Aetertek AT-211D Mini

Akcia

Aetertek AT-211D Mini je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 10-tich úrovniach pre tie najmenšie plemená psov! Na dosah max 350 m možno civčiť až 2 psy. Zariadenie sa zapína na magnet, je dobíjací a má odolné tlačidlá proti nežiaducemu stlačeniu. Prijímač sa môže krátkodobo ponoriť do vody.

Výber varianty produktu

Pôvodne 156 € 127 € 105 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 31. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Aetertek AT-211D Mini

Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-211D Mini je najmenší výcvikový obojok na svete s váhou iba 30 gramov. Dosah obojku je do 350 metrov, čo je dostačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Najväčšou výhodou modelu AT-211D Mini je jeho miniatúrne prevedenie a malá váha prijímača aj vysielačky. Vďaka tomu je vhodný aj na tie najmenšie plemená psov ako je čivava, yorkšír, potkaniarik, bolonský psík apod. Aetertek AT-211D Mini má veľmi pohotové ovládanie - tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potreba . Medzi ďalšie výhody patrí vodeodolný prijímač (môže do dažďa aj snehu) a podsvietený displej, vďaka ktorému môžete cvičiť aj v tme. Vzhľadom na možnosť nastavenia sily elektrostatických impulzov v 10-tich úrovniach, je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 2 kg až do 40 kg. Obojok aj vysielačka obsahuje nabíjaciu li-ion batériu, nie je teda nutné meniť batérie, jednoducho pripojíte obojok aj vysielačku k priloženej nabíjačke a necháte obojok dobiť. Obojok Aetertek AT-211D Mini disponuje funkciami vibrácie, el. statický impulz a zvuk. Pridaním ďalšieho prijímača, možno Aetertek AT-211D jednoducho rozšíriť pre ovládanie až 2 psov naraz (na vysielačke môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

 

 

 

Dosah obojku

Aetertek AT-211D Mini vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 350 metrov. Dosah 350 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-211D je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie

Aetertek AT-211D Mini má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktoré je možné nastaviť v 10-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač sú u AT-211D Mini osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 450mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až 14 dní a prijímač 1 deň. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť

Aetertek AT-21D Mini je dodávaný s vodotesným prijímačom s označným IPX7. Prijímač nevadí bežný dážď, sneh alebo bahno a môže dôjsť k jeho ponoreniu do vody (do 1m) iba ale po dobu max. 30 minút. Je tak ideálnou voľbou pre použitie do zlých podmienok (v lese, blate, okolí vody), pes môže vodou prebehnúť.

 

Počet psov

Aetertek AT-211D Mini je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať pre jednotlivé psy.

 

Displej 

Aetertek AT-211D Mini má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako cez deň, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzu, silu signálu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie.

 

Dĺžka obojku

Aetertek AT-211D Mini má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 10 až do 30 cm, alebo môžete dokúpiť obojok 20 až 65 cm nižšie v príslušenstve.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 8cm, hĺbku 1,5 cm a jej váha je 32 gramov. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 2,5 cm, hĺbku 1,8 cm a jeho váha je 30 gramov.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 450 mAh
Hmotnost vysílače 32 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Frekvence 915 MHz
Hmotnost přijímače 30 g
Baterie ve vysílači 450 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4 x 8 x 1,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,5 x 2,5 x 1,8 cm
Délka obojku 10 - 30 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 10
Síla vibrace 10
Síla impulzu 10
Dosah 350 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.