Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

D.T. Systems Micro-iDT Plus

D.T. Systems Micro-iDT Plus je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie kontinuálny a momentálny impulz v 16tich úrovniach. Na dosah až 800 m môžete cvičiť až 3 psy, pomocou jedinej vysielačky opatrené anténou Max Range pre posilnenie dosahu. Zariadenie je nabíjacie a vodotesné. Obojok má pohodlné spúšťanie na magnet.

Viac informácií ›

Nie je dostupné
324.21 € 267.94 € bez DPH
ks
Kód produktu: P7143
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(1)
D.T. Systems Micro-iDT Plus
D.T. Systems Micro…
324.21 €

Popis produktu

Rada výcvikových obojkov D.T. Systems Micro-iDT Plus ponúka niekoľko jednoduchých ale praktických funkcií. Výcvikový obojok s ľahkou a ergonomicky tvarovanou vysielačkou vám umožní tréning vášho psa na vzdialenosť 800 metrov. Nabíjací prijímač, 16 úrovní krátkeho a dlhého impulzu, vibrácie, zapínanie na magnet a možnosť výcviku až 3 psov naraz- to všetko sú funkcie, ktoré tento obojok s ľahkosťou zvláda. Dosah 800 metrov, je dostačujúci aj pre profesionálny výcvik loveckých plemien. Signál nestratítr vďaka MAXX-Range 360™ anténe, ktorá je pripevnená na prijímači a zachytáva signál z každej stranyv maximálnom dosahu aj v tých najhorších podmienkach. Prijímací obojok Mico-iDT Plus je úplne vodotesný, nabíjací a disponuje funkciami vibrácie (samostatné vibrácie alebo vibrácie a šok) a impulz (krátky a dlhý), ktorý si môžete nastaviť až v 16 úrovniach. V prípade, že máte veľmi citlivého psa, D.T. Systems výcvikový obojok disponuje technológiou Gentle Touch™ System, vďaka ktorej si môžete svoj obojok nastaviť na extrémne nízke hodnoty stimulácie. Tzn. že stimulácia môže byť emitovaná vo veľmi malých krokoch, tak aby váš pes nedostal pre neho príliš veľkú korekciu. Zapínanie na magnet. Po prikúpení ďalších obojkov, môžete verziu rozšíriť až na výcvik 3 psov naraz. Obojok je vhodný pre malé, stredné ale aj veľké plemená psov. 

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems Mico-iDT Plus  vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 800 metrov. Dosah 800 metrov je vhodný ako pre základný, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých psov

 

Typ korekcie 

D.T. Systems Mico-iDT Plus má možnosť využiť korekciu vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý si môžete nastaviť v 16-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psa. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači. 

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u D.T. Systems Mico-iDT Plus je vybavená 9V batériou, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 6 mesiacov. Prijímač je vybavený nabíjacím NiMH akumulátorom. Prijímač vydrží pri bežnom použití približne týždeň a viac. Pri častom použití 1-3 dny. 

 

Vodotesnosť 

Vysielačka u D.T. Systems Mico-iDT Plus je vodotesná, nevadí jej dážď, sneh ani ponorenie do vody. Prijímač je tiež vodotesný nevadí mu dážď sneh, ani krátkodobé ponorenia do vody. Je tak vhodný aj pre psov, ktorí majú radi vodu.

 

Počet psov 

D.T. Systems Mico-iDT Plus  je možné používať pre ovládanie viac psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov raz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

D.T. Systems Mico-iDT Plus má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 60 cm. 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) jej váha je 68 gramov (vrátane batérie a antény). Prijímač má šírku 6,6 cm, výšku 4 cm a hĺbku 2,2 cm a jeho váha je 136 gramov (vrátane batérie). 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podle značky D.T. Systems Podle typu Elektrické Vibrační Podle vodotěsnosti Vodotěsné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy Pro 3 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 800 m
Počet psov 1 - 3 psy
Funkcia Impuls, Vibrácie
Vodotesnosť Vodotesné
Napájanie Nabíjanie USB, Batérie
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy

Súbory

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Patpet T300
Varianty (3)
pro 1 psa pro 2 psy pro 3 psy

Patpet T300

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
121.33 €

Porovnať

Vysielačka Canicom 5.202

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
105.10 €

Porovnať

Šnurka na krk E-collar

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
7.67 €

Porovnať

Novinka

Vysielačka Reedog VS8

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
40.13 €

Porovnať

Patpet T200
Varianty (3)
pro 1 psa pro 2 psy pro 3 psy

Patpet T200

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
109.15 €

Porovnať

Obojok Dogtrace, čierno-oranžový 25 mm x 75 cm
Varianty (1)
Černo-oranžový - 25mm

Obojok Dogtrace, čierno-oranžový 25 mm x 75 cm

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
6.86 €

Porovnať