Martin System Micro Trainer TT 400 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System Micro TT 400 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je chýrny svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná malá vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Micro TT 400 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť 400 metrov. Micro TT 400 SSC disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapnutie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 2 psov - Micro TT 402 SSC.

392 € 324 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 22. 06. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Martin System Micro Trainer TT 400 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System Micro TT 400 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je chýrny svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná malá vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Micro TT 400 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť 400 metrov. Micro TT 400 SSC disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz so zvukom, zvukové upozornenie, nasledované impulzom, alebo len zvukové upozornenie). zmeniť pomocou USB kľúča Emily. Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších vonkajších podmienok. Zapnutie pomocou magnetu. Varianta pre výcvik dvoch psov. Obojok Micro TT 400 SSC je vhodný aj pre tie najmenší psy. 

 

Dosah obojku

Martin System Micro TT 400 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 400 metrov. Dosah 400 metrov je vhodný pre základný ale aj profesionálny výcvik psov. Martin System TT 400 SSC je ideálnou voľbou pre použitie predovšetkým v meste, ale poslúži aj v lese.

 

Typ korekcie

Martin System Micro TT 400 SSC má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornení a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 9-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka.Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka je u Martin System Micro TT 400 SSC osadená 3V batériou typu CR2430. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač je nabíjací polymerovou batériou 3,7V 200mAh.

 

Vodotesnosť

Martin System Micro TT 400 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímači nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dojsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System Micro TT 400 SSC nie je možné rozšíriť pre výcvik dvoch psov. Pre výcvik dvoch psov je potreba kúpiť verziu pre dva psy Micro TT 402 SSC.

 

Displej 

Martin System Micro TT 400 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

 

Dĺžka obojku

Martin System Easy ET 1000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 7,2 cm, výšku 4 cm, hĺbku 2 cm. Hmotnosť 42g. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 2,2 cm a jeho váha je 34 gramov.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 200 mAh
Hmotnost vysílače 42 g
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí + na baterie
Frekvence 869,5 MHz
Hmotnost přijímače 34 g
Baterie ve vysílači 3V CR2
Rozměr vysílače (š/v/h) 7,2 x 4 x 2 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,5 x 3,5 x 2,2 cm
Délka obojku 20 - 55 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 9
Dosah 400 m
Počet psů 1 pes

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.