CANICOM 300 Expert
CANICOM 300 ExpertCANICOM 300 ExpertCANICOM 300 Expert

Canicom 300 Expert

Univerzálny elektronický výcvikový obojok pre všetky plemená a druhy výcviku. Dosah až 300 metrov. Určené pre výcvik 1 - 2 psov. Funkcia momentálny impulz, kontinuálny impulz, vibrácie a booster. 

Výber varianty produktu

219 € 181 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 07. 08. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canicom 300 Expert

Num Axes Canicom 300 Expert je moderný elektronický výcvikový obojok pre menej náročný výcvik do vzdialenosti 300 metrov, u ktorého máte možnosť nastavenia 12tich úrovní impulzu. Je tak vhodný pre malé, stredné aj veľké plemena psov. Disponuje funkciami kontinuálny a momentálny impulz, vibrácie a booster. Ovládač je vybavený veľmi užitočným tlačítkom pre rýchle vyslanie intenzívnejšieho impulzu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné vopred naprogramovať na vhodnú veľkosť, vyššiu než je bežne používaná pri výcviku. Toto "pohotovostné" tlačítko je potom možno použiť v núdzovej situácii, kedy je napr. treba rýchlo a dôrazne zastaviť psa a bežne používaná úroveň by bola nedostatočná.

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 300 Expert vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Dosah 300 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. 

 

Typ korekcie 

Num Axes Canicom 300 Expert má možnosť využiť ako korekciu vibrácie, kontinuálny a momentálny elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 12-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači. 

 

Batérie a nabíjanie

Vysielač je napájaný 3V baterií, jej stav Vám ukazuje na LCD displayi. Prijímač je nabíjací a stav nabitia vám ukazuje LED indikátor na prijímači. 

 

 

Vodotesnosť 

Num Axes Canicom 300 Expert je dodávaný s plne vodotesným prijímačom, avšak nie ponoriteľným. Vysielačke nevadí bežný dážď, sneh alebo bahno, ale nesmie dojsť k jeho ponoreniu do vody. Je tak ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak pre výcvik psov, ktorí majú radi vodu.

 

Počet psov 

Num Axes Canicom 300 Expert ide po zakúpení druhého prijímača použiť pre výcvik až dvoch psov.

 

 

Displej 

Num Axes Canicom 300 Expert má kvalitný podsviecený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať vo dne aj v noci. Na displeji máte všetkých ukazateľov - typ korekcie, intenzitu impulzu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. 

 

Dĺžka obojku

Num Axes Canicom 300 Expert má veľmi pevný a kvalitní obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 68cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 85 gramov vrátane batérie. Prijímač má šírku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 60 gramov. 

 
Technické parametre

Baterie ve vysílači 3V CR2
Frekvence 869 MHz
Výdrž vysílače 1 - 3 měsíce
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace
Napájení nabíjecí + na baterie
Hmotnost vysílače 85 g
Dosah 300 m
Hmotnost přijímače 60 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód nie
Síla vibrace 1
Síla impulzu 12
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.