MICRO B & K9 & FINGER KICK
MICRO B & K9 & FINGER KICKMICRO B & K9 & FINGER KICKMICRO B & K9 & FINGER KICK

MICRO B & K9 & FINGER KICK

Martin System Micro B patří mezi nejprodávanější elektronické výcvikové obojky s dosahem až 1000m. S funkcemi zvuku, impulzu a vibrace.  Jednoduché spouštění na magnet a možnost rozšíření soupravy až pro 2 psy

1 262 € 1 043 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 06. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

MICRO B & K9 & FINGER KICK

Martin System Micro B patří mezi nejprodávanější elektronické výcvikové obojky s dosahem až 1000m. S funkcemi zvuku, impulzu a vibrace.  Jednoduché spouštění na magnet a možnost rozšíření soupravy až pro 2 psy. K9 je vysílač připojený přes Bluetooth a vybavený barevným podsvíceným displejem. Má dosah až 1000 metrů s ovladačem Chameleon®III B. Tento dálkový ovladač má 18 stimulačních úrovní a 8 programových režimů, které lze přizpůsobit prostřednictvím naší bezplatné aplikace Doggify. Ve výchozím nastavení umožňuje K9 trénovat dva psy na jednom vysílači (toto nastavení však lze v aplikaci Doggify změnit). Pro každého psa máte k dispozici 2 stimulační tlačítka, což vám v případě potřeby dává možnost pracovat se dvěma různými frekvencemi pro jednoho psa. Vysílač si automaticky pamatuje poslední zvolenou úroveň stimulace pro každé tlačítko. Patentovaný systém Finger Kick je spárován s vaším systémem Martin System®. a umožňuje bezdrátově spouštět stimulační tlačítko dálkového ovladače bez použití rukou.

 
Technické parametre

Batérie v prijímači 3,7 V - 200 mAh
Dosah 1000 m
Rozmer prijímača (š/v/h) 35 x 55 x 22 mm
Rozmer vysielača (š/v/h) 12,6 x 6,4 x 2,8 cm
Hmotnosť prijímača 34 g
Hmotnosť vysielača 152 g
Frekvence 859,5 MHz
Vodotesnosť Vodotesný
Výdrž prijímača 2 - 3 dny

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.