PetSafe Little Dog 350m

PetSafe Little Dog je profesionálný elektronický výcvikový obojok s dosahom 350m a možnosťou ovládať 2 psov súčasne. Sada má nabíjací obojok aj vysielač. Tento model je vhodný pro psov s váhou od 3,2 do 18kg váhy. 

Výber varianty produktu

214 € 177 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 22. 10. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

PetSafe Little Dog 350m

Elektronický výcvikový obojok PetSafe Little Dog 350m je profesionálný model výcvikového obojka od firmy PetSafe. Výcvikový obojok PetSafe Little Dog 350m je veľmi účinný a pritom cenovo dostupné profesionálné výcvikové zariadenie, ktoré zaisťuje spoľahlivý a bezpečný výcvik. V prípade správného používánia si Váš pes lepšie vžije Vaše povely a budete schopny psa lepšie zvládnuť a to v dosahu až 350m. Vysielačka je ergonomicky tvarovaná, dobre se drží v ruke, výborne sa ovládá a má displej. Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 15 úrovniach, je obojok vhodný pre všetky psy o hmotnosti od 3,6 kg až do 18 kg. Obojok obsahuje li-ion batériu, nie je teda nutné menit batérie, jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte obojok dobiť. Disponuje funkciami el. statický impulz, zvuk a booster (možnosť nastavenia dvojnásobného impulzu) a je možné ho použiť pre výcvik až 2 psov súčasne (na vysielačke môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami). Ďalšou výhodou elektronických výcvikových obojkov PetSafe je prodĺžená záruku 3 roky.

 

 

Dosah obojka

PetSafe Little Dog Vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 350 metrů. Dosah 350 metrov je dostatečný ako pro základný, tak aj profesionálný výcvik väčšiny psov. PetSafe Little Dog je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

PetSafe Little Dog má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 15-tich úrovniach. PetSafe Little Dog naviac disponuje funkciou booster (okamžité zvýšenie sily impulzu o 2 úrovne).

  

Batérie a nabíjanie

Ako aj vysielačka, tak aj prijímač sú u PetSafe Little Dog osadené dobíjacím a vymeniteľným NiMH akumulátorom o kapacite 450mAh, ktorý sa nabije behom 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až 14 dní a prijímač 3 až 7 dní.  

 

Vodotesnosť 

PetSafe Little Dog je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteĺným prijímačom až do 1 metru. Je tak ideálnou voĺbou pre tréning psov vo vode alebo extrémných podmienkach (les, blato). Vysielačka u PetSafe Little Dog je odolná len proti dažďu a snehu.

 

Počet psov 

PetSafe Little Dog je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

PetSafe Little Dog má kvalitní podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte zobrazené  veškerých ukazateľov - silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie.

 

Dĺžka obojku

PetSafe Little Dog má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná do 56 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,4cm, výšku 12,7cm, hĺbku 2,5cm a jej váha je 91 gramov. Prijímač má šírku 6,4cm, výšku 3,8cm, hĺbku 2,5cm a jeho váha je 62 gramov. 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 450 mAh
Hmotnost vysílače 91 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 80 g
Baterie ve vysílači 450 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,4 x 12,7 x 2,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,4 x 3,8 x 2,5 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla impulzu 8
Dosah 350 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.