Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 s lokátorom

Revolúcia medzi výcvikovými obojkami začína s D.T. Systems. Maximálne luxusný patentovaný design vysielačky si ziska srdce všetkých náročných majiteľov psov, ale aj poľovníkov alebo trénerov psov. Zaoblená vysielačka s univerzálnym Hands Free R.A.P.T. popruhom, vďaka ktorému máte "voľné ruky". R.A.P.T. 1400 má funkcie vibrácia a impulz v 16 úrovniach, booster a dosah 1200 m. Možnosť výcviku 3 psov a zapínanie na magnet

Viac informácií ›

3 týdny Objednávky do 04:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 28. 6.
550 € 454 € bez DPH
ks
Kód produktu: P7112
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(1)
D.T. Systems R.A.P.T. 1450 s lokátorem
D.T. Systems R.A.P…
550 €

Popis produktu

Revolúcia medzi výcvikovými obojkami začína s D.T. Systems. Maximálne luxusný patentovaný design vysielačky si ziska srdce všetkých náročných majiteľov psov, ale aj poľovníkov či trénerov psov. Zaoblená vysielačka s univerzálnym Hands Free R.A.P.T. popruhom, vďaka ktorému máte "voľné ruky" bez straty dokonalej kontroly nad vašim psom vďaka tlačítku "RAPID ACCESS". Toto tlačítko môžete nastaviť na krátky (pol sekundová stimulácia) a dlhý impulz (až 8 sekúnd) alebo iba vibrácie. Výcvikový obojok D.T. systems R.A.P.T. 1450 disponuje funkciami vibrácia a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 16 úrovniach a funkciu booster (okamžité zvýšenie úrovne impulzu, ktorú si sami nastavíte napr. na úroveň 10 a použijete v prípade, kedy je potrebná rýchla reakcia a silnejší impulz - (napr. keď pes uteká na ulicu medzi autá)

 

 

Naviac tento výcvikový obojok R.A.P.T. 1450 obsahuje prijímač s beeprom (lokátorom), ktorý je počuteľný až na 1200 metrov. Možnosť nastavenia zvuku lokátoru pre každého psa zvlášť. Vysielačka má pre každú funkciu tlačidlo zvlášť, takže je zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku veľmi dôležitá. Výcvikový obojok D.T. Systems je vhodný pre malé, stredné a veľké psy. Doprajte voľnosť nielen vášmu psovi, ale aj vašim rukám. 

 

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je vhodný ako pre základný, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých psov

 

Typ korekcie 

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 má možnosť využiť korekciu vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý si môžete nastaviť v 16-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psa. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítok na vysielači. Tlačítko Booster (Jump), ktoré vám umožní okamžité zvýšenie úrovne impulzu, ktorú si sami nastavíte napr. na úroveň 10 a použijete v prípade, kedy je potrebná rýchla reakcia a silnejší impulz - napr. keď pes uteká na ulicu medzi autá.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1450 je osadená 9V batériou, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 6 mesiacov. Prijímač je osadený nabíjacím NiMH akumulátorom. Prijímač vydrží pri bežnom použití približne týždeň a viac. Pri častom použití 1-3 dni. Životnosť batérie vám ukazuje LED indikátor na obojku. 

 

Vodotesnosť 

Vysielačka pri D.T. Systems R.A.P.T. 1450 je vodotesná, nevadí jej dážď, sneh ani ponorenie do vody. Vysielačka pláva na hladine. Prijímač je tiež vodotesný. Nevadí mu dážď, sneh ani krátkodobé ponorenie do vody.

 

Počet psov 

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžte pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psovi nerobí jeho nosení problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 60 cm. 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) jej váha je 108 gramov (vrátane batérie a antény). Prijímač má šírku 6,6 cm, výšku 3,8 cm a hĺbku 1,9 cm. Jeho váha je 133 gramov (vrátane batérie). 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Výcvik Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 1000 až 1500 metrov Podle značky D.T. Systems Podle typu Elektrické Vibrační Podle vodotěsnosti Vodotěsné Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy Pro 3 psy Zvukové

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 1200 m
Plemeno malé, střední, velké
Funkcia impuls, vibrace, booster
Napájanie dobíjecí
Vodotesnosť ponoriteľný
Počet psů 1 - 3 psy
Dĺžka obojku 20 - 60 cm
Napájanie na batérie
Batérie vo vysielači 9V
Dosah 1200 m
Funkcia impuls + vibrace + booster
Sila impulzu 16
Sila vibrácie 1
Vodotesnosť Vodotesný
Protištěkací mód nie
Displej nemá
Dĺžka obojku 20 - 60 cm
Výdrž prijímača 1 - 3 dny
Výdrž vysielača 3 - 6 měsíců
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,6 x 3,8 x 1,9 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,4 x 11,5 cm
Hmotnosť prijímača 133 g
Hmotnosť vysielača 108 g
Počet psov 1 - 3 psy
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 s lokátorem
Varianty (3)
pro 1 psa pro 2 psy pro 3 psy

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 s lokátorom

3 týdny, v stredu 28. 6. u vás
550 €

Porovnať