Petrainer PET618

Akcia

Petrainer PET618 je nová rada robustných, nabíjacích a plne vodotesných obojkov, pre amatérsky i profesionálny tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 600 metrov a disponuje funkciou zvuk, impulz a vibrácie. Obojok je vhodný pre stredné aj veľké psy a prikúpením ďalšieho obojku je možné použiť aj pre výcvik 3 psov súčasne.

Výber varianty produktu

Pôvodne 175 € 136 € 113 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 29. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET618

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Petrainer PET618 je nová rada robustných, nabíjacích a plne vodotesných obojkov, pre amatérsky i profesionálny tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 600 metrov a disponuje funkciou zvuk, impulz a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veľké psy a prikúpením ďalšieho obojku je možné použiť aj pre výcvik 3 psov súčasne. U obojku je možné nastaviť sílu impulzu a vibrácií od úrovne 0 až 8 vďaka tomu je obojok vhodný pre všetky psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Naviac vďaka chytrému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu – akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Vysielačka u Petrainer PET618  je veľmi malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná pre dobré držanie v ruke. Oproti svojmu predchodcovi má už Petrainer PET618 nabíjací prijímač aj vysielačku. Naviac je dodávaný s plne vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie) a vodotesnou vysielačkou. Prikúpením ďalších prijímačov je možné výcvikový obojok Petrainer Petrainer PET618 rozšíriť pre výcvik až 3 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami). 

 

 

Dosah obojku

Petrainer PET618 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 600 metrov. Z tohoto dôvodu odporúčame tento obojok ako pre amatérsky, tak aj profesionálny tréning psov. 

 

Typ korekcie 

Petrainer PET618 má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz. Vibráciu a silu impulzu si môžete nastaviť v 8 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu a vibrácií si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET618 je osadená nabíjacím Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 500mAh a a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 14 dňov.  V prijímači je tiež nabíjací akumulátor, s kapacitou 240mAh a jeho výdrž sa pohybuje okolo 3 až 5 dní.

 

Vodotesnosť 

Oproti svojmu predchodcovi je Petrainer PET618 už dodávaný s kompletne vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie). Vysielačka je tiež vodotesná. Je tiež ideálnou voľbou pre výcvik psov vo vode.

 

Počet psov 

Petrainer PET618 je možné použiť pre ovládanie viacej psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov jej môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET618 má má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 68 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4cm, výšku 18cm (vrátane antény), hĺbku 3,5cm a jej váha je 96,7 gramov. Prijímač má šírku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 66,9 gramov (vrátane batérie). Dĺžka elektrod: 1,1 cm. 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 240 mAh
Hmotnost vysílače 69,7 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej nemá
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Frekvence 915 MHz
Hmotnost přijímače 66,9 g
Baterie ve vysílači 500 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4 x 18 x 3,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Délka obojku 20 - 68 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 8
Dosah 800 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.