Canicom 300

Univerzálny elektronický výcvikový obojok pre všetky plemená a druhy výcviku. Dosah až 300 m. Určené pre výcvik 1 psa. Funkcia momentálny impulz, kontinuálny impulz, zvuk a booster. 

176 € 145 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 26. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canicom 300

Num Axes Canicom 300 je moderný elektronický výcvikový obojok. Tento šikovný elektronický obojok je pre menej náročný výcvik do vzdialenosti 300 metrov. Vďaka tomu, že si môžete obojok nastaviť v 12tich úrovniach, je tak vhodný pre malé, stredné aj veľké plemena psov. Disponuje funkciami zvuk, kontinuálny impulz, momentálny impulz a booster. Ovládač je vybavený veľmi užitočným tlačítkom pre rýchle vyslanie intenzívnejšieho impulzu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné vopred naprogramovať na vhodnú veľkosť, vyššiu než je bežne používaná pri výcviku. Toto "pohotovostné" tlačítko je potom možno použiť v núdzovej situácii, kedy je napr. treba rýchlo a dôrazne zastaviť psa a bežne používaná úroveň by bola nedostatočná.Odporúčame, pokiaľ nepočítate do budúcna s výcvikom viacerých psov súčasne. 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 300 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Dosah 300 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Canicom 300 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Num Axes Canicom 300 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, tak kontinuálny a momentálny elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 12-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači. 

 

Baterie a nabíjení

Vysielač aj prijímač je napájaný 3V batériou, stav batérie vo vysielači Vám ukazuje na LCD displayi.

 

Vodotesnosť 

Num Axes Canicom 300 je dodávaný s plne vodotesným prijímačom, avšak nie ponoriteľným. Vysielače nevadí bežný dážď, sneh alebo blato, ale nesmie dojsť k jeho ponoreniu do vody.  Je tak ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak pre výcvik psov, ktorí majú radi vodu.

 

Počet psov 

Num Axes Canicom 300 nie je možné použiť pre ovládanie viacerých psov súčasne (túto možnosť má napr. typ Num´Axes Canicom 5.5202).

 

Displej 

Num Axes Canicom 300 má kvalitný podsviecený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať vo dne aj v noci. Na displeji máte všetkých ukazateľov - typ korekcie,  intenzitu impulzu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. 

 

Dĺžka obojku

Num Axes Canicom 300 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 85 gramov vrátane batérie. Prijímač má šírku 6,8cm, výšku 3,8cm, hĺbku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramov. 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači 3V CR2
Výdrž vysílače 1 - 3 měsíce
Výdrž přijímače 1 - 2 měsíce
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk
Napájení na baterie
Frekvence 869 MHz
Hmotnost vysílače 85 g
Hmotnost přijímače 75 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,8 x 3,8 x 4,3 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla impulzu 12
Dosah 300 m
Počet psů 1 pes
Baterie v přijímači CR23V
Baterie ve vysílači CR23V

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.