PetSafe 275m

PetSafe je jedinečná kombinácia ultrazvukového a sprejového obojku v jednom. S týmto obojkom môžete trénovať Vášho psa až na vzdialenost 275 metrov. Obojok nepoužívá ku korekcii psa elektronické impulzy, ale šetrný a efektívný sprej, ktorý psovi vystriekne na čumák a nepríjemný ultrazvuk. Pre psov od 3,6kg.

Výber varianty produktu

196 € 162 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 07. 08. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

PetSafe 275m

Elektronický sprejový výcvikový obojok PetSafe je speciálne vyvinutý obojok určený k odnaučeniu nežiadúceho štekania a nežiadúceho chovania psa až na 275 metrov. Obojok značky PetSafe pomáhá ovplyvňovať chovanie Vášho psa bez použitia vodítka až na vzdialenosť 275m. Diaľkový ovládač má tlačítka pre kladný (zvukové upozornenie) a záporný signál (nepríjemný ultrazvuk). Záporný ultrazvukový signál je počuje iba pes a je mu veĺmi nepríjemný. Tým ho odradíte od opakovania nežiadúceho chovania. Kladný signál počuje aj človek a pre psa je tento signál odmenou. Okrem toho možno chovanie psa usmerňovať aj uvoľňovaním citrónovej vône, ktorá mu je vystrieknutá z obojku pod čumák, keď stlačíte tlačítko na vysielači. Ďalšou výhodou elektronických výcvikových obojkov PetSafe je predĺžená záruku 3 roky.

 

 

Dosah obojka

Sprejový výcvikový obojok PetSafe Vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 275 metrov. Dosah 275 metrov je dostatočný pre výcvik základných povelov v mete aj v lese. Pomocou sprejového obojka naučíte psíka povely "ku mne, zostaň, k nohe" alebo privolanie na väčšiu vzdialenosť.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok PetSafe využíva ako korekciu pre psa sprej v 8 úrovniach, ktorý vstriekne psovi pod čumák. Sprej je v niektorých prípadoch lepší než korekcia pomocou impulzu, alebo vibrácií a je pre psa omnoho šetrnejšia. Petsafe má ako ďalší druh korekcie zvuk, ktorý je psovi nepríjemný a tým ho upozorníte na to, že opakuje chybu (tzv. záporný signál). Zvuk je nastaviteľný v 7 úrovniach. Môžete si nastaviť korekciu zvuk, alebo zvuk + sprej. 

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u sprejového obojku PetSafe osadené nabíjacím a vymeniteľným NiMH akumulátorom o kapacite 450mAh, ktorý sa nabije behom 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až 14 dní a prijímač 3 až 7 dní.  Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

Sprejový výcvikový obojok PetSafe je dodávaný s vodotesným prijímačom a aj s vodotesnou vysielačkou. Nevadí im dážď, sneh a krátkodobé namočenie, ale nie je možné ich ponoriť do vody.

 

Počet psov 

Sprejový výcvikový obojok PetSafe je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojka

Sprejový výcvikový obojok PetSafe má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,4cm, výšku 12,7cm, hĺbku 2,5cm jej váha je 91 gramov. Prijímač má šírku 3,8cm, výšku 6,4cm, hĺbku 2,5cm a jeho váha je 136 gramov.

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 450 mAh
Hmotnost vysílače 91 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce zvuk + sprej + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 136 g
Baterie ve vysílači 450 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,4 x 12,7 x 2,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,4 x 3,8 x 2,5 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 7
Síla spreje 8
Dosah 275 m
Počet psů 1 pes

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.