D.T. Systems Micro-iDT Plus

D.T. Systems Micro-iDT Plus je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie kontinuálny a momentálny impulz v 16tich úrovniach. Na dosah až 800 m môžete cvičiť až 3 psy, pomocou jedinej vysielačky opatrené anténou Max Range pre posilnenie dosahu. Zariadenie je nabíjacie a vodotesné. Obojok má pohodlné spúšťanie na magnet.

Výber varianty produktu

329 € 272 € bez DPH
3 týdny
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 02. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

D.T. Systems Micro-iDT Plus

Rada výcvikových obojkov D.T. Systems Micro-iDT Plus ponúka niekoľko jednoduchých ale praktických funkcií. Výcvikový obojok s ľahkou a ergonomicky tvarovanou vysielačkou vám umožní tréning vášho psa na vzdialenosť 800 metrov. Nabíjací prijímač, 16 úrovní krátkeho a dlhého impulzu, vibrácie, zapínanie na magnet a možnosť výcviku až 3 psov naraz- to všetko sú funkcie, ktoré tento obojok s ľahkosťou zvláda. Dosah 800 metrov, je dostačujúci aj pre profesionálny výcvik loveckých plemien. Signál nestratítr vďaka MAXX-Range 360™ anténe, ktorá je pripevnená na prijímači a zachytáva signál z každej stranyv maximálnom dosahu aj v tých najhorších podmienkach. Prijímací obojok Mico-iDT Plus je úplne vodotesný, nabíjací a disponuje funkciami vibrácie (samostatné vibrácie alebo vibrácie a šok) a impulz (krátky a dlhý), ktorý si môžete nastaviť až v 16 úrovniach. V prípade, že máte veľmi citlivého psa, D.T. Systems výcvikový obojok disponuje technológiou Gentle Touch™ System, vďaka ktorej si môžete svoj obojok nastaviť na extrémne nízke hodnoty stimulácie. Tzn. že stimulácia môže byť emitovaná vo veľmi malých krokoch, tak aby váš pes nedostal pre neho príliš veľkú korekciu. Zapínanie na magnet. Po prikúpení ďalších obojkov, môžete verziu rozšíriť až na výcvik 3 psov naraz. Obojok je vhodný pre malé, stredné ale aj veľké plemená psov. 

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems Mico-iDT Plus  vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 800 metrov. Dosah 800 metrov je vhodný ako pre základný, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých psov

 

Typ korekcie 

D.T. Systems Mico-iDT Plus má možnosť využiť korekciu vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý si môžete nastaviť v 16-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psa. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači. 

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u D.T. Systems Mico-iDT Plus je vybavená 9V batériou, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 6 mesiacov. Prijímač je vybavený nabíjacím NiMH akumulátorom. Prijímač vydrží pri bežnom použití približne týždeň a viac. Pri častom použití 1-3 dny. 

 

Vodotesnosť 

Vysielačka u D.T. Systems Mico-iDT Plus je vodotesná, nevadí jej dážď, sneh ani ponorenie do vody. Prijímač je tiež vodotesný nevadí mu dážď sneh, ani krátkodobé ponorenia do vody. Je tak vhodný aj pre psov, ktorí majú radi vodu.

 

Počet psov 

D.T. Systems Mico-iDT Plus  je možné používať pre ovládanie viac psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov raz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

D.T. Systems Mico-iDT Plus má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 60 cm. 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) jej váha je 68 gramov (vrátane batérie a antény). Prijímač má šírku 6,6 cm, výšku 4 cm a hĺbku 2,2 cm a jeho váha je 136 gramov (vrátane batérie). 

 

 
Technické parametre

Batérie vo vysielači 9V
Hmotnosť vysielača 68 g
Výdrž vysielača 3 - 6 měsíců
Výdrž prijímača 1 - 3 dny
Displej nemá
Vodotesnosť Vodotesný
Funkcia impuls + vibrace
Napájanie nabíjací + na batérie
Hmotnosť prijímača 136 g
Dosah 800 m
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,4 x 11,5 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,6 x 4 x 2,2 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód nie
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 16
Počet psov 1 - 3 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.