Obojek a přijímač Num Axes Canicom 5
Obojek a přijímač Num Axes Canicom 5Obojek a přijímač Num Axes Canicom 5Obojek a přijímač Num Axes Canicom 5

BAZAR - Obojok a prijímač Canicom 5 modrá

Zľava15% s kódom BAZ15

Náhradný obojok a prijímač kompatibilný s elektronickými výcvikovými obojkami Num Axes Canicom radu 5.

Výber varianty produktu

123 € 102 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 01. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - Obojok a prijímač Canicom 5 modrá

1) Rozbalené

Zařízení je ľan rozbalené, prípadne bol poškodený obal a bolo Preto prebalenie do neoriginálneho obalu. Tovar nebol nikdy použité.

2) Zánovný

Tovar bolo používané Ako predvádzacie, na predajni, alebo bolo zákazníkovi vymenený v Priebeh niekoľkých dní. Nemusí Mať originálny obal, maximálne niekolko ľahkých odrenín.

3) Ľahko použitej

Zařízení bolo používané 5 - 15 dní, ŠÚ na nom už viditeľne škrabancov od pazúrov.

4) Ťažko použité

Zařízení bolo používané 15 až 40 dní, ŠÚ na nom veľmi viditeľné škrabancov, alebo odtlačky zubov. Moze Prejsť servisom, repasácie.

Záručná doba u stave "zánovné" či "rozbalené" je rovnaká, ako u nového tovaru, u stavu tovaru "ľahko použité" je záručná doba 12 mesiacov, u stavu "ťažko použité" je doba 6 mesiacov. Tovar je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

Náhradný obojok a prijímač pre elektronické výcvikové obojky Num Axes Canicom radu 5. Kompatibilné s obojky: Canicom 5.201, Canicom 5.202, Canicom 5.500, Canicom 5.800, Canicom 5.1500.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.