Patpet 320

Patpet 320 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuku, vibrácie a impulzu, ktorý je možné nastaviť v 16 úrovniach. Na dosah 300 m môžete cvičiť až 2 psy zároveň pomocou jednej ergonomicky tvarovanej vysielačky s pogumovanými tlačidlami. Vysielačka má oddelené tlačidlá pre každú funkciu zvlášť a disponuje malým podsvieteným LED displejom. Obojok je vhodný pre stredné a veľké plemená psov od 15 kg.

Výber varianty produktu

128 € 105 € bez DPH
Skladem 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 320

Výcviková súprava PatPet 320 je navrhnutá na jednoduché ovládanie základného výcviku psa. Ergonomicky tvarovaná vysielačka s podsvieteným LCD displejom padne pohodlne do ruky a pogumované tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť. Dokúpenie ešte jedného prijímača môžete cvičiť až 2 psy zároveň. Maximálny dosah 300 m je dostačujúci na výcvik psa na kratšiu vzdialenosť či v bežnom teréne. Obojok disponuje korekciou zvuku, nastaviteľnou vibráciou a impulzu, je vhodný pre stredné a veľké plemená psov od 15 kg. Výcvikový obojok psov Patpet 320 je iba vodeodolný, vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode. Obsahom balenia sú 2 dĺžky elektród v balení, ktoré vám umožnia nasadiť psíkovi obojok správne, či už máte dlhosrsté alebo krátkosrsté plemeno. Zariadenie sa jednoducho nabíja pomocou priloženej duálnej nabíjačky, ktorú nabíjate vysielačku aj prijímač zároveň. Obojok bude plne dobitý za 2 - 3 h vďaka funkcii rýchlodobíjania, výdrž po plnom nabití v pohotovostnom režime bez využitia funkcií činí 30 dní.

 

 

 

Typ korekce

Výcvikový obojok Patpet 320 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktorý je možné regulovať. Intenzita impulzu je nastaviteľná v 16 úrovniach, vibrácia má 8 úrovní.

 

Dosah obojku

S výcvikovým obojkom Patpet 320 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 300 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, ako aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač aj prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 -3 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 30 dní, vysielačka až 60 dní v závislosti od použitia.

 

Vodotěsnost

Výcvikový obojok psov Patpet 320 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Je možné ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Počet psů

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 320 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalší prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej

Vysielačka výcvikového obojku vám poskytne prehľad vášho nastavenia na podsvietenom LCD displeji. Displej zobrazuje zvolený prijímač (psa), stav batérie, nastavenú korekciu a úroveň korekcie.

 

Délka obojku

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Obojok je na nastavenie pre objem krku 20 - 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka: šířka – 4 cm; výška – 12,6 cm; hloubka 2,4 cm. Přijímač: šířka - 3 cm; výška - 8 cm; hloubka 3 cm, hmotnost 62 gramů.

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

8 x 3 x 3 cm

Technické parametre

Dosah 300 m
Napájanie nabíjací
Výdrž vysielača 1 - 2 měsíce
Výdrž prijímača 30 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Počet psov 1 - 2 psy
Sila impulzu 16 úrovní
Hmotnosť prijímača 62 g
Rozmer prijímača (š/v/h) 8 x 3 x 3 cm
Dĺžka obojku 20 - 60 cm
Sila vibrácie 8 úrovní
Hmotnosť prijímača 62 g
Rozmer prijímača 8 x 3 x 3 cm
Napájanie vysielača dobíjecí akumulátor
Displej LCD podsvícený

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.