Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura X automatický samočistiaci záchod pre mačky

Petkit Pura X je geniálny samočistiaci toaleta pre mačky s moderným dizajnom a šikovnými funkciami. Automatický čistiaci systém zbaví váš domov zápachu raz pre vždy. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a plemená mačiek. Puru X je možné použiť pre domácnosť s viacerými mačkami, chytré LED upozornenia a ovláda sa cez bezplatnú mobilnú aplikáciu vo vašom smartphonu.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks

616 € 509 € bez DPH
ks
Kód produktu: P48582
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Proces čistenia začína akonáhle inteligentné senzory vnútri záchodu zaznamenajú odchod mačky z toalety a do vrecka na odpadovú box odvalí kontaminovanej stelivo. Špeciálne filtračné sieťovina vnútri toalety oddeľuje kontaminovanej stelivo od čistej podstielky vo vnútornom valci. Akonáhle je kontaminované stelivo oddelené, spadne do pripraveného vrecka v odpadovom boxe, počas toho kedy sa vnútorný valec otáča. Vstavaný koncentrát rozstrekuje príjemnú vôňu nad odpadový box tak aby eliminoval zápach pri zdroji. Ak je odpadové box vnútri zariadenia zaplnený, príde vám upozornenie na Váš mobilný telefón a na zariadení sa rozsvieti múdra LED kontrolka. Ak je odpadová box plný, jednoducho sa vysunie spodnú časť toalety, vyberie sa vrece s kontaminovaným podstielkou a vyhodí sa. Záchod Pura X je možné použiť pre domácnosť s viac mačkami a pre všetky vekové kategórie a plemená mačiek do 16 kg záchodovej priestor sa môže naplniť až 7 l podstielky naraz a možno ho čistiť minimálne raz týždenne.

Velikost záchodu: 50,4 x 53,2 x 64,6 cm, vnitřní otvor záchodu: 22 x 18 cm, váha: 2.1 kg

 

 

Múdra mobilné aplikácie

Chytrá aplikace PETKIT upozorní kdykoli dojde k aktivitě kočky v záchodu, na nedostatek podestýlky, plný odpadkový box, nebo kdy je potřeba doplnit rostlinnou kapalinu. Díky aplikace ve vašem smartphonu budete mít kontrolu nad tím co se děje v záchodě vašeho domácího zvířátka. Aplikace ke stažení v App storu a Google Play.

 

 

Predložka pred záchod

Vzhľadom k šíreniu podstielky okolo záchodu a po celom byte akonáhle mačka vyskočí zo záchodu je súčasťou balenia predložka Petkit na ktorej sa zhromažďuje prebytočný piesok. Predložka je vyrobená z mäkkého materiálu a je príjemná na dotyk pre mačacie labky. Oranžová oblasť predložky na obrázku hromadia smeti, ktoré možno bezpečne vyprázdniť a vyčistiť, alebo vytrepať späť do toalety. Predné nohy záchodu Pura X s protišmykovou spodnou stranou predložku pripevňujú k podlahe tak aby nekĺzala.

Záchod Pura X je kompatibilný so všetkými druhmi suchého hrudkujúceho podstielky.

 

 

LED displej a ovládacie prvky

Záchod PURA X prehľadnú moderné LED obrazovku, pomocou ktorej môžete nastavovať a sledovať všetky funkcie zariadenia. Pomocou dvoch tlačidiel môžete zariadenie zapnúť / vypnúť, nastaviť čistiace cykly, spustiť striekanie atď. Obrazovka vie zobraziť aj aktuálny váhu mačky, počet použití toalety za deň, percento zostávajúceho podstielky alebo upozornenie na správne umiestnenie krytu alebo záchodu.

 

 

 

Bezpečnostné senzory

PURA X patrí medzi najpokročilejšie automatické záchody pre mačky. Tím inžinierov zdokonaľoval produkt do posledného detailu viac ako 5 rokov. Špeciálnou funkciou Pura X je rad niekoľkých senzorov, ktoré detekujú rôzne aktivity. Interné senzory detekujú vstup a výstup mačky. Pura X je vybavený šikovným systémom Triple Protection, ktorý bol vyvinutý pozorovaním prirodzeného správania mačiek. Má tak niekoľko ochranných bariér údržby, aby sa zabránilo potenciálnemu riziku.

 

 

 

Odpadkový box a sáčky

Záchod Pura X má v spodnej časti odpadkový box, ktorý ukladá kontaminovanej stelivo a zhluky. Akonáhle je odpadkový box plný, záchod vás upozorní v aplikácii Petkit na vašom mobilnom zariadení a na LED obrazovke záchodu. Pri výmene naplneného odpadového boxu jednoducho vytiahnite nádobu a sáčok vhoďte do koša. Náhradné sáčky môžete zakúpiť v našome-shopu.  

 

 

Odstranění nepříjemných vůni

Čistenie záchodu je veľmi jednoduché a potrvá len malú chvíľku. Otočte a odomknite kolík na zadnej strane kontajnera a zariadení rozoberte. Môžete z neho vybrať vnútorné bubon a v prípade potreby ho umyť pod tečúcou vodou. Špeciálny deodorizačný koncentrát s príjemnou vôňou čistí prostredie záchodu automaticky po každom použití, je netoxický a vyrobený zo surovín, ktoré sú bezpečné pre použitie okolo domácich mačiek. Koncentrát vydrží zhruba 30 dní a je možné ho zakúpiť v našom e-shope.

 

Na všetky toalety z nášho sortimentu z hygienických dôvodov NEPLATÍ 30-dňová lehota na vyskúšanie!

 

 Výhody

 • Automatická hygiena mačacej toalety bez vašej účasti
 • Udržuje čisté a príjemné prostredie doma
 • Jednoduchá manipulácia a intuitívne ovládanie
 • Žiadny kontakt s nepríjemným a nehygienickým odpadom
 • Svetelný indikátor
 • Pre všetky plemená mačiek do 16 kg
 • Špeciálny sito pre oddelenie kontaminovaného steliva
 • Pre domácnosť s viacerými mačkami
 • Kompatibilný so všetkými druhmi suchého hrudkujúceho podstielky
 • Veľmi tichá toaleta

 Nevýhody

 Obsah balení

 • Samočistiaci záchod Petkit Pura x
 • Předložka
 • Nabíjací adaptér
 • Vrecko na odpad
 • Vůně 

Produkt je zaradený v kategóriách

SmartPet Smart záchody Chovateľstvo Toalety Pre mačky Automatické

Zobraziť celý popis

Parametre

Materiál Plast
Rozměr 50,4 x 53,2 x 64,6 cm
velikost Pro kočky

Súbory

Súvisiace produkty

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Litter-Robot III Connect samočistiaci toalety

Na cestě 5 kusů
1 191 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura Max automatická samočistiaca toaleta pre mačky

Skladom, v stredu 13. 12. u vás
903 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Automatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBot

Skladom, v stredu 13. 12. u vás
1 642 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Tesla Smart Cat Toilet

Na cestě 1 kusů, v pondelok 18. 12. u vás
821 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura X automatický samočistiaci záchod pre mačky

Skladom
616 €

Porovnať