Petrainer PET619

Petrainer PET619 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a plynulou reguláciou impulzu v 99 úrovniach. Na dosah max 300 m môžete cvičiť až 2 psy zároveň pomocou jednej vysielačky. Vysielačka má oddelené tlačidlo pre každú funkciu. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Výber varianty produktu

79 € 65 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET619

Petrainer PET619 je dobíjací výcvikový obojok pre amatérsky i profesionálny tréning psov. Tento výcvikový obojek má dosah až 300 metrov a disponuje funkciou zvuk, impulz, vibracie pod oddelenými tlačidlami. Miniatúrny prijímač predurčuje obojok aj pre malých psov. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné rozšíriť výcvik pre 2 psy zároveň. Plynulé nastavenie intenzity korekcie od úrovne 0 až 100 zaistí otočné koliesko na ovládači. Obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg. Vysielačka je veľmi malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná pre dobré držanie v ruke. Navyše vďaka šikovnému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu – akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Výcvikový obojok disponuje nabíjacím prijímačom aj vysielačkou. Prikúpením ďalších prijímačov je možné výcvikový obojok Petrainer PET619 rozšíriť pre výcvik až 2 psov naraz bez straty funkcií. Veľkou výhodou tohto obojku je, že prijímač je možné zapnúť a vypnúť na diaľku.

 

 

Dosah obojka

Petrainer PET619 vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Tento obojok je vhodný ako pre amatérsky, tak aj profesionálny výcvik psov.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET619 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz. Vibráciu a silu impulzu si môžete nastaviť v 100 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre Vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou gombíkov na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET619 je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 550mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 14 dňov. V prijímači je tiež dobíjací akumulátor, s kapacitou 240mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dňov.

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET619 má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX5 (nevadí mu slabý dážď ani sneh, nesmie dôjsť k jeho ponoreniu!) V prípade dažďa odporúčame obojok bezodkladne zložiť, voda ľahko prenikne dovnútra cez mokrú srsť. Vysielačka je bez ochrany. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode.

 

Počet psov 

Petrainer PET619 je možné použiť pre ovládanie viacej psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov jej môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojka

Petrainer PET619 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 68 cm.

 


Váha a rozmery

Vysílačka má šířku 4,2 cm, výšku 13,5 cm (včetně antény), hloubku 2,5 cm a její váha je 73 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 6 cm, výšku 3 cm, hloubku 3 cm a jeho váha je 49 gramů

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Batérie v prijímači 240 mAH
Hmotnosť vysielača 73 g
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej nemá
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Napájanie nabíjací
Frekvence 915 MHz
Hmotnosť prijímača 49 g
Batérie vo vysielači 500 mAh
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,2 x 13,5 x 2,5 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6 x 3 x 3 cm
Dĺžka obojku 20 - 68 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Sila vibrácie 100
Sila impulzu 100
Dosah 300 m
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.