D.T. Systems H2O 1850 PLUS s lokátorem

Výcvikový obojok D.T. Systems H20 1850 Plus je profesionálny obojok pre začínajúci ale i pokročilý výcvik všetkých plemien psov. Či už sa brodíte po kolená v ľadovej vode alebo vo vysokej tráve, s D.T. Systems H20 1850 sa nemusíte ničoho báť. Disponuje funkciami vibrácia a impulz, ktoré si môžete nastaviť v 16 úrovniach. Dosah až 1600 metrov a možnosť výcviku až 2 psov. Naviac tento výcvikový obojok H20 1850 obsahuje prijímač s beeprom (lokátorom), ktorý je počuteľný až na 400 metrov.

Výber varianty produktu

563 € 465 € bez DPH
3 týdny
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 02. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

D.T. Systems H2O 1850 PLUS s lokátorem

Zabudnite na klasické výcvikové obojky!!! Revolúcia medzi výcvikovými obojkami začína s D.T. Systems. Výcvikový obojok D.T. Systems H20 1850 Plus je profesionálny obojok pre začínajúci ale aj pokročilý výcvik všetkých plemien. Či už sa brodíte po kolená v ľadovej vode alebo vo vysokej tráve, s D.T. Systems H20 1850 sa nemusíte ničoho báť. Špeciálne navrhnutá, ergonomicky tvarovaná vysielačka je 100% vodotesná a nestratíte ju ani pri páde do vody - dokáže totiž plávať na hladine. Naviac je z proti šmykového materiálu, takže sa dobre drží aj v rukaviciach. Prijímací obojok H20 1850 disponuje funkciami vibrácie (len vibrácie alebo vibrácie a šok) a impulz (krátky a dlhý), ktorý si môžete nastaviť až v 16 úrovniach. V prípade, že máte veľmi citlivého psa, D.T. Systems výcvikový obojok disponuje technológiou Gentle Touch™ System, vďaka ktorej si môžete svoj obojok nastaviť na extrémne nízke hodnoty stimulácie. Tzn. že stimulácia môže byť emitovaná vo veľmi malých krokoch, tak aby váš pes nedostal pre neho príliš veľkú korekciu. Naviac tento výcvikový obojok H20 1850 obsahuje prijímač s beeprom (lokátorom), ktorý je počuteľný až na 400 metrov. Dosah obojku je neuveriteľných 1600 metrov, ktorý je zaručený MAXX-Range™ Internal FM anténou. Po prikúpení ďalšieho obojku, môžete verziu rozšíriť na výcvik 2 psov naraz.

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems H20 1850 Plus vám pomôže trénovať vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je vhodný ako pre základný, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých psov.

 

Typ korekcie 

D.T. Systems H20 1850 Plus má možnosť využiť ako korekciu vibrácie alebo elektrostatický impulz, ktorý si môžte nastaviť v 16-tich úrovniach. Môžete si zvoliť samostatné vibrácie, alebo kombináciu vibrácií a impulzu. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psa. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači. 

  

Batéria a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač sú pri D.T. Systems H20 1850 Plus vybavené NiMH nabíjacím akumulátorom. Vysielačka vydrží približne týždeň a prijímač 1-3 dny v závislosti na častosti použitia. Indikátor stavu vybitia a nabitia. 

  

Vodotesnosť 

Vysielačka D.T. Systems H20 1850Plus je vodotesná, nevadí jej dážď, sneh ani ponorenie do vody. Vysielačka pláva na hladine. Prijímač je tiež vodotesný. Nevadí mu dážď, sneh ani krátkodobé ponorenie do vody.

   

Počet psov 

D.T. Systems H20 1850 Plus je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžte jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

 Dĺžka obojku

D.T. Systems H20 1850 Plus má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a obojok dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná v rozmedzí od 20 až do 65 cm. 

  

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou), hĺbku 2,5 cm a jej váha je 113 gramov (vrátane batérie a antény). Prijímač má šírku 6,6 cm, výšku 5 cm a hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 233 gramov (vrátane batérie a obojku). 

 

 
Technické parametre

Dosah 1600 m
Sila impulzu 16
Protištěkací mód nie
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,6 x 5 x 3,8 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,4 x 11,5 x 2,5 cm
Hmotnosť prijímača 233 g
Hmotnosť vysielača 113 g
Napájanie nabíjací
Funkcia impuls
Vodotesnosť Vodotesný
Displej nemá
Výdrž prijímača 1 - 3 dny
Výdrž vysielača 3 - 7 dní
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.