Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

BAZAR - D.T. Systems R.A.P.T. 1400

Elektronický výcvikový obojok D.T. Systems vás uchváti skvelým dizajnom vysielačky s univerzálnym Hands Free R.A.P.T. popruhom, vďaka ktorému máte "voľné ruky". Obojok s funkciami vibrácie, impulz v 16 úrovniach a booster umožní cvičiť až 3 psy na vzdialenosť 1200 m. Praktické zapínanie na magnet.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 12. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 12.

312 € 258 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52021
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

1) Rozbaleno

Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito.

2) Zánovní

Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek.

3) Lehce použité

Zařízení bylo používáno 5 - 15 dní, jsou na něm již viditelné škrábance od drápů.

4) Těžce použité

Zařízení bylo používáno 15 až 40 dnů, jsou na něm velmi patrné škrábance, nebo otisky zubů. Může projít servisem, repasem.

Záruční doba u stavu „zánovní“ či „rozbalené“ je stejná, jako u nového zboží, u stavu zboží „lehce použité“ je záruční doba 12 měsíců, u stavu „těžce použité“ je doba 6 měsíců. Zboží lze do 30ti dnů vyměnit nebo vrátit. Vždy obsahují kompletní příslušenství, není-li uvedeno jinak.

Elektronický výcvikový obojok D.T. Systems vás uchváti skvelým dizajnom vysielačky s univerzálnym Hands Free R.A.P.T. popruhom, vďaka ktorému máte "voľné ruky". Obojok s funkciami vibrácie, impulz v 16 úrovniach a booster umožní cvičiť až 3 psy naraz na vzdialenosť 1200 m. Praktické zapínanie na magnet.

Dokonalú kontrolu nad vašim psom získate vďaka pohotovostnému tlačidlu "RAPID ACCESS", ktorým prepínate na krátky (pol sekundová stimulácia) či dlhý impulz (až 8 sekúnd) alebo vibrácie.

Výcvikový obojok D.T. systems R.A.P.T. 1400 disponuje 16timi úrovňami impulzu a funkciou booster (okamžité zvýšenie úrovne impulzu, ktorú si sami nastavíte napr. na úroveň 10 a použijete v prípade krízovej situácie, kedy je potrebná rýchla reakcia a silnejší impulz - napr. keď pes uteká na ceste medzi autá) tlačidlo použijete. Vysielačka má pre každú funkciu tlačidlo zvlášť pre lepšiu kontrolu, ktorá je pri výcviku veľmi dôležitá.

 

 

Dosah 1200 metrov vyhovie aj pre profesionálny výcvik loveckých plemien. Anténa MAXX-Range 360™ citlivo prijíma signál zachytáva signál zo všetkých strán, takže udrží stnaovený dosah aj v horších podmienkach. Celkovo pohodlné zaobchádzanie s vysielačom dopĺňa ešte tlačidlo Lockout™ proti nechcenému stlačeniu prepnutia stimulácie. Prijímač obojku D.T. System R.A.P.T. 1400 je , nabíjací a úplne vodotesný. Vysielačka funguje na 9V batérii a je vodotesná a pri páde na hladine pláva. Pohotové spínanie obojku zaistí technológia spúšťania na magnet.

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je vhodný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik loveckých psov.

 

Typ korekce 

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý si môžete nastaviť v 16-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači. Tlačidlo Booster (Jump), ktoré vám umožní okamžité zvýšenie úrovne impulzu, ktorú si sami nastavíte napr. na úroveň 10 a použijete v prípade, keď je potrebná rýchla reakcia a silnejší impulz - napr. keď pes uteká na ceste medzi autá.

 

Baterie a nabíjení

Vysielačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je osadená 9V batériu, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 6 mesiacov. Prijímač je osadený nabíjací NiMH akumulátorom. Prijímač vydrží pri bežnom použití približne týždeň a viac. Pri častom použití 1-3 dni. Životnosť batérie vám ukazuje LED indikátor na obojku.

 

Vodotěsnost 

Vysielačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je vodotesná, nevadí jej dážď, sneh ani ponorenie do vody. Vysielačka je plávajúce na hladine. Prijímač je tiež vodotesný. Nevadí mu dážď či sneh, ani krátkodobé ponorenie do vody.

 

 

Počet psů 

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až na výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Délka obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 60 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) její váha je 108 gramů (včetně baterie a antény). Přijímač má šířku 6,6 cm, výšku 3,8 cm a hloubku 1,9 cm a jeho váha je 133 gramů (včetně baterie). 

 

Výhody

 • Jedinečná tvarovaná vysielačka s Hands Free popruhom
 • 16 úrovní impulzu (krátky a dlhý)
 • Vibrácie + impulz
 • Vodotesný a dobíjací prijímač
 • Vodotesná a plávajúca vysielačka
 • Dosah až 1200 metrov
 • Tlačidlo booster (JUMP)

 Nevýhody

 • žádné

 Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysielačka s anténou
 • Akumulátor pre prijímač
 • Nabíjačka
 • Testovacia dióda
 • Popruh
 • Manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Bazár Výcvikové obojky

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 1200 m
Počet psov 1 - 3 psy
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Varianty (3)
Hodně použité Lehce použité Zánovní

BAZÁR - Obojok a prijímač Aetertek AT-211 Mini

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
58 €

Porovnať

Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - Patpet 640

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
103 €

Porovnať

Obojek a přijímač Aetertek AT-215 C
Varianty (1)
Zánovní

BAZÁR - Obojok a prijímač Aetertek AT-215C

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
74 €

Porovnať

Varianty (1)
Rozbaleno

BAZÁR - Vysielačka Petrainer PET998N

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
58 €

Porovnať

Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - Obojok a prijímač Dogtra iQ MINI

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
185 €

Porovnať

Obojek a přijímač Reedog MX-1200 Sport
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - Obojok a prijímač Reedog MX-1200 Sport

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
127 €

Porovnať

Výcvikový obojek Canicom Spray
Varianty (1)
Lehce použité

BAZÁR - Canicom Spray

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
111 €

Porovnať

Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - PetSafe Lite 600m, pre malých psov

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
214 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Varianty (1)
Lehce použité

BAZAR - D.T. Systems R.A.P.T. 1400

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
312 €

Porovnať