Dogtra iQ Cliq

Dogtra iQ Cliq je unikátna kombinácia elektronického výcvikového obojku a clickeru v jednom. Jedná sa o prvý a jediný takýto kompletný výcvikový prostriedok na svete. Tento obojok doporučujeme pre výcvik na krátke vzdialenosti, kvôli počuteľnosti clickeru a dosahu obojku, ktorý je len 100 metrov. 

Výber varianty produktu

157 € 130 € bez DPH
4 týdny
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 02. 09. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtra iQ Cliq

 Dogtra iQ Cliq je unikátna kombinácia elektronického výcvikového obojku a clickeru v jednom. Jedná sa o prvý a jediný takýto kompletný výcvikový prostriedok na svete. Tento obojok doporučujeme pre výcvik na krátke vzdialenosti, kvôli počuteľnosti clickeru a dosahu obojku, ktorý je len 100m. Tréning pomocou clickeru je jednou z najstarších foriem vzdelávania, a je zvažoval niektorými za účinnejší metódu, ako slovný príkazy. Tento overený a vyskúšaný spôsob výcviku pomoc clickeru v kombinácii s elektronickým obojkom vytvára nekonečné možnosti, ako cvičiť svojho psa do dokonalého poslušnosti. Dogtra iQ Cliq má dosah obojku 100 metrov a ako korekciu využíva elektronický impulz, ktorý je možné nastaviť až v 100 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Obojok u Dogtry iQ Cliq je ergonomicky tvarovaný, má elektródy z vodivého plastu a je plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Prikúpením ďalšieho prijímača možno výcvikový obojok Dogtra IQ Cliq rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

 

 

Dosah obojku

Dogtra iQ Cliq vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 100 metrov. Väčšiu vzdialenosť u tohto obojku nie je potrebné, pretože pre výcvik využívate clicker a impulzy iba ako korekciu. Jedná sa obojok pre tréning základných povelov ako sú ku ma, k nohe, zostaň apod ..

 

Typ korekce 

Dogtra iQ Cliq využíva pre tréning clicker a ako korekciu el. impulz, ktorý je možné nastaviť v 100 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Dogtra iQ Cliq využívajú pre napájanie 2ks vymeniteľné gombíkové batérie CR2032. Vydrž vysielačky i samotného obojku sa v prevádzke pohybuje okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na početnosti použiť a kvalite batérií.

 

Vodotěsnost 

Dogtra iQ Cliq je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielačka u Dogtry iQ Cliq je len vodoteslná (nevadí jej krátkodobý dážd alebo sneh).

 

Počet psů 

Dogtra iQ Cliq je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke potom máte tlačidlo pre každého psa zvlášť.

 


Délka obojku

Dogtra iQ Cliq má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 17 až do 49cm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 4,3cm, výšku 12,6cm, hĺbku 2,5 cm a jej váha je 66 gramov. Prijímač má šírku 5,1 cm, výšku 3,4 cm, hĺbku 2,9cm a jeho váha je 44 gramov.

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači CR2032
Hmotnost vysílače 66 g
Výdrž vysílače 1 - 3 měsíce
Výdrž přijímače 1 - 3 měsíce
Displej nemá
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + clicker
Napájení na baterie
Hmotnost přijímače 44 g
Baterie ve vysílači CR2032
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,3 x 12,6 x 2,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,1 x 3,4 x 2,9 cm
Délka obojku 17 - 49 cm
Protištěkací mód nie
Síla impulzu 100
Dosah 100 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.