Petrainer PET619

Petrainer PET619  je nová rada robustných a nabíjacích obojkov, pre amatérsky aj profesionálny tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 300 metrov a disponuje funkciou zvuk, impulz a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veľké psy a prikúpením ďalšieho obojku ho je možné použiť aj pre výcvik 2 psov súčasne.

Výber varianty produktu

74 € 61 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 29. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET619

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. Viac v tomto článku.

 

 

Popis produktu

Petrainer PET619  je nová rada robustných, nabíjacích a plne obojkov, pre amatérsky aj profesionálny tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 300 metrov a disponuje funkciou zvuk, impulz a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veĺké psy a prikúpením ďalšieho obojku ho je možné použíť aj pre výcvik 2 psov súčasne. Medzi hlavné výhody elektronického obojku PET619 patrí možnosť nastavenia sily impulzov a vibrácií. U obojku je možné nastaviť sílu impulzu a vibrácií od úrovne 0 až 100 vďaka tomu je obojok vhodný pre všetky psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Naviac vďaka chytrému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu -  akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Oproti svojím predchodcom má už nabíjací prijímač aj vysielačku. Naviac je dodávaný s vodotesným vysielačom aj obojkom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie do vody). Prikúpením ďalších prijímačov je možné výcvikový obojok Petrainer PET619 rozšíriť pre výcvik až 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami). Veľkou výhodou tohoto obojku je, že prijímač ide zapnúť a vypnúť na diaľku.

 

Dosah obojka

Petrainer PET619 vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Tento obojok je vhodný ako pre amatérsky, tak aj profesionálny výcvik psov.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET619 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz.  Vibráciu a silu impulzu si môžete nastaviť v 100 úrovniach.  Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre Vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou gombíkov na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET619 je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 550mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 14 dňov.  V prijímači je tiež dobíjací akumulátor, s kapacitou 240mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dňov.

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET619 by nemal prísť do kontaktu s vodou.

 

Počet psov 

Petrainer PET619 je možné použiť pre ovládanie viacej psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov jej môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojka

Petrainer PET619 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,2 cm, výšku 13,5 cm (vrátane antény), hĺbku 2,5 cm a jej váha je 73 gramov. Prijímač má šírku 6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3 cm a jeho váha je 49 gramov. 

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 240 mAH
Hmotnost vysílače 73 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej nemá
Vodotěsnost bez ochrany
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Frekvence 915 MHz
Hmotnost přijímače 49 g
Baterie ve vysílači 500 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,2 x 13,5 x 2,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6 x 3 x 3 cm
Délka obojku 20 - 68 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 100
Síla impulzu 100
Dosah 300 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.