Patpet 510

Patpet 510 je moderný elektronický výcvikový obojok s funkciami spreja, vibrácie a zvuku s dosahom 300 metrov. Obojok bez korekcie impulzom je dobíjací pomocou USB kábla a má základnú ochranu proti dažďu. Umožní Vám cvičiť 2 psy pomocou jedinej vysielačky. Obojok je vhodný pre stredné a veľké plemená.

Výber varianty produktu

93 € 77 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 08. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 510

Patpet 510 je výcvikový obojok, ktorý je vhodný pre stredné a veľké plemená od 12 do 90 kg. Obojok disponuje funkciami zvuku, vibrácie a nastaviteľného spreja, ktorý vysiela nepríjemný chladivý sprej smerom na ňufák psa, v prípade nežiaduceho správania. Korekciu spreja je možné nastaviť v 2 úrovniach, krátky alebo dlhý sprej. S výcvikovým obojkom Patpet 510 zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 300 m, je tak vhodnou voľbou pre základný terén - ako záhrada, park alebo cvičák. Prikúpením prijímača je možné výcvik rozšíriť až pre 2 psy zároveň. Obojok je bez korekcie impulzu, nemá teda žiadne elektródy, vďaka tomu je obojok veľmi šetrný a vhodný pre plemená ako je naháč, alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam. Patpet 510 je iba vodeodolný a prijímač aj vysielač sú dobíjacie.

 

 

Dosah obojku

Sprejový výcvikový obojok Patpet 510 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Dosah 300 metrov je dostatočný na výcvik základných povelov v meste aj v lese.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok Patpet 510 využíva sprejovú korekciu v podobe nepríjemného chladivého spreja, ktorý je smerovaný na ňufák psa. Sprejová korekcia je možné nastaviť krátku a dlhú. Patpet 510 disponuje ešte funkciou zvuku a vibrácie, ktoré sú nenastaviteľné.

 

Batéria a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú dobíjacie pomocou USB kábla. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 -3 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 14 dní, vysielačka až 30 dní v závislosti od použitia.

 

                   Vodotesnosť

Sprejový výcvikový obojok Patpet 510 je dodávaný s vodotesným prijímačom, nevadí mu mierny dážď, alebo bahno, ale nesmie dôjsť k ich ponoreniu do vody. Je preto ideálnou voľbou predovšetkým na základné použitie. Vysielačka vodotesná nie je.

 

Počet psov

Patpet 510 je možné po kúpe ďalšieho prijímača použiť na výcvik dvoch psov naraz.

 

 

Dĺžka obojku

Sprejový výcvikový obojok Patpet 510 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 72 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,5 cm, výšku 12,5 cm, hĺbku 2 cm jej váha je 64 gramov. Prijímač má šírku 4 cm, výšku 7 cm, hĺbku 3 cm a jeho váha je 69 gramov.

 
Technické parametre

Dosah 300 m
Síla spreje Krátký / Dlouhý
Dĺžka obojku 25 - 70 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 4 x 7 x 3 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 12,5 x 2 cm
Hmotnosť prijímača 69 g
Hmotnosť vysielača 70 g
Napájanie nabíjací
Funkcia vibrace + zvuk + sprej
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvícený
Výdrž prijímača 10 - 14 dní
Výdrž vysielača 27 - 30 dní
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.