Zavolajte nám (Po-Pi 8-16:30)

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 Camo

Revolúcia medzi výcvikovými obojkami začína s D.T. Systems. Maximálne luxusný patentovaný design vysielačky si ziska srdce všetkých náročných majiteľov psov, ale aj poľovníkov alebo trénerov psov. Zaoblená vysielačka s univerzálnym Hands Free R.A.P.T. popruhom, vďaka ktorému máte "voľné ruky". R.A.P.T. 1400 má funkcie vibrácia a impulz v 16 úrovniach, booster a dosah 1200 m. Možnosť výcviku 3 psov a zapínanie na magnet. Camo verzia.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás vo štvrtok 7. 3.

394.01 € 325.62 € bez DPH
ks
Kód produktu: P7107
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(1)
D.T. Systems R.A.P.T. 1400 Camo
D.T. Systems R.A.P…
394.01 €

Popis produktu

Revolúcia medzi výcvikovými obojkami začína s D.T. Systems. Maximálne luxusný patentovaný design vysielačky si ziska srdce všetkých náročných majiteľov psov, ale aj poľovníkov či trénerov psov. Zaoblená vysielačka s univerzálnym Hands Free R.A.P.T. popruhom, vďaka ktorému máte "voľné ruky" bez straty dokonalej kontroly nad vašim psom vďaka tlačidlu "RAPID ACCESS". Toto tlačidlo môžete nastaviť na krátky (pol sekundová stimulácia) a dlhý impulz (až 8 sekúnd) alebo iba vibrácie. Výcvikový obojok D.T. systems R.A.P.T. 1400 disponuje funkciami vibrácia a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 16 úrovniach a funkciu booster (okamžité zvýšenie úrovne impulzu, ktorú si sami nastavíte napr. na úroveň 10 a použijete v prípade, kedy je potrebná rýchla reakcia a silnejší impulz - (napr. keď pes uteká na ulicu medzi autá). Vysielačka má pre každú funkciu tlačidlo zvlášť, takže je zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku veľmi dôležitá. Výcvikový obojok D.T. Systems je vhodný pre malé, stredné a veľké psy. Doprajte voľnosť nie len vášmu psovi ale aj vašim rukám. 

 

 

Dosah 1200 metrov, ktorý je dostačujúci aj pre profesionálny výcvik loveckých plemien, pri ktorom nestratíte signál vďaka MAXX-Range 360™ anténe, ktorá je pripevnená na prijímači a zachytáva signál z každej strany v celom rozsahu aj v tých najhorších podmienkach. Extra citlivé tlačidlá pre stimuláciu, ktoré zároveň vďaka funkcii Lockout ™ zabraňujú nechcenému stlačeniu tlačidiel stimulácie. Prijímač obojka D.T. System R.A.P.T. 1400 je veľmi ľahký, nabíjací a úplne vodotesný. Vysielačka je na 9V batériu, je vodotesná a dokonca pláva na hladine, takže ju nestratíte ani v prípade, že vám spadne pri náročnom brodení sa vodou. Zapínanie na magnet.

 

 

Dosah obojka

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je vhodný ako pre základný, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých psov

 

Typ korekcie 

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 má možnosť využiť korekciu vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý si môžete nastaviť v 16-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psa. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítok na vysielači. Tlačítko Booster (Jump), ktoré vám umožní okamžité zvýšenie úrovne impulzu, ktorú si sami nastavíte napr. na úroveň 10 a použijete v prípade, kedy je potrebná rýchla reakcia a silnejší impulz - napr. keď pes uteká na ulicu medzi autá.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je osadená 9V batériou, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 6 mesiacov. Prijímač je osadený nabíjacím NiMH akumulátorom. Prijímač vydrží pri bežnom použití približne týždeň a viac. Pri častom použití 1-3 dni. Životnosť batérie vám ukazuje LED indikátor na obojku. 

 

Vodotesnosť 

Vysielačka pri D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je vodotesná, nevadí jej dážď, sneh ani ponorenie do vody. Vysielačka pláva na hladine. Prijímač je tiež vodotesný. Nevadí mu dážď, sneh ani krátkodobé ponorenie do vody.

 

Počet psov 

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžte pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojka

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 60 cm. 

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) jej váha je 108 gramov (vrátane batérie a antény). Prijímač má šírku 6,6 cm, výšku 3,8 cm a hĺbku 1,9 cm. Jeho váha je 133 gramov (vrátane batérie). 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 1000 až 1500 metrov Podle značky D.T. Systems Podle typu Elektrické Vibrační Podle vodotěsnosti Vodotěsné Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy Pro 3 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 1200 m
Počet psov 1 - 3 psy
Funkce Impuls, Vibrace, Booster
Vodotesnosť Ponořitelný
Napájanie USB nabíjení, Baterie
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

Súbory

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Testovací doutnavka

Skladom, vo štvrtok 7. 3. u vás
3.52 €

Porovnať

Těsnění pod víčko krabičky obojku (d-control, d-fence)

Týždeň, v pondelok 18. 3. u vás
2.33 €

Porovnať

Atrapa obojku Dogtra 620 NCP

Skladom, vo štvrtok 7. 3. u vás
35.11 €

Porovnať

Obojek a pijímač pro TC01

Skladom, vo štvrtok 7. 3. u vás
54.83 €

Porovnať

Obojek a přijímač Petrainer PET910D
Varianty (1)
bez lokátoru

Obojok a príjimač Petrainer 910D

Skladom, vo štvrtok 7. 3. u vás
78.49 €

Porovnať

Nabíjací USB kábel Patpet 310/320

Skladom, vo štvrtok 7. 3. u vás
9.83 €

Porovnať

Martin System TT 1000 SSC
Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Martin System Micro B TT 1000 SSC

Skladom, vo štvrtok 7. 3. u vás
610.93 €

Porovnať

Canicom 5.1500 pre 3 psov

Skladom, vo štvrtok 7. 3. u vás
445.28 €

Porovnať