Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC
Martin System Pro Trainer PT 3000 SSCMartin System Pro Trainer PT 3000 SSCMartin System Pro Trainer PT 3000 SSC

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Pro Trainer PT 3000 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je vychýrený svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť až neuveriteľných 3000 metrov. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až z 9 nastavení zvuku a impulzu. Zapnutie pomocou magnetu a možnosť výcviku až dvoch psov súčasne prikúpením ďalšieho obojku.

Výber varianty produktu

404 € 334 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 02. 06. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Pro Trainer PT 3000 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je vychýrený svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť až neuveriteľných 3000 metrov. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až z 9 nastavení zvuku a impulzu. Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších vonkajších podmienok. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 2 psov súčasne prikúpením ďalšieho obojku.

 

 

Dosah obojku

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 4000 metrov. Dosah 3000 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je tak ideálnou voľbou pre použitie ako aj v meste, tak hlavne v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť ku zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má možnosť využiť ako korekciu vibrácie, zvukové upozornenie a elektrostatický impulz. Silu impulzu si môžete nastaviť v 18tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač sú u Pro Trainer PT 3000 SSC osadené 3V batériou typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač mesiac pri stálom používaní.

 

Vodotesnosť

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímači nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dojsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

Dĺžka obojku

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 10 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 2,7 cm a jej váha je 90 gramov. Prijímač má šírku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 9V CR2
Hmotnost vysílače 92 g
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 1 měsíc
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk
Napájení na baterie
Frekvence 869,5 MHz
Hmotnost přijímače 75 g
Baterie ve vysílači 3V CR2
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 3,2 x 5,5 x 3,8 cm
Délka obojku 20 - 55 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla impulzu 18
Dosah 3000 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.