CatGenie 120+ automatická samočistiaca toaleta pre mačky (s poklopom)

Automatická toaleta Catgenie 120+ je revolučné riešenie mačacej hygieny u vás doma. Ekologicky, bez prachu a zápachu vykoná sanitu a vy sa odpadu ani nedotknete! Automatické alebo manuálne nastavenie zaháji jediný proces hygieny na svete, ktorý umýva, dezinfikuje a toaletu vysúša. Z vášho domu odchádza odpad potrubím preč, takže sa o nič nemusíte starať! Permanentné granule neprášia, nemusia sa neustále meniť a nezaťažujú životné prostredie. Catgenie 120+ prináša oproti predchádzajúcemu modelu 4 možnosti aktivácie mačkou, výber 10- alebo 30-minútového odkladu čistenia po použití mačkou a poklop pre maximálny užívateľský komfort.

507 € 419 € bez DPH
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

CatGenie 120+ automatická samočistiaca toaleta pre mačky (s poklopom)

Automatická toaleta Catgenie 120+ je revolučné riešenie mačacej hygieny u vás doma. Ekologicky, bez prachu a zápachu vykoná sanitu a vy sa odpadu ani nedotknete! Automatické alebo manuálne nastavenie zaháji jediný proces hygieny na svete, ktorý umýva, dezinfikuje a toaletu vysúša. Z vášho domu odchádza odpad potrubím preč, takže sa o nič nemusíte starať! Permanentné granule neprášia, nemusia sa neustále meniť a nezaťažujú životné prostredie. Catgenie 120+ prináša oproti predchádzajúcemu modelu 4 možnosti aktivácie mačkou, výber 10- alebo 30-minútového odkladu čistenia po použití mačkou a poklop pre maximálny užívateľský komfort.

 

 

4 možnosti nastavenia:

Samočistiaca toaleta Catgenie 120+ disponuje programami auto cat, start cat alebo manuálnym ovládaním. Záleží len na vás, ktorú možnosť zvolíte. Čo taký režim dokáže? Pohybový senzor v režime start cat automaticky spustí samočistenie 10 minút po každej návšteve mačky. Cat start je ideálny, ak ste mimo domova a nemôžete hygienu kontrolovať. Vyhovie dokonca majiteľom viacerých mačiek, pretože nájdu toaletu po každom použití čistú. Start cat senzorický režim šetrí energiu aj životné prostredie, keďže sa v dobe nevyužívania automaticky vypne. Režim automatického nastavenia auto cat vám zaistí pravidelné samočistenie každých 6, 8, 12 alebo 24 hodín. Chcete hygienu plánovať sami? Jednoducho stlačte tlačítko kedykoľvek uznáte, že je na čase.

 

 

Dezinfikuje, splachuje, suší

Robotická toaleta Catgenie 120+ je jediná na svete, ktorá zaistí profesionálnu sanitu podľa predstáv veterinárov a ošetrovateľov. V prvej fáze sito oddelí výkaly do násypníka, kde sú skvapalnené. Odpadová voda odchádza odtokovou hadicou do potrubia. Trvanlivé ekologické granule sa premývajú vodou so zdravotne nezávadnou dezinfekciou Sani Solution. Sito granule neustále prehrabuje a presýpa až sú dokonalo čisté. V tretej fáze vykoná zariadenie teplovzdušné sušenie granúl aj misy. Celý proces trvá asi 35 minút a toaletu vašej mačke dokonale pripraví na ďalšie použitie. Mačacia hygiena v domácnosti nikdy nebola tak dôkladná a jednoduchá!

 

 

Žiadny kontakt s odpadovým stelivom

Automatická mačacia toaleta využíva pre hygienu biologicky odbúrateľné stelivo, ktoré nepráši a je umývateľné. Nielen, že už nemusíte stále nakupovať ťažké vrecia so stelivom, ale zariadenie naviac odvedie odpadový materiál preč z vášho domova. Už nemusíte manipulovať so stelivom ani s kontaminovaným odpadom. Celú starostlivosť rieši jedine občasné stlačenie príslušného tlačítka. Profesionálne, bez zápachu a baktérií zabezpečí Catgenie úplne jedinečný komfort v súžití s mačkami.

 

 

Ekologicky šetrná

Permanentné granule na báze prírodného uhlia sú umývateľné a nie je potrebné ich stále meniť. Opotrebované granule sa biologicky rozložia behom deviatich mesiacov a nezaťažujú životné prostredie nadprodukciou odpadu. Ekologická úspora je tak neporovnateľná s bežným stelivom, ktoré zaťažuje životné prostredie a vám mnohokrát znepríjemní starostlivosť o domácu hygienu. Úprava permanentných granúl neobmedzuje mačku v prirodzenom inštinkte hrabania a preto ju od použitia toalety neodradí.   

 

 

Úspora energie

Plýtvání energiemi je zátěž nejen pro přírodu, ale také pro vaši peněženku. Proto automatická kočičí toaleta disponuje programem pro úsporu energie. Vyberte si, zda samočistící režim jedním tlačítkem vypnete a opět zprovozníte podle uvážení, nebo pro vás úsporu zajistí program auto cat či start cat. neaktivní po 10 h a 14 h setrvá v provozu. S Catgenií 120 + můžete zvolit i 24 h nepřetržitého provozu

 

Úspora energie

Plytvanie energiou je záťaž nielen pre prírodu, ale aj pre vašu peňaženku. Preto automatická mačacia toaleta disponuje programom pre úsporu energie. Vyberte si, či samočistiaci režim jedným tlačítkom vypnete a opäť spustíte podľa uváženia, alebo pre vás úsporu zabezpečí program auto cat či start cat. Toaleta bude podľa nastavenia neaktívna po 10 h v ktorejkoľvek vami zvolenej dobe a 14 hodín zotrvá v prevádzke. S Catgenie 120+ môžete zvoliť aj 24 h nepretržitej prevádzky.

 

 

Priebeh hygieny:

  1. po odchode mačky toaleta automaticky (alebo manuálne) zaháji sanitu
  2. pre bezpečnosť vašej mačky zariadenie aktivuje hygienu až 10 minút po použití
  3. sito preosieva permanentné granule a výkaly oddelí do násypniku, kvapalné nečistoty odídu otvormi misy
  4. v násypníku sú výkaly skvapalnené a odpadová voda s výkalmi odchádza potrubím preč
  5. permanentné granule sú za stáleho preosievania umývané vodou a zdravotne nezávadnou dezinfekciou Sani Solution
  6. po dôkladnom prepláchnutí nasleduje sušenie granúl a misy horúcim vzduchom

 

 

Jednoduchá manipulácia:

Inštalácia je nenáročná, následné používanie ešte jednoduchšie. S Catgenie objavíte neopakovateľný komfort pre vašu domácnosť. Na vaše zvieratká alebo iné činnosti budete mať s Catgenie viac času a pohodlia! Ako zariadenie zapojíte?

  1. Pomocou T konektoru zapojte zariadenie pre prívod vody (práčka, drez, ...),
  2. odtokovou hadicu veďte cez okraj toalety alebo cez odtokový kanál,
  3. cez sieťový adaptér zariadenie zapojte.
  4. Hotovo!Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.