Canicom 300

Canicom 300 je elektronický výcvikový obojok s funkciami kontinuálne a momentálne impulz v 12tich úrovniach, zvuk a booster pre skokové navýšené impulzu. Dosah pre výcvik je max 300 m, zariadenie je vodotesné do bežného dažďa a funguje na batérie. Vysielačka má podsvietený displej. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

185 € 153 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canicom 300

Num Axes Canicom 300 je moderný elektronický výcvikový obojok. Tento šikovný elektronický obojok je komfortný pre menej náročný výcvik do vzdialenosti 300 metrov. Vďaka možnosti nastavenia 12 úrovní impulzu sa hodí pre malé, stredné aj veľké plemená psov. Disponuje funkciami zvuk, kontinuálny impulz, momentálny impulz a booster. Ovládač je vybavený veľmi užitočným tlačidlom na rýchle vyslanie intenzívnejšieho impulzu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné vopred naprogramovať na vhodnú veľkosť, vyššiu ako je bežne používaná pri výcviku. Toto "pohotovostné" tlačidlo má využitie v núdzových situáciách, kedy je napr. treba rýchlo a dôrazne zastaviť psa a bežne používaná úroveň nestačí. Canicom 300 odporúčame, pokiaľ nepočítate do budúcnosti s výcvikom viacerých psov naraz. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 300 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Dosah 300 metrov je dostatočný skôr pre základný výcvik, ale kvalitou obojok zodpovedá aj profesionálnym účelom. Num Axes Canicom 300 je ideálnou voľbou pre použitie v meste, v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Typ korekcie 

Num Axes Canicom 300 ponúka možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, kontinuálny a momentálny elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 12-úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač aj prijímač je napájaný 3V batériou, stav batérie vo vysielači vám zobrazí LCD displej.

 

Vodotesnosť 

Num Axes Canicom 300 je dodávaný s plne vodotesným prijímačom s označným IPX7. Vysielačke nevadí bežný dážď, sneh alebo bahno, ale nesmie dôjsť k jej ponoreniu do vody. Canicom 300 je ideálnou voľbou pre základné použitie, aj do zhoršených podmienok (les, bahno, bežný dážď).

 

Počet psov 

Num Axes Canicom 300 nie je možné použiť pre ovládanie viacerých psov súčasne (túto možnosť má napr. typ Num´Axes Canicom 5.5202).

 

Displej 

Num Axes Canicom 300 má kvalitný podsviecený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať vo dne aj v noci. Na displeji máte všetkých ukazateľov - typ korekcie,  intenzitu impulzu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. 

 

Dĺžka obojku

Num Axes Canicom 300 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 85 gramov vrátane batérie. Prijímač má šírku 6,8cm, výšku 3,8cm, hĺbku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramov. 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Batérie v prijímači 3V CR2
Batérie vo vysielači 3V CR2
Výdrž vysielača 1 - 3 měsíce
Výdrž prijímača 1 - 2 měsíce
Displej LCD podsvícený
Vodotesnosť Vodotesný
Funkcia impuls + zvuk
Napájanie na batérie
Frekvence 869 MHz
Hmotnosť vysielača 85 g
Hmotnosť prijímača 75 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,8 x 3,8 x 4,3 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Sila impulzu 12
Dosah 300 m
Počet psov 1 pes
Batérie v prijímači CR23V
Batérie vo vysielači CR23V

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.