Automatický záchod pre mačky ScoopFree Ultra

Samočistiaca toaleta pre mačky ScoopFree ™ Ultra od PetSafe je výborná pomôcka pre každého chovateľa, pre zaistenie čistoty a príjemnej vône. ScoopFree toaleta bola vyvíjaná po rokoch dôkladného testovania a vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré prekračujú najvyššie štandardy.

 

 

242 € 200 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Automatický záchod pre mačky ScoopFree Ultra

Samočistiaca toaleta pre mačky ScoopFree ™ Ultra od PetSafe je výborná pomôcka pre každého chovateľa, pre zaistenie čistoty a príjemnej vône. 

ScoopFree toaleta bola vyvíjaná po rokoch dôkladného testovania a vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré prekračujú najvyššie štandardy.

  • Je jednoducho nastaviteľná a použiteľná
  • Ľahko sa udržuje v čistote
  • Automaticky zametie odpad do zakrytého priestoru, takže necítite a ani sa nemusíte dotknúť odpadu.
  • Uzamkne tekutinu a tuhý odpad v krytom priestore. Používa špeciálne kryštály, ktoré preukázateľne zastavia pachy

Varianta ScoopFree Ultra má naviac od varianty Original možnosť manuálne nastaviť ako rýchlo sa majú hrabličky v toalete aktivovať keď mačka toaletu opustí (5,10,20 min). Tato varianta toalety má tiež senzor, ktorý monitoruje ako často mačka záchod používa, a tak indikovať prípadné zdravotné problémy.

 

ScoopFree môžete nechať bez výmeny kryštálikov aj niekoľko týždňov (podľa počtu mačiek). Využíva jednorázové/vymeniteľné kryštáliky v kartónovom boxe.

* jednoducho stačí toaletu zapnúť a užívať si pohodlia a čistoty

* hrabličky v toalete automaticky zhrábnu odpad 5,10 alebo 20 min. po tom, kedy mačka použila toaletu

* bezpečnostná poistka zastaví pohyb hrabličky pokiaľ mačka opäť vstúpi do priestoru (reset)

* monitor zdravotného stavu vám ukáže ako často mačka používa toaletu, čo môže byť indikátor jejho zdravotného stavu

* kryštáliky na odpad sú 5x účinnejššie pri zachytávaní odpadu a na kontrolu pachu než bežné podobné produkty

* využíva 5-10x ménej steliva (napr. íl apod.)

* testované na viac než 100,000+ opakovaní hrabania bez akejkoľvek poruchy na zariadení

* zapojenie pomocou sieťového adaptéra

 

Výmena kryštalov:

1 mačka  //  20-30 dní

2 mačky  //   10-15 dní

3 mačky  //   7-10 dní

4+ mačiek //   7 dní

 

Na všetky toalety z nášho sortimentu z hygienických dôvodov NEPLATÍ 30-dňová lehota na vyskúšanie!

V čem vám smart produkty pomůžou?

  • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
  • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
  • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.