Dogtra 2502T&B

Akcia

Dogtra 2500T&B je ďalšou generáciou výcvikového obojka so zvukovým lokalizátorom, ktorý je perfektný predovšetkým pre lovecké psy. Zvukový lokalizátor je zabudovaný priamo v prijímači a nie na obojku hore, ako to býva u ostatných výcvikových obojkov so zvukovým lokalizátorom. Psovi tak lokalizátor neprekáža. Výcvikový obojok Dogtra 2500T&B disponuje funkciami zvuk (pomocou prepínača určujete vysoká či krátky tón - len u verzie pre jedného psa) a impulz, ktorý je nastaviteľný až v 127 úrovniach. Verzia pre výcvik 2 psov. 

Pôvodne 613 € 576 € 476 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 15. 04. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtra 2502T&B

Dogtra 2502T&B je ďalšou generáciou výcvikového obojka so zvukovým lokalizátorom, ktorý je perfektný predovšetkým pre lovecké psy. Zvukový lokalizátor je zabudovaný priamo v prijímači a nie na obojku hore, ako to býva u ostatných výcvikových obojkov so zvukovým lokalizátorom. Psovi tak lokalizátor neprekáža. Výcvikový obojok Dogtra 2502T&B disponuje funkciami zvuk (pomocou prepínača určujete vysoká či krátky tón - len u verzie pre jedného psa) a impulz, ktorý je nastaviteľný až v 127 úrovniach, 3 úrovne zvukového beepru ("Lokalizácia", "Beží/vystavuje", "Len vystavuje"). Robustné prevedenie vysielačky aj prijímača, ktoré sú vodotesné, LCD obrazovka, ikonka batérie a dosah až 1600 metrov a omnoho viac schováva v sebe tento výcvikový obojok Dogtra 2502T&B. Pomocí pákového prepínača prepínate medzi vysokým a nízkym tónom (ale len u verzie pre 1 psa) a pre voľbu 1. a 2. obojku u súpravy s dvomi obojkami. Tlačítka sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť, na vysielačke môžete využiť Continual (dlhý) alebo Momentary (krátky) impulz.  Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 127 úrovniach, je obojok vhodný ako pre malé, stredné, tak aj veľké plemená psov. Odporúčame ho pre psov o váhe od 10 do 90kg. Obojok je plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Verzia je už pre výcvik dvoch psov. 

 

Dosah obojka

Dogtra 2502T&B vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik základných povelov ako sú ku mne, k nohe, zostaň apod., prípadne aj na odvolanie, privolanie či výcvik psa na dlhé vzdialenosti.

 

Typ korekcie

Dogtra 2502T&B využíva ako korekciu tón a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť v 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači. 

 

Batéria a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač u Dogtra 2502T&B sú osadené rychlonabíjacou lithium polymerovovou batériou s dobou nabíjania 2 hodiny. Vydrž vysielačky aj samotného obojka sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojok aj vysielačku nabijete v priebehu 2 hodín. 

 

Vodotesnosť

Dogtra 2502T&B je dodávaná s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielačka u Dogtry 2502T&B je tiež vodotesná.

 

Počet psov

Dogtra 2502T&B je pre výcvik až dvoch psov súčasne. Nemusíte si kupovať ďalší prijímač.

 

 

Displej 

Dogtra 2502T&B má kvalitný podsvietný LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať behom dňa a aj v noci. Na displeji máte zobrazenú silu impulzu a indikátor stavu batérie. 

 


Dĺžka obojka

Dogtra 2502T&B má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka je nastaviteľná od 20 do 70 cm.

 


Váha a rozmery

Hmotnosť prijímacieho obojka je 210 g. 

 

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 400 mAh
Hmotnost vysílače 182 g
Výdrž vysílače 3 - 7 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 210 g
Baterie ve vysílači 350 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,5 x 19,5 x 2,54 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,4 x 7 x 4,5 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla vibrace 1
Síla impulzu 127
Dosah 1600 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.