Dogtrace d-control 902 mini pro dva psy

Elektronický výcvikový obojok sada pre 2 psy Dogtrace D-Control 902 Mini ponúka signály zvuk, krátky a dlhý impulz v 30 úrovniach a funkciu Booster. So zariadením môžete cvičiť až 2 psy na vzdialenosť 900 m. Plne ponoriteľný prijímač aj vysielač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

 

 


Další varianty:
Dogtrace d-control 900 mini Skladem 2 ks 10 € Dogtrace d-control 902 mini pro dva psy Týždeň 12 €
284 € 234 € bez DPH
Týždeň
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 02. 06. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtrace d-control 902 mini pro dva psy

Súprava výcvikových obojkov pre 2 psy D-Control 902 je vhodná vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný aj pre malé plemená psov. Psa môžete cvičiť na vzdialenosť 900 m, čo je dostatočný, ako pre základný tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete využiť ako v meste, tak aj v lese. Na obojku je možné nastaviť impulz v 30tich úrovniach, zvukový signály a funkciu booster, ktorá ponúka skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prenastavovania. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode. Ľahká a kompaktná vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií. Pohotovú manipuláciu umožní tiež zapnutie či vypnutie zariadenia pomocou magnetu, kedy stačí vysielačku priložiť k prijímaču v príslušnom kontaktnom mieste a obojok sa automaticky zapne/vypne. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

Typ korekcie

D-Control 902 ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 30 stupňov. Podľa veľkosti prijímača je obojok vhodný pre stredné a veľké plemená. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu o 0 - 5 stupňov podľa vášho nastavenia.

 

Dosah obojku

D-Control 902 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 900 metrov. Dosah 900 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok využíva v prijímači aj vysielači pre napájanie lítiové batérie CR2 3V. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 6 až 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotesnosť

Obojok je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom aj vysielačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody.

 

Počet psov

Sada Dogtrace D-Control 902 obsahuje 2 prijímače a je určená pre 2 psy.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Dĺžka obojku

D-Control 902 má pevný a kvalitný obojok z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 72 cm.

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm a jej váha je 88 gramov (bez batérie). Prijímač má šírku 4 cm, výšku 6,1 cm, hĺbku 3,1 cm a jeho váha je 44 gramov (bez batérie).

 
Technické parametre

Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači 2x AA 1,5
Dosah 900 m
Sila impulzu 30
Dĺžka obojku 15 - 72
Rozmer prijímača (š/v/h) 5,3 x 11,9 x 2,8
Rozmer vysielača (š/v/h) 4 x 6,1 x 3,1
Hmotnosť prijímača 44
Hmotnosť vysielača 88
Napájanie na batérie
Funkcia impuls + zvuk + booster
Displej LCD podsvícený
Výdrž prijímača 3 - 6 měsíců
Výdrž vysielača 6 - 12 měsíců
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.