D.T. Systems PA-300

Základná verzia výcvikových obojkov D.T. Systems PA-300 pre základný, ale aj profesionálny tréning vášho psa. D.T. Systems obojky sú kvalitné výcvikové obojky americkej značky, ktoré majú prepracovaný systém a svojou funkčnosťou a designom sa vždy prispôsobujú predovšetkým majiteľovi a psovi. D.T. Systems PA-300 disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý je možné nastaviť v 16 úrovniach. Dosah obojku je 300 metrov. Prijímač aj vysielačka sú na batérie.

192 € 159 € bez DPH
4 týdny
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 02. 09. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

D.T. Systems PA-300

Základná verzia výcvikových obojkov D.T. Systems PA-300 pre základný, ale aj profesionálny tréning vášho psa. D.T. Systems obojky sú kvalitné výcvikové obojky americkej značky, ktoré majú prepracovaný systém a svojou funkčnosťou a designom sa vždy prispôsobujú predovšetkým majiteľovi a psovi. D.T. Systems PA-300 disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý je možné nastaviť v 16 úrovniach. Dosah obojku je 300 metrov. Je teda hlavne pre majiteľov, ktorí hľadajú obojok pre základní výcvik povelov psa, chôdzu pri nohe a pod. Prijímač aj vysielačka sú na batérie. Vysielačka aj prijímač sú vodotesné, ale nemôže dojsť k ich ponoreniu. Zapínanie na magnet. Obojok je vhodný pre malé, stredné ale aj veľké psy. 

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems PA-300 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 300 metrov. Dosah 300 metrov je vhodný predovšetkým pre základný výcvik psov, ale aj pre profesionálny výcvik väčšiny psov. D.T. Systems PA-300 je ideálnou voľbou pre použitie v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

D.T. Systems PA-300 má možnosť využiť korekciu zvuku a elektrostatický impulz, ktorý si môžete nastaviť v 16-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psa. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači. 

 

Batérie a nabíjaní

Vysielačka pri D.T. Systems PA-300 je vybavená 9V batériou, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 6 -12 mesiacov. Prijímač je tiež vybavený 6V batériou. Prijímač vydrží 2-4 týždne v závislosti na použití.  Obojok disponuje funkciou SAVING Mode, ktorý vám ušetrí batériu a v prípade nepoužívania obojku sa obojok sám vypne.

 

Vodotesnosť 

Vysielačka a prijímač pri D.T. Systems PA-300 sú vodotesné, nie však ponoriteľné. Nevadí im vlhkosť, dážď či sneh. Nemalo by však dôjsť k ich ponoreniu či namočeniu do vody.

 

Počet psov 

D.T. Systems PA-300 nieje možné použiť pre ovládanie viac psov naraz. V prípade, že potrebujete cvičiť viac ako jedného psa naraz, prosíme, vyberte si z našej ponuky výcvikových obojkov pre viac psov.

 

Dĺžka obojku

D.T. Systems PA-300 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

  

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) hĺbku 3 cm a jej váha je 68 gramov (vrátane batérie a antény). Prijímač má šírku 6,3 cm, výšku 3,2 cm a hĺbku 3,2 cm a jeho váha je 91 gramov. 

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 6V
Hmotnost vysílače 68 g
Výdrž vysílače 6 - 12 měsíců
Výdrž přijímače 1 - 2 měsíce
Displej nemá
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk
Napájení na baterie
Hmotnost přijímače 91 g
Baterie ve vysílači 9V
Rozměr vysílače (š/v/h) 4 x 11,5 x 3 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,3 x 3,2 x 3,2 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla impulzu 16
Dosah 300 m
Počet psů 1 pes

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.