Martin System Micro TT 1000 SSC + Finger Kick
Martin System Micro TT 1000 SSC + Finger KickMartin System Micro TT 1000 SSC + Finger KickMartin System Micro TT 1000 SSC + Finger Kick

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick od svetoznámej značky Martin System. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí maximálne pohotový výcvik vášho psa. Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick je výcvikový obojok na vzdialenosť až 1000 metrov. Tiny Trainer TT 1000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť rozšírenia až pre výcvik dvoch psov. 

Výber varianty produktu

387 € 320 € bez DPH
4 týdny
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 28. 11. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick od svetoznámej značky Martin System. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System TT 1000 SSC + Finger Kick je výcvikový obojok na vzdialenosť až 1000 metrov. Tiny Trainer TT 1000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť rozšírenia až pre výcvik dvoch psov. Vďaka priloženému Finger Kicku môžete ovládať obojok celkom jednoduchým spôsobom, ktorý vám nebráni v pohybe rúk a je veľmi užitočný pri pohotovom vyslaní korekcie. 

 

Dosah obojka

Martin System TT 1000 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1000 metrov. Dosah 1000 metrov je vhodný aj pre profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System TT 1000 SSC je skvelou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese pri horších podmienkach.

 

Typ korekcie

Martin System TT 1000 SSC má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibráciu a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 9 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači. Všetky funkcie je možné zmeniť a ďalšie vlastnosti nastaviť pomocou USB Kľúča Emily. 

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač u Martin Systém TT 1000 SSC fungujú na 3V batérii typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač 1 mesiac pri stálom používaní.

 

Vodotesnosť

Martin System TT 1000 SSC je dodávaný iba s vodotesným prijímačom. Prijímaču nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dôjsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System TT 1000 SSC je možné použíť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Martin System TT 1000 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetkých ukazovateľov - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

 

Dĺžka obojka

Martin System TT 1000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 15,5 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 92 gramov. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,2 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm

Technické parametre

Hmotnost přijímače 75g
Hmotnost vysílače 92g
Rozměr přijímače š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Rozměr vysílače š. 5,5cm x v.10,8cm x h.2,4cm
Délka obojku 20 až 55 cm
Funkce impuls + vibrace
Nastavení impulzů 9 úrovní
Počet psů až pro 2 psy
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení přijímače 3V baterie
Napájení vysílače 3V baterie
Baterie v přijímači CR2
Frekvence 869,5 MHz
Baterie ve vysílači CR2
Nastavení zvuku ne
Nastavení vibrací nemá
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 1 měsíc
Displej LCD nepodsvícený

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.