Martin System Beagle Master 4x4 SSC
Martin System Beagle Master 4x4 SSCMartin System Beagle Master 4x4 SSCMartin System Micro Beagle Master 4x4 SSC

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok modernej koncepcie, ktorý sa radí medzi špičku výcvikových obojkov. Ako jeden z mála disponuje tento obojok dosahom až 4000 metrov. Martin System Beagle Master 4x4 SSC má veľmi pevnú a ergonomicky tvarovanú vysielačku aj prijímač, kompaktné spracovanie vám zaistí maximálne pohotový výcvik vášho psa. Martin System Beagle Master 4x4 SSC disponuje funkciami zvuk a krátky a dlhý impulz, ktorý si môžete nastaviť až na 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až zo 7 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 4 psov súčasne prikúpením ďalšieho obojka.

Výber varianty produktu

600 € 496 € bez DPH
Na cestě 1 kusů
Kedy tovar dostanem?
dodanie 3 - 10 dní
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok modernej koncepcie, ktorý sa radí medzi špičku výcvikových obojkov. Ako jeden z mála disponuje tento obojok až dosahom 4000 metrov. Martin System Beagle Master 4x4 SSC má veľmi pevnú a ergonomicky tvarovanú vysielačku aj prijímač, kompaktné spracovanie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Beagle Master 4x4 SSC disponuje funkciami vibrácie, zvuk a krátky a dlhý impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až zo 7 nastavení zvuku a impulzu. Toto nastavenie je možné zmeniť pomocou USB kľúča Emily. Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších vonkajších podmienok. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 4 psov súčasne prikúpením ďalšieho obojka. Obojok Micro TT SSC je vhodný aj pre tie najmenšie plemená.

 

Dosah obojka

Martin System Beagle Master 4x4 SSC vám pomože trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 4000 metrov. Dosah 4000 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System Beagle Master 4x4 SSC je tak ideálnou voľbou pre použitie ako aj v meste, tak hlavne v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie

Martin System Beagle Master 4x4 SSC má možnosť využiť ako korekciu vibrácie, zvukové upozornenie a elektrostatický impulz. Silu impulzu si môžete nastaviť v 18 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka je u Martin System Beagle Master 4x4 SSC osadená 3V batériou typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač je nabíjací, pri stálom používaní vydrží 3-7 dní. Indikácia stavu vybitej batérie (červené LED svetlo).

 

Vodotesnosť

Martin System Beagle Master 4x4 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímaču nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dojsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System Beagle Master 4x4 SSC je možné používať na ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až na výcvik 4 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Martin System Beagle Master 4x4 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

Dĺžka obojka

Martin System Beagle Master 4x4 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10 cm, hĺbku 2,7 cm a jej váha je 90 gramov. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 2,2 cm a jeho váha je 32 gramov.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 200 mAh
Hmotnost vysílače 32 g
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí + na baterie
Frekvence 869,5 MHz
Hmotnost přijímače 90 g
Baterie ve vysílači 3V CR2
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,5 x 3,5 x 2,2 cm
Délka obojku 20 - 55 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 18
Dosah 4000 m
Počet psů 1 - 4 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.