SportDog SD-1225E

SportDog SD-1225E je profesionálny elektronický výcvikový obojok s dosahom až 1200 metrov a plne ponoriteľným prijímačom aj vysielačom do 7,5m. Jedná sa o vynikajúce zariadenie s dlhým dosahom, množstvom nastaviteľných programov a novodobým designom za výbornú cenu. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie, booster a impulz, ktorý je nastaviteľný v 16 úrovniach. 

Výber varianty produktu

273 € 226 € bez DPH
Na cestě 3 kusů
Kedy tovar dostanem?
dodanie 3 - 10 dní
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

SportDog SD-1225E

Elektronický výcvikový obojok SportDog SD-1225E je vynikajúce zariadenie, ktoré v sebe spojuje vysoký dosah, množstvo nastaviteľných tréningových programov a novodobý design za výbornú cenu. SportDog SD-1225E je neuveriteľne všestranný výcvikový obojok, ktorý je ideálnou voľbou ako pre základný výcvik, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých, či pracovných psov.Ako aj vysielač, tak aj prijímač sú nepremokavé a ponoriteľné až do 7,5 metrov. Pridaním ďalšieho prijímača ide SportDog SD-1225E jednoducho rozšíriť pre ovládanie až 3 psov súčasne.Komfortný "pogumovaný kabát" vysielača a ergonomické prevedenie, robí radosť tento prístroj ovládať. Najúžasnejšou časťou SportDogu SD-1225E je univerzálnosť vysielača, ktorý vám ponúka obrovské množstvo výcvikových režimov, ktoré môžete kedykoľvek behom výcviku meniť. Jednoducho si prednastavíte na vysielači režimy, ktoré chcete používať a v priebehu výcviku si medzi nimi môžete ľubovolne prepínať. Zmena režimu na vysielači je rýchla a veľmi jednoduchá. U SportDogu SD-1225E môžete nastaviť silu impulzov v 16 úrovniach, kombinovať zvukové upozornenia s impulzmi alebo vibrácie s impulzmi, meniť dĺžku trvania a silu impulzu (krátky silný impulz, krátky slabý impulz, dlhý silný impulz, dlhý slabý impulz) a všetko ide ľubovolne kombinovať a nastaviť pre tlačítka podľa Vašich potrieb. Taktiež disponuje funkciou boosteru (rýchle zvýšenie o 2 úrovne).

 

 

Dosah obojka

SportDog SD-1225E vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný ako pro základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. SportDog SD-1225E je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

SportDog SD-1225E má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a el. impulz. Môžete nastaviť až 16 úrovní dlhého impulzu a 16 úrovní krátkeho impulzu v závislosti na režimu, ktorý si vyberiete. SportDog SD-1225E má naviac booster (okamžité zvýšenie sily impulzu o 2 úrovne). 

 

Programovanie

SportDog SD-1225E má na výber zo 7- mych rôznych režimov, ktoré Vám umožnia vybrať ideálnu voľbu priamo pre Vás. Môžete si nastaviť silu impulzu v 16 úrovniach, tón, vibrácie, krátky alebo dlhý impulz, booster (zvýšenie impulzu o 2 úrovne), možnosť ovládania viacerých psov súčasne a je možné aj programovať daná tlačítka na vysielači. Jednoducho si tak môžete vytvoriť niekoľko režimov a tie používať v závislosti na tom aký plánujete práve výcvik. Môžete teda používať jeden režim ako vzdelávací a druhý režim napr. keď ste na lovu so psom. Zmena režimu na vysielači je rýchla a veľmi jednoduchá.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač aj vysielačka sú u SportDog SD-1225E osadené nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom (vysielačka 550mAh a prijímač 240mAh), ktorý sa nabije behom 2 hodín. Majú LED indikáciu o stavu nabitie/vybitie a na jedno nabitie vydrží v prevádzke 40 až 60 hodín. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

SportDog SD-1225E disponuje technológiou DryTek, vďaka tomu je vysielačka aj prijímač plne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. SportDog SD-1225E je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). 

 

Počet psov 

SportDog SD-1225E je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojka

SportDog SD-1225E má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5cm, výšku 10cm a hĺbku 2,8cm a jej váha je 123 gramov. Prijímač má šírku 7,7cm, výšku 3,3cm a hĺbku 2,8cm a jeho váha je 84 gramov. 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

š.7,7cm x v.3,3cm x h.2,8cm

Technické parametre

Hmotnost přijímače 84g
Hmotnost vysílače 123g
Rozměr přijímače š.7,7cm x v.3,3cm x h.2,8cm
Rozměr vysílače š.5cm x v.10cm x h.2,8cm
Délka obojku 20 až 70 cm
Nastavení impulzů až 16 úrovní (podle režimu)
Napájení přijímače nabíjecí a vyměnitelná Li-Ion baterie
Napájení vysílače nabíjecí a vyměnitelná Li-Ion baterie
Baterie v přijímači 240mAh
Baterie ve vysílači 550mAh
Nastavení zvuku 1 úroveň
Nastavení vibrací 1 úroveň
Výdrž vysílače 40 až 60h
Výdrž přijímače 40 až 60h
Displej LCD podsvietený
Napájení nabíjecí
Funkce impuls + vibrace + zvuk + booster
Vodotěsnost ponořitelný
Displej LCD podsvícený
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Baterie v přijímači 240 mAh
Baterie ve vysílači 550 mAh
Hmotnost vysílače 123 g
Hmotnost přijímače 84 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 5 x 10 x 2,8 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,7 x 3,3 x 2,8 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 16
Dosah 1200 m
Počet psů 1 - 3 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.