E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200

E-collar je vysokokvalitný výcvikový obojok vyvinutý popredným americkým výrobcom pre efektívny tréning veľkých plemien. Jeho signál dosahuje až 1,6 km. Je možné ho ponoriť až do hĺbky 12,5 metra a obsahuje 3 tréningové úrovne. Disponuje veľmi modernými funkciami, stále však ide o veľmi šetrný produkt podporujúci výcvik psov vážiacich 9 kg a viac. Vhodný je najmä pre retríverov. 

 

Výber varianty produktu

587 € 485 € bez DPH
4 týdny
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 02. 09. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200

Lovecké psy sú veľmi bystré a rýchlo sa učia. Americkí výrobcovia prichádzajú na trh s výcvikovým obojkom, ktorý zjednodušuje a zefektívňuje ich tréning. E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 je model obojka, ktorý pomáha majiteľom pri výcviku loveckých psov, môžu ho však využívať aj iní veľkí psy vážiaci 9 a viac kg. Vzhľadom k tomu, že jeho signál dosahuje až do vzdialenosti 1,6 km, výcvik je možný aj na skutočne rozľahlých pozemkoch. Obojok sa ovláda prostredníctvom ergonomického, vodotesného vysielača s oddelenými tlačidlami pre spustenie kontinuálneho a jednorázového impulzu a špeciálnym tlačidlom pre zapnutie funkcie Tapping Sensation. Vďaka podsvietenému LCD displeju na ovládači a možnosti spustenia svetla na obojku navyše nie je problém cvičiť psa ani neskoro večer alebo skoro ráno. Vysielač je malý, ľahký a dobre sa drží.

 

 

Hlavné funkcie obojka

 • Možnosť rozšírenia pre výcvik 2 psov naraz
 • Vhodný najmä pre lovecké psy, ale je možné s ním trénovať všetky veľké psy, ktoré vážia viac ako 9 kg.  
 • Signál dosahuje 1,6 km, takže si môžete bezstarostne užívať tréning aj na rozľahlom pozemku. 
 • Výcvik zvládnete aj v náročnom teréne, obojok je totiž vodotesný do 12,5 m
 • Funkcia Blunt Stimulation – v prípade nutnosti umožňuje spustenie najvyššieho impulzu, aký je u výcvikových obojkov na trhu dostupný.
 • Ergonomický, plávajúci ovládač má podsvietený LCD displej, presnosť ovládania je teda zaručená aj v noci. Pri nočnom sledovaní naviac môžete zapnúť aj svetlo na obojku
 • Tapping Sensation – možnosť spustenia stimulácie podobnej vibrácii. Na ovládači nájdete špeciálne tlačidlo pre zapnutie tejto funkcie.
 • Obsahuje 3 tréningové úrovne. Kontinuálny a jednorázový impulz majú oddelené tlačidlá. 
 • Nemusíte se báť, že by obojok psovi ublížil. COS technológia odbúrava nepríjemné cukanie obojka. 
 • Funkcia Lost Transmitter Beep – pri strate vysielača stačí zapnúť zvukový signál. 
 • Obojok je vybavený batériou, ktorú ľahko dobijete pomocou nabíjačky, ktorú dostanete v balení. 
 • 100 úrovní impulzov s možnosťou nastavenia booster, kontinuálnej a momentálnej korekcie.  
 • Modro podsvietený LCD displej vám spríjemní výcvik v tme. 
 • Obojok je možné v noci rozsvietiť (blikanie alebo statické svetlo), takže psa ľahko lokalizujete aj po zotmení. 

 

Dosah obojka

S obojkom E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 môžete trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik v lese a na dlhšie vzdialenosti. Vďaka špeciálne patentovanej anténe nedochádza k stratám signálu v lese a v horších podmienkach. 

 

Typ korekcie 

Obojok E-Collar WF-1200 využívá ako korekciu 100 stupňov impulzov, ktoré môžete nastaviť pomocou vysielačky. Intenzitu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači. Obojok disponuje technológiou Booster (okamžité zvýšenie úrovne) a momentálnej či kontinuálnej korekcie (krátky impulz, dlhý impulz).  

 

Batéria a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymérovým akumulátorom o kapacite 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Pri každom použití vydrží nabíjačka v prevádzke približne 30 dní a prijímač 14 dní

 

Vodotesnosť 

E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 12,5 metra a plne vodotesnou vysielačkou, ktorá navyše aj pláva. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psa vo vode alebo v extrémnych podmienkach (les, bahno).

 

Počet psov 

E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz a to bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete rozšíriť pre výcvik dvoch psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.  

 

Displej

E-Collar má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať počas dňa aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele- typ korekcie, počet psov, silu impulzu, silu signálu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. Pomocou vysielačky môžete diaľkovo zapnúť vysoko svietivé LED svetlo na prijímači, ktoré bliká alebo stále svieti. 

 

Dĺžka obojka

E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (materiál pevnejší ako koža a plast). Dobre drží na krku a psíkovi jeho nosenie nerobí problém. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 cm až do 70 cm

 


Váha a rozmery

Vysielačka má rozmery 7 x 3,2 cm a váži 119 gramov. Prijímač má rozmery 7 x 4 x 3 cm a 113 gramov. Vďaka väčším rozmerom a hmotnosti prijímača odporúčame tento model skôr pre stredné a väčšie plemená psov.

 

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Hmotnost přijímače 113g
Výdrž vysílače 2 - 3 týdny
Výdrž přijímače 10 - 14 dnů
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + vibrace + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost vysílače 119g
Rozměr vysílače (š/v/h) 6,9 x 3,2 cm
Baterie ve vysílači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Rozměr přijímače (š/v/h) 7 x 4 x 3 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 100
Dosah 1600 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.