BAZAR - D.T. Systems R.A.P.T. 1400

Zľava15% s kódom BAZ15

Elektronický výcvikový obojok D.T. Systems vás uchváti skvelým dizajnom vysielačky s univerzálnym Hands Free R.A.P.T. popruhom, vďaka ktorému máte "voľné ruky". Obojok s funkciami vibrácie, impulz v 16 úrovniach a booster umožní cvičiť až 3 psy na vzdialenosť 1200 m. Praktické zapínanie na magnet.

Výber varianty produktu

312 € 258 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 01. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - D.T. Systems R.A.P.T. 1400

1) Rozbaleno

Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito.

2) Zánovní

Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek.

3) Lehce použité

Zařízení bylo používáno 5 - 15 dní, jsou na něm již viditelné škrábance od drápů.

4) Těžce použité

Zařízení bylo používáno 15 až 40 dnů, jsou na něm velmi patrné škrábance, nebo otisky zubů. Může projít servisem, repasem.

Záruční doba u stavu „zánovní“ či „rozbalené“ je stejná, jako u nového zboží, u stavu zboží „lehce použité“ je záruční doba 12 měsíců, u stavu „těžce použité“ je doba 6 měsíců. Zboží lze do 30ti dnů vyměnit nebo vrátit. Vždy obsahují kompletní příslušenství, není-li uvedeno jinak.

Elektronický výcvikový obojok D.T. Systems vás uchváti skvelým dizajnom vysielačky s univerzálnym Hands Free R.A.P.T. popruhom, vďaka ktorému máte "voľné ruky". Obojok s funkciami vibrácie, impulz v 16 úrovniach a booster umožní cvičiť až 3 psy naraz na vzdialenosť 1200 m. Praktické zapínanie na magnet.

Dokonalú kontrolu nad vašim psom získate vďaka pohotovostnému tlačidlu "RAPID ACCESS", ktorým prepínate na krátky (pol sekundová stimulácia) či dlhý impulz (až 8 sekúnd) alebo vibrácie.

Výcvikový obojok D.T. systems R.A.P.T. 1400 disponuje 16timi úrovňami impulzu a funkciou booster (okamžité zvýšenie úrovne impulzu, ktorú si sami nastavíte napr. na úroveň 10 a použijete v prípade krízovej situácie, kedy je potrebná rýchla reakcia a silnejší impulz - napr. keď pes uteká na ceste medzi autá) tlačidlo použijete. Vysielačka má pre každú funkciu tlačidlo zvlášť pre lepšiu kontrolu, ktorá je pri výcviku veľmi dôležitá.

 

 

Dosah 1200 metrov vyhovie aj pre profesionálny výcvik loveckých plemien. Anténa MAXX-Range 360™ citlivo prijíma signál zachytáva signál zo všetkých strán, takže udrží stnaovený dosah aj v horších podmienkach. Celkovo pohodlné zaobchádzanie s vysielačom dopĺňa ešte tlačidlo Lockout™ proti nechcenému stlačeniu prepnutia stimulácie. Prijímač obojku D.T. System R.A.P.T. 1400 je , nabíjací a úplne vodotesný. Vysielačka funguje na 9V batérii a je vodotesná a pri páde na hladine pláva. Pohotové spínanie obojku zaistí technológia spúšťania na magnet.

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je vhodný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik loveckých psov.

 

Typ korekce 

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý si môžete nastaviť v 16-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači. Tlačidlo Booster (Jump), ktoré vám umožní okamžité zvýšenie úrovne impulzu, ktorú si sami nastavíte napr. na úroveň 10 a použijete v prípade, keď je potrebná rýchla reakcia a silnejší impulz - napr. keď pes uteká na ceste medzi autá.

 

Baterie a nabíjení

Vysielačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je osadená 9V batériu, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 6 mesiacov. Prijímač je osadený nabíjací NiMH akumulátorom. Prijímač vydrží pri bežnom použití približne týždeň a viac. Pri častom použití 1-3 dni. Životnosť batérie vám ukazuje LED indikátor na obojku.

 

Vodotěsnost 

Vysielačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je vodotesná, nevadí jej dážď, sneh ani ponorenie do vody. Vysielačka je plávajúce na hladine. Prijímač je tiež vodotesný. Nevadí mu dážď či sneh, ani krátkodobé ponorenie do vody.

 

 

Počet psů 

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až na výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Délka obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 60 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) její váha je 108 gramů (včetně baterie a antény). Přijímač má šířku 6,6 cm, výšku 3,8 cm a hloubku 1,9 cm a jeho váha je 133 gramů (včetně baterie). 

 

 
Technické parametre

Batérie vo vysielači 9 V
Dosah 1200 m
Výdrž vysielača 3 - 6 měsíců
Výdrž prijímača 1 - 3 dny
Displej nemá
Vodotesnosť Vodotesný
Funkcia impuls + vibrace + booster
Napájanie nabíjací + na batérie
Počet psov 1 - 3 psy
Hmotnosť vysielača 108 g
Hmotnosť prijímača 133 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,4 x 11,5 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,6 x 3,8 x 1,9 cm
Dĺžka obojku 20 - 60 cm
Protištěkací mód nie
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 16
Dĺžka obojku 20 až 60 cm
Nastavenie impulzov 16 úrovní
Výdrž vysielača 3 až 6 měsíců
Výdrž prijímača 1 až 3 dny
Displej ne

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.