Petrainer PET910D

Petrainer PET910D je elektronický výcvikový obojok s dosahom až 500 metrov, vodotesným prijímačom a možnosťou ovládať až 2 psy naraz. Jedná sa o nejdostupnější obojok na trhu v pomeru ceny a výkonu, ktorý doporučujeme ako nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú, tak skuseným kynologom alebo napr. poľovníkom.  Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteĺný v 9-tich úrovniach. 

Výber varianty produktu

169 € 140 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 24. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET910D

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Petrainer PET910D sa radí medzi základné výcvikové obojky. Jedná sa o o nejdostupnější obojok na trhu v pomeru ceny a výkonu, ktorý doporučujeme ako nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú, tak skuseným kynologom alebo napr. poľovníkom.  Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteĺný v 9-tich úrovniach.  Aj cez to, že sa jedná o základný a cenovo dostupný obojok, ponúka mnoho funkcií. Dosah obojku je až 500 metrov, takže je vhodný i na tréning do lesa a podobne zhoršených terénov.  U obojku je možno nastaviť sílu impulzu od úrovne 0 až 9, kvôli čomu je obojok vhodný skôr pre väčšie psy o hmotnosti od 20 kg až do 90 kg. Naviac vďaka chytrému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu – akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne se do režimu stand-by. Vysielačka u PET910D má podsvietený LCD displej a je ergonomicky tvarovaná pre dobré drženie v ruke. Naviac je dodávaný s vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie). Prikúpením ďalších prijímačov je možné výcvikový obojok Petrainer PET910D rozšíriť pre výcvik až 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami). 

 

 

Dosah obojku

Petrainer PET910D Vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti maximálne 500 metrov. Z tohoto dôvodu doporučujeme tento obojek ako nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa len začínajú. tak skuseným kynologom. 

 

Typ korekcie 

Petrainer PET910D  má možnost využít ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz.  Silu impulzu si môžete nastaviť v 9-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre Vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítiek na vysielači.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET910D je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom o kapacitě 400mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 1 až 2 mesiacov.  V prijímači je tiež dobíjací akumulátor, s kapacitou 230mAh a jeho výdrž sa pohybuje okolo 3 až 7 dňov.

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET910D je dodávaný s vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď a sneh, ale ani krátkodobé ponorenie). Vysielačka je bez ochrany. Je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie však pre výcvik psov vo vode.

 

Počet psov 

 Petrainer PET910D je možné použiť pre ovládánie viacej psov naraz, bez stráty funkcií.  Prikúpením ďalších obojkov jej môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov naraz. Na  vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínáť medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET910D má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu a potažený plastom. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 13 až do 58 cm (do 66 cm v prípade vytvorenia ďalších zdierok). 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5cm, výšku 10cm, hĺbku 2,8cm a jej váha je ? gramov. Prijímač má šírku 8,5cm, výšku 4cm, hĺbku 3,2cm a jeho váha je ? gramů. 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 230 mAh
Hmotnost přijímače 80 g
Výdrž vysílače 1 - 2 měsíce
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Frekvence 433,825 MHz
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,8 cm
Baterie ve vysílači 400 mAh
Rozměr přijímače (š/v/h) 8,5 x 4 x 3,2 cm
Délka obojku 20 - 60 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 9
Síla vibrace 1
Síla impulzu 9
Dosah 500 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.