Garmin Delta Sport XC Bundle

Akcia

Elektronický výcvikový obojok Garmin Delta Sport XC umožňuje výcvik až 3 psov súčasne. Korekcia pomocou zvuku, vibrácií alebo impulzu, ktorý je nastaviteľný v 36 úrovniach, ergonomicky tvarovaná vysielačka, tlačidlá pre každú funkciu zvlášť a LCD displej umožňujúci rýchle prepínanie medzi výcvikovými funkciami a psami vo výcviku. Môžete si nastaviť až 5 výcvikových režimov. 

Výber varianty produktu

Pôvodne 288 € 280 € 231 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Garmin Delta Sport XC Bundle

Elektronický výcvikový obojok Garmin Delta Sport XC pre troch psov vám umožní jednoduchý výcvik vašich psov. Nastaviteľná úroveň impulzu v 36 úrovniach, vibrácie alebo zvuk. Tlačítka sú pre každú funkciu rozdelené zvlášť, takže máte zaručené pohotovostné prepínanie medzi výcvikom aj psami. Vďaka novej technológii si pre každého psa môžete nastaviť výcvikový režim a intenzitu impulzov. Zariadenie je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou. Je možné nastaviť až 5 výcvikových režimov. Vďaka novej technológii Garmin Delta XC Bundle umožňuje výcvik až 3 psov súčasne

U výcvikového obojku pre troch psov Garmin Delta Sport XC Bundle si môžete vybrať medzi:

  • Elektronický impulz kontinuálny - Stáva sa vám, že váš pes nadobudne stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel? Deje sa tomu tak napr. na lovoch alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potreba použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vás vnímať. Práve v takúto chvíľu je dobré použiť kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu behom celej doby stlačení tlačítka maximálne však po dobu 8 sekúnd.
  • Elektronický impulz okamžitý - Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však neznesiteľný. Po krátkom čase si pes spojí tento zážitok s vykonávanou činnosťou a zistí, že ak sa bude chovať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
  • Vibrácie - Ak chcete psíka len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
  • Tón/zvuk - Upozornenie zvukom na nevhodné správanie psa funguje podobne ako vibračný režim. 

 


Dosah obojku

Garmin Delta Sport XC Bundle vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Garmin Delta Sport XC Budnle je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 


Typ korekcie 

Garmin Delta Sport XC Bundle má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 36 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru presne pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači.

  

Detekcia štekania

Garmin Delta Sport XC Bundle vďaka technológii BarkLimiter identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov. Okrem toho BarkLimiter™ rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova a majetku majiteľa psa a signalizácou zranenia bez spustenia korekcie. 

 


Batéria a nabíjanie

Napájanie je zabezpečené rýchlo-nabíjacou líthium - iónovou batériou. Výdrž akumulátoru (pohotovostný režim): 60 hodín v závislosti na použití.

 

 

Vodotesnosť 

Garmin Delta Sport XC Bundle je vodotesný - odolný voči namočení, postriekaniu vodou. Poskytuje vodotesnosť IPX7, tzn. že váš výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nebudú žiadnou prekážkou. 

 

Počet psov

Garmin Delta Sport XC Bundle je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 


Dĺžka obojku

Garmin Delta Sport XC Bundle má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm. 

 Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,2 cm, výšku 13,6 cm a hĺbku 2,7 cm. A jej hmotnosť je 106g. Prijímač má šírku 5,8 cm, výšku 4,3 cm a hĺbku 3,8 cm. Jeho hmotnosť je 71g.

 

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Dosah 1200 m
Hmotnosť vysielača 106 g
Výdrž vysielača 1 - 3 dny
Výdrž prijímača 1 - 3 dny
Displej LCD nepodsvícený
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Napájanie nabíjací
Hmotnosť prijímača 65 g
Sila impulzu 36
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,2 x 13,6 x 2,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 5,8 x 4,3 x 3,8 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód áno
Síla zvuku 1
Sila vibrácie 1
Počet psov 1 - 3 psy
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.