaná a intuitívna aplikácia Garmin Canine pre smartphony s iOS a Android systémom.
  • Protištekací mód so špičkovou detekciou, desiatimi úrovňami stimulácie, vrátane zvuku a vibrácií, ktoré zamedzia nadmernému štekaniu vo vašej neprítomnosti. 
  • Bezdrôtové snímače Keep Away, ktoré pomôžu zadržať zviera od miest, kam je ich prístup nežiadúci. Už žiadny rozhrabaný kôš, zožraté jedlo zo stola alebo váľanie sa na gauči, či v posteli.
  • Fitness tracker, ktorý synchronizuje dáta z obojka do telefónu a poskytne vám informácie o správaní sa psa behom dňa, vrátane druhov činností, času odpočinku, aktivity psa, štekaní či priblížení k snímaču. 

 

 

Cvičte svojho psa jednoducho pomocou chytrého telefónu

Pomocou mobilnej aplikácie Garmin Canine jednoducho premeníte svoj smart telefón na elektronický výcvikový obojok s dosahom až 50 metrov. Tento výcvikový systém vám pomôže zaistiť lepšie chovanie psa, nech už ide o chôdzu u nohu bez vôdzky, spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „zastaň“) odnaučenie ťahania na vodítku, utekanie za zverou a inými psami alebo ľuďmi. Ak stlačíte tlačidlo na vašom mobile, ten vyšle signál a váš pes obdrží vibráciu, tón alebo korekciu v podobe impulzu. Sila impulzu a vibrácií je nastaviteľná v 10 úrovniach a vďaka tomu je obojok použiteľný ako pre malé, tak aj veľké psy.  

 

 

Sledujte aktivitu vášho psa pomocou Aplikácie

Uistite sa, že váš pes ostáva aktívny, je to veľmi dôležité, keď sa jedná o zachovanie celkovej psej kondície a dobrého zdravia. Vďaka aplikácii Garmin Canine je veľmi jednoduché zistiť, či je váš pes aktívny, ako dlho a na akej úrovni. Pomocou týchto dát získate prehľad o jeho zdraví a môžete mu pomôcť dosiahnuť šťastnejšieho a zdravšieho života. Po každom príchode domov, sa dáta z obojka automaticky synchronizujú s vašim mobilom a zobrazia sa v aplikácii.

 

 

Vymedzte psovi miesta, kam nesmie vďaka systému Keep Away

Garmin prichádza z najnovšou technológiou Keep Away, ktorá pomocou senzoru vytvorí ochrannú zónu, kam sa pes nesmie priblížiť. Tento senzor je akýmsi "bezpečnostným štítom" v čase, keď nie ste práve v blízkosti svojho psa, ktorý rád navštevuje odpadky alebo si rád zahrabe v záhone kvety, prípadne si rád zdriemne vo vašej posteli. Stačí zakúpiť špeciálnu známku (snímač), ktorú umiestníte na určité miesto a tam vznikne až 7 metrov široká zóna, do ktorej sa nesmie pes priblížiť. V aplikácii si jednoducho nastavíte druh korekcie (zvuk, vibrácie, impulz) ktorá príde, ak sa pes priblíži. Už žiadne rozhrabané koše, zmiznuté jedlo z kuchynskej linky, chlpy na gauči alebo zničené záhony. 

 

Už žiadné štekanie vďaka pokročilej technológii Bark Limited

Delta Smart od Garmin prišla so špičkovou technológiou proti štekaniu a s možnosťou nastavení úrovní, tak aby zamedzila nadmernému štekaniu. Vďaka dvom integrovaným mikro elektro-mechanickým snímačom je zariadenie vhodné pre všetky typy srsti a plemená psov. Technológia je navrhnutá k detekcii štekania pomocou vibrácií hlasiviek, tak aby bolo zamedzené spustenie ostatnými falošnými zvukmi či inými štekajúcími psami. Pomocou aplikácie si nastavíte optimálnu korekciu, ktorú potrebujete na zamedzenie štekotu. Môžete využiť ako zvukové upozornenie, tak vibrácie alebo impulz.

 

 

Prepracovaná aplikácia Garmine Canine

Maximálne prepracovaná a intuitívna aplikácia Garmin Canine pre smartphony s iOS a Android systémom. Aplikácia slúži pre prepojenie s obojkom Garmin Delta Smart. Vďaka aplikácii môžete svojho psa cvičiť, zamedziť nadmernému štekaniu, merať jeho aktivitu alebo zamedziť pohybu na miesta, kam nechcete aby chodil. Kombinuje osvedčenú Garmin výcvikovú technológiu s veľmi jednoduchou užívateľskou aplikáciou pre váš smartphone. Delta Smart výcvikový obojok vám dáva najlepšie pripojenie, monitoring a výcvikové techniky, ktoré potrebujete k tomu, aby ste udržali svojho psa v bezpečí, zdravého a dobre vychovaného. 

 

 

 

Pevný, odolný a atraktívny design

Kompaktný, ľahký a komfortný pre pohodlné nosenie na krku psa - to je nový obojok Garmin Delta Smart. Funguje na všetky plemená psov a je vodotesný do 10 metrov. Obojok obsahuje lithium-ion batériu, ktorá vydrží až neuveriteľné 3 týždne. Delta Smart obojok dostanete s 3 odnímateľnými upínacími sponami (sivú, modrú a ružovú), ktoré môžete kombinovať a vytvoriť si tak svoju vlastnú zostavu. Delta Smart sa pripevní na 2,5 cm široký obojok, ktorý je navrhnutý do tých najnáročnejších podmienok a je odolný voči poškodeniu. Najväčšou výhodou je ergonomický tvar a elektródy z vodivého plastu. 

Miniatúrny diaľkový ovládač pre diskrétny výcvik

Garmin Delta Canine Remote je miniatúrny diaľkový ovládač, ktorý poskytuje pohodlný a diskrétny výcvik psa. Diaľkový ovládač vyzerá podobne ako kľúčenka a nahradí vám použitie mobilného telefónu. Na ovládači sú 3 tlačítka pre ovládanie stimulácie, tónu a vibrácie. Pomocou ovládača Delta Remote, môžete psovi dávať povely až na vzdialenosť 10 metrov. Ovládač obsahuje vymeniteľnú batériu CR2032, ktorá vydrží až 1 rok a je vybavená automatickým režimom spánku, aby bola zaistená väčšia výdrž batérie.

 

Aplikácia ku stiahnutí na App Store i Google Play

    

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

š.6,3 x v.3,5 x h.3,4 cm

Technické parametre

Hmotnost přijímače 41g
Rozměr přijímače š.6,3 x v.3,5 x h.3,4 cm
Délka obojku 20 až 65 cm
Funkce výcvik, protištěkací, ohradník, fitnnes
Nastavení impulzů 10 úrovní
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost vodotěsný do 10m
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Baterie v přijímači 650 mAh
Nastavení vibrací 10 úrovní
Displej ano
Napájení nabíjecí

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.